Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  11 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 11 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 11 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 11 Ağustos astroloji günlüğü:

  11 Ağustos günlük burç

  11 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 10 Ağustos günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Maddi konularda oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak edinmek istediğiniz yeni bir mal için biraz daha beklemeniz gerekebilir, doğru zamanda edineceğiniz bu mal, size oldukça karlı bir yatırım olabilir.

  BOĞA BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda baskın olacağınız, otoritenizin sarsılmaması için, biraz ego yapabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı sergileyeceğiniz sert tutum, kendinizi yanlış ifade etmenize neden olabilir.

  İKİZLER BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda iyileşme yaşamak istediğiniz konularda, hakkınız olan bir paraya sahip olabilirsiniz. Maddi konularda yaşayacağınız bu güzel değişim, kendinize olan öz güveninizi yerine getirebilir.

  YENGEÇ BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz insana karşı aranızda olan uzaklık mesafesinden dolayı, ilişkinize sağlıklı bakmamış olabilirsiniz. Ancak yaşadığınız güzel duygular, aranızdaki mesafe problemini, arkanızda bırakmanıza neden olabilir, ilişkinizde farklı duygular yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (11 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız problemleri görmezden gelmeyerek, negatif enerjilerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Alacağınız kararlar sizi zor enerjilerde bıraksa da, doğru olan kararı alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizden bir bireyin sağlık sıkıntıları gündeme gelebilir. Zorlu bir süreç yaşayabilir, kendinizi depresif ve mutsuz hissedebilirsiniz. Zorlu günlerinizde yanınızda olan bir dostunuzdan, büyük bir destek görebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Geçmişte yaşadığınız bir birlikteliğinizle ilgili, hem sizi hem çevrenizi şaşırtıcı bir karar alabilirsiniz.  Ancak bu kişiyle yaşayacağınız güç ve ego sorunları sizi biraz düşündürebilir.

  AKREP BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz insanla tekrardan bir araya gelebilmek için, bazı riskleri almaktan çekinmeyebilirsiniz. Maceracı ve zorluklarla mücadele edici yapınızla, ilişkinizi yönlendirebilir, ilişkinizin gidişatınız ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  YAY BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yükseliş beklediğiniz bazı konularda, olumsuz haberler alabilirsiniz. İstediğiniz yükseliş sürecinin uzaması, bu konu hakkında umutsuz bakmanıza neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Devlet kapısından beklediğiniz bir sonucunuz olumlu olabilir. Kariyer alanınızı da etkileyecek olan bu sonuç, size büyük şans kapılarını açabilir. Kendinizi oldukça pozitif hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Katılmak istediğiniz bir davete katılamamak sizi üzebilir. Yakın bir arkadaşınızın kutlama planına dahil olamayabilir, bunun sonucunda kendinizi oldukça gergin ve sinirli hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (11 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle yaşadığınız problemler sizi an an üzse de, uzun sürmeyen kalıcılığı olmayan, dargınlıklar yerini güzel, duygusal anlara bırakabilir. Keyif verici mutlu bir gün geçirebilir, yaşadığınız mutsuzlukları unutabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz