Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Ağustos 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  14 Ağustos 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Ağustos 2022 Pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 14 Ağustos 2022 günlük burç yorumları…

  KOÇ BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Bugün duygularınızı oldukça yoğun yaşayacağınız bir gün. Hemen her konuda bilgi sahibi olmanız yaratıcılığınıza olumlu katkı veriyor. Bugün sosyal çevreniz ile iletişiminiz her zamankinden daha iyi. Hayatınızın her alanında çevreniz ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak sizi mutlu ediyor.  Hatalarınızdan ders almalı ancak onları gözünüzde fazlaca büyütmemelisiniz.

  BOĞA BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Mantığınıza fazlaca güveniyorsunuz ancak duygularınızı gerektiği kadar işin içine sokmuyorsunuz. Bu her durumda faydalı olmayabilir. Rasyonel düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen pek çok kişi de hata yapabilir. Bugün daha çok özel hayatınıza dair işlerle uğraşacaksınız.

  İKİZLER BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Bugün çevrenize karşı fazla alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. İnsanlarla ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi daha çok sportif faaliyetlerde kullanmalı ve sevdiklerinizin kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Bu günlerde hayatınızı etkileyen olayları akışına bırakmak sizin için en doğrusu. Hayatınızın çoğu alanında disiplin sizin için oldukça önemli. İş hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek adına geleneksel davranışlar sergilemeniz, daha yenilikçi düşünen kişilerden tepki almanıza neden olabilir. Kendinizi zamana uyumlandırın.

  ASLAN BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Etrafınızın kalabalık olmasına rağmen kendinizi oldukça yalnız hissediyorsunuz. Sorunlarınızı sevdiklerinizle paylaşamamak canınızı sıkıyor. Bugün aşkla aranız iyi değil. Somurtarak bir yerlere varamazsınız. İçinizi acıtan çok şey var.

  BAŞAK BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Hayatınızda kurmuş olduğunuz dengeler ara sıra sekteye uğruyor ve bu durum içsel olarak sizi huzursuz ediyor. Bugün hayatınızdaki birtakım problemlerle yüzleşmek ve onları çözmek için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. Partneriniz sizden bu adımı atmanızı bekliyor. İçsel korkularınızla en kısa sürede yüzleşmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Son günlerde bazı sorunlarınızı çözmek yerine ertelemeye ötelemeye gayret ediyorsunuz. Sorunlardan kaçmak bir çözüm olamaz sadece içinizdeki huzursuzluğu dahada arttırır ve çözümü daha zor hale getirir. Maddi konularla ilgili birtakım sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Özgürlüğünüzü aşırı düşkünsünüz ve onu korumak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

  AKREP BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  İş hayatınızdaki birtakım kazanımlar ve başarılar sizi tatmin etmiyor. Hedefleriniz ve hayalleriniz çok daha büyük ve bunlar için çok daha fazlasına ihtiyacınız var.  Nedensiz öfkelerinizin sebebi bu durum olabilir. Hedeflerinize daha küçük ama sağlam adımlarla gitmeyi deneyin. Daha mutlu olacaksanız.

  YAY BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Günlük rutininizin dışında farklı işleri bir arada yaptığınız zaman daha mutlu oluyorsunuz. Sıradan işler size göre değil. Çevrenizle olan ilişiklerinizde fazla açıksınız. Bırakın da insanlar sizi bu adar kolay çözemesin.

  OĞLAK BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Pek çok konuda sizi destekleyen kişilerin olması, motivasyonunuzu arttırıyor. Maddi konularda oldukça yeteneklisiniz. Para kazanmak sizin için çocuk oyuncağı olabilir. Ancak çoğu zaman hırslarınıza yenik düşüyor ve etrafınızdakileri kolayca kırıp dökebiliyorsunuz.

  KOVA BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Bugün sosyal çevrenizde ön planda olmanız partnerinizi biraz tedirgin edebilir. Ona karşı biraz daha duyarlı ve ilgili olmalısınız. Son günlerde onu çok fazla ihmal ettiniz ve partneriniz artık bu duruma sessiz kalmak istemiyor.

  BALIK BURCU (14 AĞUSTOS 2022)

  Aşka bakış açınız diğer insanlara göre biraz farklı. Aşk için sahiplenmek, partnerin özgürlüğünü kısıtlamaya kadar gitmemeli. Görüntünüzün aksine, aslında çabuk incinen bir yapınız ve kinci tarafınız mevcut. Partnerinize sahip çıkın ama avuçlarınızın içinde de sıkmayın. Ona olan sevginizin gözünüzü karartmasına izin vermeyin.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz