Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  10 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 10 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 10 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; bugün iletişimde durumları abartabilirsiniz. Yakın çevrenizde bilgi alışverişinde durumları abartmamaya çalışın. Akşam saatlerinde ise sosyal çevrenizden arkadaşlarınızdan ya da otorite figürlerinden destek alabilirsiniz ve kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; maddi kaynaklar, harcamalarınız bugün artabilir ve fazla harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kariyer hayatınızdaki otorite figürlerinden maddi kaynaklarınızla ilgili kararlar alınabilir. Ticaret yapıyorsanız bugün karar verirken sakin kalmalısınız çünkü kararsızlık size para kaybettirebilir.

  İKİZLER BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; bugün kendini ifade ederken zorlanmıyorsunuz ama kariyer hayatınızda durumları abartabilirsiniz ve fazla kararsız davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise uzak akrabalar, yurt dışı, hukuk, eğitim, seyahat konularında kararlar alabilirsiniz ve otoriteden destek görebilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; bugün içe çekilebilirsiniz, duygularınızı gösterirken zorlanabilirsiniz ve durumları çok abartabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili yapıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla iletişim içinde olduğunuz bir gündesiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, müsrifçe harcamalara yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; partner, sevgiliniz ya da ortağınızla uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; kariyer ve iş hayatınızda aktif olduğunuz bir gündesiniz. İletişimde durumları abartabilirsiniz. İlişkinizde duygularınızı ifade ederken olayları büyütmemenizi tavsiye ediyorum. Akşam saatlerinde ise çalışma hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, seyahatte sorunlar yaşanabilir. Sağlığınıza bugün dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ilişki, flört ya da hobinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; maddi kaynaklar, borç, ödemelerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı abartmamaya çalışın. Akşam saatlerinde ise evle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ev alma kararı alabilirsiniz.

  YAY BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, ilişkilerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ama durumları abartabilirsiniz ve fazla kararsız davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde karar vermek için daha doğru zamanlar olabilir.

  OĞLAK BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla iletişim içinde olacaksınız ama durumları abartabilirsiniz ve bu sizi sıkıntıya sokabilir, dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz, yeni bir düzenleme yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; aşk, flört, çocuklarla ilgili bugün aktif olduğunuz bir gündesiniz. Kararsız kalabilir durumları abartabilirsiniz ayrıca harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise daha kararlı olacaksınız ve otoritenizi doğru kullanabileceksiniz.

  BALIK BURCU (10 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; ev ve ailenizle ilgilendiğiniz bir dündesiniz ama iletişimde çok kararsız davranabilirsiniz. Bu da sizi zor durumda bırakabilir. Akşam saatlerinde ise daha kararlı olacaksınız ve kararlarınız uzun vadeli olacak.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz