Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Nisan Koç burcunda Yeni Ay! Yeni Ayda ne yapılır? Yeni Ay...

  12 Nisan Koç burcunda Yeni Ay! Yeni Ayda ne yapılır? Yeni Ay ritüeli

  -

  12 Nisan’da gerçekleşecek olan ”Koç Yeni Ay’ı” Chironyen bir Yeni Ay ve etkileri çok sert olacak. Peki, 12 Nisan Koç Yeni Ayı bizlere neler getirecek? Koç Yeni Ayı hangi burçları etkileyecek? Yeni Ay ritüeli nasıl yapılır? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  12 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY VE ETKİLERİ 

  Venüs&Merkür&Chiron ve Yeni Ay, Plütonu tam karelerken, Mars Plüronu 150 açısıyla zorlayacak. Bu demek oluyor ki, ekonomik olarak büyük zorlanmalar, ticari alanda şirketleri iflasa zorlayacak dönüşümler, medyada bir kısıtlanma sonucu yapılacak olan değişiklikler ve bireysel olarak ise özellikle ikili ilişkilerde zorlanma ve bitiş enerjisi olabilir. Yeni Ay’dan en çok Koç, Yengeç; Terazi ve Oğlak burçları etkilenecektir.

  Mars ülkemizin 12.evinde bu demek oluyor ki hastanelerde ki durumlar vahimleşebilir..
  23 Nisan günü Türkiye’nin Ay’ı transit Mars kavuşum halinde +\- 2 gün çok önemli günler olabilir. Hem hastalık hem de askeri konularla ilgili bir gündem oluşabilir..

  7 Mayıs’ta Mars Yengeç ülkemizin 1.evine geçiyor ve Türkiye’nin de 1.evi yengeç olduğundan 15 Haziran’a kadar herkesin her konuda çok ama çok temkinli olmasını özellikle sizlerden rica ediyor ve uyarıyorum!

  12 Nisan Koç Yeni AyÜlkemizin de ise müttefikimiz olan ülkelerle sorunlar yaşayabileceğini ön görmekteyim. Gene bu dönemde gençlerimiz bazı konularda tepkisel davranabilirler.

  - Advertisement -

  KORONAVİRÜS RAKAMLARI NE OLACAK?

  Kovid-19 vaka sayılarının çığırından çıkacağı çok dikkat edilmesi gereken bir dönem! Bunu aylardır söylüyorum. Koç Yeni Ay’ı Kovid açısından çok zorlayıcı bir döngü hepinizin son derece temkinli olması gerekiyor!

  KOÇ BURCUNDA YENİ AY VE BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  12 Nisan’da burcunuzda yaşanacak yeni ay ile birlikte kendiniz ile ilgili değişimler ve başlatma enerjinizin yüksek olduğunu fark edecek ve yeni projeler başlatmak için girişimlerde bulunacaksınız. Yenilenme zamanı ve özgürlük zamanları sizi bekliyor.

  BOĞA BURCU

  Sağlığınız konusunda ihmal ettiğiniz durumlar var ise tekrar bir kontrol yaptırmanızda fayda olabilir. Meditasyon yapmak, ruhunuza iyi gelecek insanlar ile birlikte olup kendinizi şifalandırın. İç dünyanıza kapanmayın. Gizli bir takım işler ve dedikodular ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU

  Sizin sosyal statü kazanımlarınız ve parlamanızı sağlayacak bir alanda değerlendirin. Arkadaşlık ilişkilerinde belki yenilikler yapabilir ve birtakım insanlar çıkarken yenileri hayatınıza dahil olabilir. Sahne önü ve parlama vakti.

  YENGEÇ BURCU

  Kariyer, toplum önü statünüz ve belki de medeni durumunuzun değişim ile ilgili gelişmeleri yaşatabilir. Terfi maaş ta artış bekliyor iseniz güzel haberlere hazırlıklı olun.

  Geleceğe dair net kararlar alma zamanı. Aksiyonlarınızı alın ve harekete geçin.

  ASLAN BURCU

  Yeni maceralar yeni hedefler belki yeni bir eğitim başlangıcı yapmanız söz konusu olabilir. Uzak bağlantılı işler ticaret hayatınız veya uzak yerlere seyahatler söz konusu olabilir. Hukuksal davanız var ise net kararlar alma zamanı olabilir.

  BAŞAK BURCU

  Mücadele verdiğiniz konular derin anlam içeren ve içinden çıkamadığınız durumlar söz konusu olabilir. Ortaklı kazanım alanı banka kredisi veya nafaka konuları ile ilgili durumlar önünüze gelebilir. Bu dönemde sabırla bekleyin ve ani hareketlerden kaçının

  TERAZİ BURCU

  Aşk ilişkiler her türlü ikili iletişim gündeminiz olabilir. İlişkiniz yok ise hızlı bir aşk dahi karşınıza çıkabilir. Ciddi destekleniyorsunuz. Mevcutta devam eden bir ilişkiniz var ise yeni kararlar alabilirsiniz.

  AKREP BURCU

  Günlük rutinler birlikte çalıştığımız veya iş hayatında değişimler söz konusu. Sağlık konusunda dikkat etmeniz gereken zamanlardan geçiyor olabilirisiniz. Belki evcil hayvanlarınız ile ilgili gündemler yaşanabilir dikkatli olmanızda fayda var.

  YAY BURCU

  Aşk cinsellik hobileriniz hayattan zevk aldığınız konular ile ilgili güzel adımlar gelişmler yaşanabilir. Evli çocuklu olan yay burçları için çocuklarının hayatlarına dair güzel gelişmeler olacağı gibi, çocuk sahibi olmak isteyen yay burçlarına güzel haberler gelebilir.

  OĞLAK BURCU

  Aile yuva konuları ev ile ilgili faaliyetler anne baba ile ilgili gündemleriniz olacaktır. Kökleriniz, yaşadığınız evde yuva da yenilik veya değişim olabilir. Aileden ayrılma durumları da söz konusu olabilir.

  KOVA BURCU

  Kısa seyahatler ,yakın arabalar ile ilgili değişim kardeş kuzen konuları gündem olurken iletişim dilinizde değişim olabilir. Yeni haberler alabilir ve heyecanlanabilirsiniz. Eğitim konularında başlatmak istediğiniz durumlar var ise belki araştıracak ve kendinize en uygun olanı bulacaksınız.

  BALIK BURCU

  Kaynaklarınız kendi kazanımlarınız ve yenilik enerjileri var. Finansal olarak yeni iş veya kariyer hedefleriniz var ise bu konular hakkında girişimleriniz olabilir. Aileden destek alabilirsiniz.

  1 HAFTA ZORLAYICI BİR DÖNGÜDEYİZ

  Özellikle 17 & 18 & 19 Nisan tarihlerinde Mars ve Plüton tam derecelerinde toplumsal olarak gerginlik hat safhada olabilir, sakin kalmakta fayda var. Gene bu tarihler, aldanma, aldatma, kandırılma, dolandırılma ve zehirlenmelere açık bir süreçtir maksimum dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimidir. Kısacası Yeni Ay ve takiben 1 hafta zorlayıcı bir döngüdeyiz ona göre gardınızı almanızı öneririm.

  YENİ AYDA NE YAPILIR? YENİ AY RİTÜELİ

  • Ritüel öncesi mutlaka duş alın ve kendinizi taze, yeni enerjiye açın.
  • Ritüeli uygulayacağınız sakin bir odaya geçin önce odanızı adaçayı veya dilediğiniz başka bir tütsü ile arındırın.
  • Kırmızı veya beyaz bir mum yakın.
  • Dilerseniz rahatlatıcı bir müzik açın ve gözlerinizi kapatıp sakin nefeslerle konsantre olun. Lal Taşı almış olanlar taşını avuçlarının içine alsınlar, taşı olmayanlar ise ellerini göğsünde kavuştursunlar ve hayatınız da planladığınız yeni yapmak istediğiniz ne varsa aklınızdan geçirin bunları olmuş gibi hayal edin sonrasında da sesli olarak tekrar edin.
  • Dileklerinizi sıraladıktan sonra “Enerji alanıma sıkışmış tüm blokajları kaldırıyorum, enerjimi sağlığa, berekete ve sevgiye açıyor tüm benliğimle yeniliklere hazırım şimdi ve burada hayatıma yeni tohumlar ekiyorum!” diyerek tüm bedeninizin sarı altın bir ışığın kapladığını hayal edin.
  • Daha sonra gözlerinizi açın, mumunuzu söndürün taşınızı toprağa gömün.
  • Eğer mümkünse o gün veya daha sonra ki gün evinizde mayalı bir şey ya da mercimek, nohut gibi çoğalan bir şey pişirin ve mutlaka bir komşunuza veya ihtiyaç sahibi birine bir tabak da olsa verin. Bu bereket için çok önemlidir!

  Yeni Ay döngüsü, dolunay gibi arınma, sonlanma enerjisi değil kendimizi yeniliklere hazırlamak tazelenmek, yeni tohumlar ekmek için harika bir dönemdir.

  Ritüel sadece Yeni Ay’da değil Hilal fazında da yapılabilir! Yani Yeni Ay’ı takiben 3/4 gün içerisinde de uygulayabilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....