Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  14 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Nisan 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 14 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  Bugün mars 29 derecede olacak. Tartışmalar çok şiddetli olabilir, elektrikte sorunlar, dijital platformlarda sorunlar artabilir. Bugün baş ağrınız artabilir. Tartışmalardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Koç; bugün çalışma hayatınızda güçlü kararlar alabilirsiniz ve krizsel durumlardan mantığınızla çıkabileceksiniz. Aslında kariyerinizde güç bile elde edebilirsiniz ama bazı sorunlar yaşanabilir, özellikle de gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; aşk, flört, çocuk ya da hobilerle ilgili fazla detaycı yaklaşımınız bazı fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir ama aslında güçlü kararlar da alabileceksiniz. Ayrıca eğitim, yurt dışı, seyahat ya da hukukla ilgili ise kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Destekleneceksiniz.

  İKİZLER BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; ev ve ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve bundan dolayı iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güçlendiğiniz bir gündesiniz. Belki ev alma ya da taşınmaz alma kararı bile alabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; bugün eğitim, iletişim, yakın çevre ya da kardeşlerle ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. İlişki, ortaklık ya da evliliğiniz de ise kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, harcamalarınız artabilir. İkili ilişkilerde tartışmalara ise dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızla ilgili ise kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; partner ya da ortakla bazı sorunlar yaşanabilir. Aslında sizin fazla eleştirel yaklaşmanızdan dolayı şanslarınızı tepebilirsiniz. Ama yine de aşktan yana kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Hobi ve çocuklarla ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir.  Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, çalışma hayatınızda problemler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; rüyalarınız ve bilinçaltı sorunlarınız ortaya çıkabilir bu da sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ev ya da ailenizle ilgili ise kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Bugün hobi, çocuk ya da aşk konularında tartışma içinde kalabilirsiniz, sakin kalmaya çalışmalısınız.

  AKREP BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; sosyal çevrenizde yeni güçlü kararlar alabilirsiniz. Çocuk, aşk ya da hobilerinizle ilgili ise bazı sorunlar, hayal kırklıkları yaşayabilirsiniz. Aile içinde tartışmalara ise dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; kariyer ve iş hayatınızdaki eleştirel tavrınız bazı sorunlar içinde kalmanıza sebep olsa da maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Trafikte, iletişimde ise sakin olmalısınız, bugün tartışama içinde kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklarınız, harcamalarınız çok artabilir. Bugün harcamalarınıza, maddi kaynaklarınızla ilgili kararlarınıza dikkat etmelisiniz. Eğitim, seyahat, yurt dışı konularıyla ilgili ise bazı sorunlar yaşanabilir ama kalıcı ve gülü kararlar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; bugün çok gergin hissedebilirsiniz ve çatacak yer arayabilirsiniz, sakin kalmalısınız. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Ödemeler, borç yani finansal konularda mantığınızla hareket ederseniz güçlü kararlar alabilirsiniz yoksa şanslarınızı tepebilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; bugün gizli düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz, tartışma içine sizi çekebilirler. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz. İlişki, ortaklığınızla ise güçlü kalıcı kararlar alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz