Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  10 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Mart 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 10 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Koç; Yakın çevrenizle, kardeşinizle, eğitim alanında, trafikte iletişim problemleri yaşayabilir, durumları çok abartabilirsiniz, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dolandırılma ve kandırılmaya açık bir gün olduğu için her söylenene hemen inanmayın. Bu durum sizi psikolojik olarak zorlayabilir. Sosyal çevrenizden, otorite figürlerinden ise desteklendiğiniz bir gündesiniz ve yeni bir sözleşme imzalayabilir, yeni bir karar alabilirsiniz. Kararlarınız ise hayatınızda kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; içsel konuşmalarınızın arttığı, kolektiften mesaj alabildiğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. Yazmak, kitap okumak size iyi gelecektir.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Boğa; para, maddi kaynaklarla ilgili harcamalarınız bugün çok artabilir ayrıca dolandırabilirsiniz ve para kaybı yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki otorite figürlerinden ise desteklendiğiniz bir gündesiniz, kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; sosyal çevre, medya alanında iletişiminizin arttığı ve haberler aldığınız bir sürece giriyorsunuz.

  İKİZLER BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili İkizler; iş ya da kariyer hayatınızda iletişim problemleri yaşanabilir ve durumları çok abartabilir yanlış anlaşılabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Otoriteden ise destekleniyorsunuz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; kariyer hayatınızda yazışma, iletişimin arttığı bir sürece giriyorsunuz.

  YENGEÇ BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; içe çekildiğiniz ve duygularınızı ifade ederken durumları abarttığınız ve hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Durumlar sizi psikolojik olarak zorlayabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; eğitim, uzak mesafe seyahat, eğitim, uzak akrabalarla ilgili iletişimin arttığı bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte seyahat edebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Aslan; sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınızı abartabilirsiniz ve para kaybı yaşayabilirsiniz. Dolandırılma ya da kandırılmaya açıksınız, dikkatli olun sevgili aslanlar. Partner ya da ortaktan ise destek alabileceksiniz ve kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; maddi konular, harcama, ticaret, ödeme ya da borçlarla ilgili iletişiminizin arttığı bir sürece giriyorsunuz.

  BAŞAK BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Başak; kariyer ve iş hayatınızda durumları abartabilirsiniz ve yanlış kararlar verebilirsiniz. Otoriteden ise destek göreceksiniz ama her söylenene inanmayın sevgili başaklar.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; evlilik, ilişki ya da ortağınızla iletişiminiz artıyor. Bu konularla ilgili haberler de alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Terazi; uzak mesafe seyahati, yurt dışı, eğitim, uzak akrabalarla iletişim içinde olabilirsiniz ama durumları abartabilirsiniz ve yanılabilirsiniz. Aşk, hobi ya da çocuklarınızla ilgili ise kalıcı kararlar alabilirsiniz. Ayrıca otoriteden de destek alabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; gündelik hayat, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili daha iletişim kurabilir, haberler alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Akrep; para, maddi kaynaklar, ödemeler, borçlarla ilgili kayıplar yaşanabilir ve harcamalarınızı bugün abartabilirsiniz. Özellikle de çocuk, hobi ya da flörtten dolayı harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aile büyüklerden ya da aile içindeki otoriteden ise destek görebilir, onunla beraber evinizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; aşk flört, çocuk ya da hobinizle ilgili daha çok iletişim içinde olabilirsiniz ve haberler alabilirsiniz.

  YAY BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Yay; ilişki, evlilik ya da ortağınızla iletişim içinde olabilirsiniz ama durumları abartabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki otorite figürlerinden ise destek görebilir kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, yeni bir sözleşme imzalayabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; aile ve evinizle ilgili iletişiminizin arttığı ve bu konularla ilgili haberlerin geldiği bir döneme giriyorsunuz.

  OĞLAK BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; çalışma hayatınız, yanında çalışanlar iletişim içinde olabilirsiniz ama durumları abartıp fazla para harcayabilirsiniz. Gündelik hayat ya da sağlıkla ilgili harcamalarınız artabilir ama hayal kırıklığına sebep olabilir. Bugün borç vermeyin doğru bir günde değilsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; yakın çevre, eğitim, kardeş, yakın akrabalarla iletişiminiz artabilir. Bol bol kısa seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Kova; aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve bu konularda fikir alış verişi içinde olabilirsiniz. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz fazla para harcayabilir ve açıkçası kandırılabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, ürettiklerinizle ilgili iletişimin, bilgi alışverişin arttığı bir dönemdesiniz. Ticaret yapıyorsanız yeni kararlar alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (10 MART 2022)

  Sevgili Balık; aile ve evinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama gerçekleri görmezden gelebilirsiniz ve karşınızdakine güven vermeyebilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile içindeki durumları abartabilirsiniz.

  Merkür Balık burcuna geçmesiyle; kendinizi ifade ettiğiniz ve daha çok iletişim kurduğunuz bir sürece giriyorsunuz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz