Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15-21 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  15-21 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 15-21 Ocak haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  2024 yılı burç yorumları! Koç, Aslan, Akrep… Burçları bu yıl neler bekliyor?

  15-21 OCAK 2024 HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni haftaya ilişki konularına odaklı bir enerji ile giriş yapacağız. Öte yandan hayaller, hayatlar sebebiyle kolaylıkla kendimizi kurban psikolojisine sokacağız. Bu olağanüstü hafta, duyarlılık ve yaratıcılığın zirve yaptığı bir zaman dilimine işaret ediyor. Psişik farkındalığın arttığı bu süreç, bize kendimizi, çevremizdeki insanları ve geleceğimizi derinlemesine anlama şansı tanıyor. Bu muazzam enerjilerle dolu günlerde, ideallerimizi görselleştirip hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için müthiş bir fırsat sunacaktır. Salı’dan Cuma’ya kadar devam edecek dönemde net düşünce ve derin konsantrasyon dalgası, iş görüşmeleri ve uzun vadeli planlamalar için ideal bir atmosfer sunuyor. Haftanın ortasından itibaren iyimserlikle dolup taşacak ve geniş bir perspektifle geleceği planlamak için güçlü bir içgüdüyle yönlendirileceğiz. Ancak, bu dönemde dış görünüşe dair güvensizlik hissi yaşanabilir, bu noktada kendi gerçekliğimizi hatırlamak ve aşırı idealizasyondan kaçınmak önemli. Haftanın sonlarına doğru ise derin araştırma ve gizem çözme şevki bizi sarmalayacak, kötü alışkanlıklardan kurtulma ve ilişki dinamiklerini anlama fırsatları sunacak; karmaşık ilişkilerin perde arkasını daha berrak görmeye başlayacağız. Kolektif alanda ise bu hafta halkın hayal kırıklığı yasamasına sebep olacak bazı durumlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Dış ilişkilerde gergin görüşmelere ve demeçlere tanık olabiliriz. Öte yandan ekonomi, vergi sistemi ve finansal konular bu hafta pek iç açıcı olmayacak ve bu durum halk üzerinde belirsizlik ve kaygıya sebep olacaktır. Sel, deniz taşıtlarında kazalar, suların sebep olacağı yıkımlar bu hafta gündeme gelebilir. Hepinize mutlu ve sağlıklı bir hafta diliyorum.

  16--22 Ekim haftalık burç

  2024 yılının en şanslı burçları: Gökyüzü onlara şans dağıtacak!

  15-21 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, enerjinizi iş projelerine odaklayabilir ve kariyer hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularda dengeli bir planlama yapma zamanı. Harcamalarınızı kontrol altına alın ve tasarruf etme fırsatlarını değerlendirin. İlişkilerde anlayışlı olun.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir. Ev düzenlemeleri veya aile üyeleriyle ilgili konularda destekleyici olun. Kariyerinizde ise öne çıkma fırsatları söz konusu.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Kısa seyahatler veya eğitim fırsatları ön plana çıkabilir. Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler yaşanabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Maddi konularda yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Finansal planlarınızı gözden geçirin ve gelecek hedeflere odaklanın. İkili ilişkilerde açık iletişim önemlidir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta, kişisel projelerinize odaklanabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. İş hayatında ise organizasyon becerilerinizi kullanarak projeleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Ev ve aile konularında denge sağlama zamanı. Aile üyeleriyle olan ilişkilerinizi güçlendirin ve evdeki düzenlemelere odaklanın. Kariyer hedeflerinizde de ilerleme kaydedebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu hafta, iletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Kısa seyahatler veya eğitimle ilgili fırsatlar değerlendirilebilir. Ev ve aile konularında destek bulabilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Maddi konularda dikkatli bir planlama yapmanız gerekebilir. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve tasarruf etmeye odaklanın. İletişimde açık ve net olun.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanma zamanı. İkili ilişkilerde anlayışlı olun ve partnerinizle duygusal bir bağ kurun. Finansal konularda dikkatli olun.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta, kariyer hedeflerinize odaklanma ve yeni projelerde liderlik yapma fırsatınız var. Sosyal çevrenizdeki ilişkileri güçlendirmek için çaba harcayın. Sağlığınıza özen gösterin.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kişisel projelerinizi hayata geçirme zamanı. İş hayatınızda yeni sorumluluklar üstlenebilir ve kariyer hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurun.



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....