Diğer
  Ana SayfaGüzellikYaz tırnakları için farklı alternatifler, manikür çeşitleri ve renk önerileri

  Yaz tırnakları için farklı alternatifler, manikür çeşitleri ve renk önerileri

  -

  Tatiliniz boyunca size eşlik edecek tırnaklarınızı renklendirmenin vakti geldi. İster klasik ister kalıpların dışında, pek çok seçenek sizi bekliyor. 2022 yazının trendlerini mercek altına aldık.

  Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

  FRENCH VS AMERİKAN

  French olarak adlandırılan manikürün tahtını yerinden eden Amerikan manikürü oldu. Birbirine benzer gözükseler de Amerikan’da tırnakların dibinde de beyaz kısım var ve daha pembe tonlarında yapılıyor. French’teki tırnak ucunda yer alan beyazlar da daha silik oluyor.

  KALICI OJE

  Güneş kremleri ve deniz suyu tatilde özellikle ojelerin düşmanı oluyor. Özenle yaptırmış olduğunuz manikür bir bakmışsınız iki gün sonra bozulmayabaşlamış. Tatilde aseton-pamukoje üçgenine girmek istemiyorsanız kesinlikle kalıcı ojeyi düşünebilirsiniz. Özellikle uzun süreli tatil planlayanlar için özel salonlarda yaptırılan bu ojeler kurtarıcı oluyor. İki-üç hafta kadar dayanabilen kalıcı ojeler, tatil sırasında bozulmuyor ve UV koruması oluyor.

  NAİL ART

  Dünyada çok daha eskiden beri tercih edilen tırnak sanatı olarak geçen uygulamalarda manikürcünüz yeteneklerini konuşturabilmeli. Yaz mevsimi dolayısıyla tırnaklarınıza yaz meyvelerini yaptırabilirsiniz. Eğer bu size abartı geliyorsa tek tırnağı farklı renk yaptırabilir veya tek tırnağı desenli kullanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  TAKMA TIRNAK

  Pek çok kadın çeşitli sebeplerden (tırnak yeme, tırnak ucu kırılması, ayrılması vb) dolayı tırnaklarını uzatamıyor. Takma tırnaklar kadınların imdadına yetişiyor. Manikürcünüzden yaza uygun renkleri kullanmasını isteyin.

  YAZ RENKLERİ

  Maliyet açısından en uygun seçenek olan klasik ojeleri de tercih edebilirsiniz. İşte yaz renklerine birkaç örnek…

  Avon Bloom Ka Boom Koleksiyonu özel tasarımlı jel parlak oje 19,99 TL
  Flormar Quick Dry oje 29,99 TL
  Beaulis Paint It Lemon oje 16 TL
  Kiko Milano Festival Glow oje 55,99 TL
  LYKD Good Mood Breezy oje 15,50 TL

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz