Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji13 - 19 Mart 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  13 – 19 Mart 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 – 19 Mart 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  13 – 19 MART HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Haftaya biraz takıntılı bir ruh hali ile merhaba diyeceğiz. Bu da bizim, aşırı sorgulama enerjisi ile bilinmezi ortaya çıkarma güdüsünde olacağımızı gösteriyor. Hafta genelinde ilişki konularına odaklı olacağız. Bu hafta bazılarımız partnerle ilgili aldığı yaralara odaklanırken bazılarımız ise ilişkilerinde şifalanma yaşayacak diyebilirim. Ayrıca haftaya damga vuracak olan etki ise Mars ve Neptün arasındaki gergin açı. Bu durumun sebep olduğu etki ile hepimizi hafta boyunca oldukça düşük bir enerjide olacağız. Adeta harekete geçmek konusunda zorlanacağımız bir zaman dilimindeyiz. Bazı yalanlar, ihanetler ve skandallar gün yüzüne çıkacaktır. Bu hafta hem bireysel hem de kolektif alanda skandal haberler, dolandırılma, aldatılma, kandırılma, hacklenme gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Aşırı kıskançlık sebebiyle paranoya yapabiliriz dikkat etmekte fayda var. Zehirlenmelere karşı da dikkatli olunması gereken bir zaman dilimindeyiz ve ayrıca sahte içki zehirlenmesi ve belki de operasyonları söz konusu olabilir. Hafta boyu gergin enerjilerle sarmalandığımız zamanla olacak ve hayal kırıklığı enerjisi gökyüzünü ele geçirmiş durumda. Bu sebeple sakin kalmak hepimiz için önem taşıyor. Kolektif alanda para piyasalarına yönelik bazı siber saldırılar söz konusu olabilir. 16 Mart tarihi piyasalar açısından son derece riskli bir gün. Birçok yatırım aracında aşağı yönlü bir kırılım söz konusu olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

  Haftalık burç yorumları

  13 – 19 MART 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Hafta boyunca, bir süredir üzerinizde olan tembellik, isteksizlik ya da bazı zorlukları aşma konusunda zorlanmanız nedeniyle biriken işleriniz sizi oldukça faza meşgul edecek. Kişisel anlamda yaşayacağınız, birtakım olaylar ruh halinizin gergin olmasına sebep olabilir ancak bu durum özellikle hafta ortası alacağınız sevindirici bir haber ile dengeye oturacaktır. Hafta sonunda önemli mesajlar, haberler veya davetler alacaksınız. Yakın çevrenizden ya da uzaktan farklı insanlarla çok daha fazla etkileşime gireceksiniz. Finansal açıdan ise beklenmedik bazı hoş sürprizler olabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Hafta boyunca ana gündeminiz sağlık konuları olacak gibi.  Kendiniz veya sevdiğiniz birinin sağlık problemi ile ilgi olumsuz düşüncelere kapılmayın ve panik yapmayın. Çoğu durumda uygun ve evde tedavi ile bu durumun atlatılması mümkün olmaktadır. Duygusal dengesizliklerinizin hem aşk hem de ev içi ilişkilerinizde bazı sorunlara neden olabileceğini bilin ve hafta boyunca buna karşı tedbirli olun. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, bu hafta gerek kariyer gerek iş hayatınız için oldukça verimli olacak. Yeni bir iş teklifi alabilir veya yeni bir faaliyete başlayabilir, yeni müşteriler veya yeni iş ortakları bulabilirsiniz. Hafta boyunca, büyük olasılıkla yakın çevrenizde karşı cinsten biri ile ilginç ve sıcak sohbetler yapabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta yakın bir dostunuz ya da akrabanızın, sizin yardımınıza veya tavsiyenize ihtiyaç duyabileceği ciddi bir mali sorunu olabilir. Genel olarak, size önerim, hafta boyunca para ile ilgili tavsiye veya vaatler vermekten kaçınmanızdır. Muhtemelen vereceğiniz tavsiye pek de faydalı olmayacaktır. Hafta boyunca, özel durumunuz ne olursa olsun, aşk hayatınıza ve partnerinize daha fazla zaman ayırın. İlişkinizi güçlendirmek ve geleceğiniz için daha somut planlar yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hafta sonu için şehir dışından ir misafiriniz gelebilir.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta atacağınız bir adım ile hayatınızı doğrudan etkileyebilecek önemli bir değişikliği gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Bu değişiklik hayatınıza çok güçlü ve kalıcı bir dönüşüm getirebilir. Bununla beraber gerek sosyal çevrenizde gerekse iş hayatınızda size yük olan ve götürüsü getirisinden fazla olan herkesi de hayatınızdan çıkaracaksınız. Kısacası sizin için dönüşüm bu hafta başlıyor diyebiliriz. Aşk hayatınızda ise geleceğe yönelik planlarınızı şimdilik askıya alacaksınız. Evli olan yengeçlerin eşleri ile olan iletişimleri her zamankinden daha düzeyli ve stabil olacaktır.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta gerek işiniz ile ilgili iş arkadaşlarınız gerekse de aileniz ile ilgili bazı aile büyükleriniz sizi manipüle etmeye ve yönlendirmeye çalışabilir. Bu durum hem canınızı sıkacak hem de fazlasıyla sinirlemenize sebep olacak. Sakin kalmaya ve sezgilerinize güvenip bu doğrultuda hareket etmeye özen gösterin. Bu hafta sizin için önemli olan bazı haberlerin ya da mesajların gecikmesi de söz konusu olabilir. Parasal anlamda sizi sıkıntıya sokmayacak bir hafta geçireceksiniz. Hafta sonu için partneriniz ya da eşiniz ile baş başa romantik bir akşam yemeği hem ilişkinize hem de size oldukça iyi gelecektir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Sevdiğiniz kişiyi idealize etme eğiliminiz özgürlük ihtiyacınızla çelişiyor. Kurduğunuz güzel hayallerin tadını çıkarın, ancak uzun vadeli taahhütlerde bulunmamaya da özen gösterin. Henüz bunun için hazır değilsiniz. İş ve kariyer hayatınıza dair beklediğiniz haberler geciktikçe demoralize oluyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Bu bir süreç ve akışta kalmaya çalışmalısınız. Maddi imkanlarınızı büyütmek için daha fazla çabalamanız ve yeni fırsatları kollamanız gerekiyor. Hafta sonu için sosyalleşmeye çalışmalı ve üzerinizdeki bu negatif enerjiden kurtulmalısınız.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta sizin için hem zorlayıcı ve yorucu hem de keyifli ve umut dolu geçecek. Kafanızda planladığınız şeyleri hayata geçirmek için acele etmemeli doğru zamanı beklemelisiniz. Partneriniz ya da eşiniz ile ilgili kafanızdaki soruların cevabı onlar ile kuracağınız iletişim ile doğru orantılı. Bazı cevaplar için alakasız insanların fikirlerini dinlemek yerine direkt muhatabınız ile konuşmalısınız. Şu sıralar ufak tefek gibi görünen sağlık sorunlarınız ileride başınızı ağrıtabilir. Hafta sonu olmadan bir doktora görünmenizde ve ağrılarınızı göstermenizde fayda var.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu hafta neşenizi yerine getirecek birden fazla olumlu gelişme yaşayacaksınız. Bunlar hem gelecek planlarınız hem de anlık arzularınızla ilgili olabilir. İş ve kariyer hayatı olanları oldukça sakin ve stabil bir hafta beklerken iş arayışında olanların ise yüzü bir hayli gülecek. Akrep erkeklerini aşk ve romantizm dolu bir hafta Akrep kadınlarını ise ihtiras ve ihanetin baş rolde olduğu bir hafta bekliyor. Hafta sonu kısa mesafeli ve kısa süreli bir seyahat gündeminiz olabilir. Bu hafta boyunca kazalara ve sakarlıklara karşı daha dikkatli ve tedbirli olmanızda fayda var.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Sevgili yayları bu hafta hem biraz stres hem de koşturmacalı günler bekliyor diyebilirim. İş ve kariyer hayatı olan yaylar için yoğun bir çalışma ortamı ve buna bağlı gerginlikler görülebilirken iş arayışında olan yaylar ile ev kuşu olan yaylar ise hafta boyunca adeta yan gelip yatacak ve keyfine bakacak. Hafta ortasına doğru bir aile büyüğünüzden alacağınız haber yüreğinizi hoplatabilir ancak bu endişe hali zamanla yerini umut ve huzura bırakacak. Hafta sonuna doğru beklemediğiniz bir ödeme maddi açıdan sizi biraz zorlayabilir. Bu hafta aşk hayatınız ile ilgili herhangi bir olumlu ya da olumsuz olay gözükmüyor ancak siz yine de ona bir hafta sonu sürprizi yapın ve mutlu olmasını sağlayın.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta, ailenize ve yakın arkadaşlarınıza biraz ilgi ve sevgi göstermeye gayret edin. Bir süredir iş hayatınıza fazlaca konsantre oldunuz ve çevrenizi ihmal ettiniz bu hafta bunları telafi etme vakti. Mümkünse hafta ortasına kadar işinize bir mola verin. Eşiniz ya da partneriniz için bir sürpriz yapın ve onu güzel ve romantik bir yemeğe çıkarın. Bu hafta sonu aklınız alışverişte olabilir. Özellikle eviniz için biraz masraf yapabilirsiniz ancak kantarın topuzunu kaçırmamaya da özen gösterin.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kendinize inanmanın ve güvenmenin zamanı geldi artık sevgili kovalar. Kendinizi zaman zaman bunalmış veya hüsrana uğramış hissedebilirsiniz, ama bu, insan olmanın bir parçası değil midir zaten. İllaki kendinizin mükemmel olduğunuza inanmanız gerekmiyor; sadece yetenekli ve istekli olduğuna inan gerisi zaten gelecektir. Geleceği belirlemenin yolu, önce içsel olarak duygusal ve zihinsel sağlığınızı beslemekten geçer. Ancak bundan sonra bir plan yapabilirsin. Kısacası her şeyin başı kendine güven.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta muhtemelen hayatınızdaki önemli bazı kişi ve konular hakkında düşünüyor olacaksınız. Sizi neyin strese soktuğuna takılıp kalmak yerine, yapıcı olmaya çalışın. Başkalarıyla nasıl etkileşimde olacağınız ve iletişim kuracağınız sizin kararınızdır; onların değil. Ancak kendi düşünce ve hayallerinizde kök salmak her zaman kolay değildir. Başkalarının mutluluğu için kendinizi asla feda etmeyin. Bunu yapmanın en iyi yolu, kendi duygusal bütünlüğünüzle uyum içinde kalmaktır. Mutlu olmak için önce ben demeyi öğrenmelisin.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....