Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji16 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  16 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 16 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 16 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 16 Ekim astroloji günlüğü:

  16 Ekim günlük burç

  16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 16 Ekim günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (16 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda yeni yapılanmalar yaşayabilirsiniz. Konumunuzu yükseltebilir, işinizle alakalı farklı yeni kollarda görev alabilirsiniz. Kariyerinizdeki değişimle yoğun bir zamana girebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (16 EKİM 2023)

  Aile hayatınızda bazı eski konular gündeme gelebilir, partnerinizle aranızda istenmeyen bazı kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ani gerilme ve tartışmalardan uzak kalmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (16 EKİM 2023)

  Maddi konularda istediğinizi gelişmelerin olması için biraz daha emek vererek çalışmanız gerekebilir. Yapacağınız birikimlerin, verdiğiniz emeklerin karşılığını alıp alamayacağı hakkında olumsuz düşüncelere sahip olabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (16 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda bir dönemi geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Esprili zeki ve duygusal bir kişi ile yeni bir başlangıç yapabilir, kendinizi çocuksu duygularda hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (16 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda başarmak istediğiniz hedeflerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bazı aksiliklerin üst üste gelmesi motivasyonunuzu düşürürken, beklemediğiniz negatif olaylarla karşılaşmanız, sizi kariyer hayatınızda bir süre daha bekleme enerjisinde tutabilir.

  BAŞAK BURCU (16 EKİM 2023)

  Ailenizle geçireceğiniz mutlu ve duygusal zamanlar kendinizi huzurlu hissetmenize neden olabilir. Genel olarak kendinizi duygusal hissedebilir, çevrenizdeki kişilere de alıngan tavırlar sergileyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (16 EKİM 2023)

  Sosyal çevrenizi değiştirmeniz yaşayacağınız bazı değişimlere neden olabilir. Hayata karşı bakış açınızı değiştirebilir, farklı düşüncelere girebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla da yapacağınız ani bir yolculuk gündeminizde olabilir.

  AKREP BURCU (16 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda çözüme kavuşturamadığınız kafanızda soru işaretlerin kalmasına neden olaylar hakkında, partnerinizle yapacağınız konuşma sonrasında aydınlanabilir, çözümleyemediğiniz konular hakkında kendinizi daha net ve kararlı hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (16 EKİM 2023)

  Kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilir, hayatın güzelliklerine farklı bir şekilde bakabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kendinizden emin tavırlarınız, pozitif olmanızda arkadaşlarınız tarafından olumlu olarak karşılanabilir.

  OĞLAK BURCU (16 EKİM 2023)

  Kendinizi geri çektiğiniz bir süredir hissettiğiniz yalnızlık duygusundan arınabilirsiniz. Yapacağınız yurt dışı bağlantılı görüşmeler yeni planlamalara ve yolculuklara neden olabilir.

  KOVA BURCU (16 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı ve düşüncelerinizi açık açık anlatamamanız aranızda soğukluğa neden olabilir. Bekleme ve durağan enerjilerden çıkabilir, mantığınızı geride bırakarak duygularınızla hareket etmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (16 EKİM 2023)

  Ailenizden sevdiğiniz bir büyüğünüz resmi dairelerde bulunan işlemleriyle ilgilenebilirsiniz. Yuvanız ve hanenizde düzeni sağlamak için yaptığınız fedakarlıklarında karşılığını manevi olarak almak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz