Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  18 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Ağustos çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 18 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  18 Ağustos günlük burç

  18 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, Kariyer toplum önü statünüz ve kendinize vakit ayıracağınız güzel bir gün denilebilir. Yoğun iletişimde olacağınız bir zaman dilimi var. Çalışma hayatınızda yoğun bir tempo sizi bekliyor. İkili ilişkilerinizde zorlamayın kopmalar olabilir. Kariyerinizle ilgili gelişen olumlu koşullar size iyi hissettirecek ve sosyal hayatınızda da daha aktif olduğunuz bir gün geçireceksiniz

  BOĞA BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, duygusala olarak kendinizi daha rahat ve hoşgörü içinde hissedeceksiniz. Uzun seyahat planlarınız gündemde olabilir. Kariyeniz ile alakalı motivasyonunuzun daha güçlü olacağı bugün yeni fikirler ortaya atabilir ve iş arkadaşlarınızla daha sıkı bir çalışma içinde olabilirsiniz. İşinize duyduğunuz sevgi ve duyugusal bağlılık ön plana çıkacaktır. Arkadaşlarınızla beraber olmaktan, çeşitli toplantı, seminer ya da güzel vakitler diyebiliriz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, Bugün disiplinli iş bitirici tazminat nafaka gibi konular ve bunları çözümleyebilirsiniz Ortaklı işler, eşten veya ortaktan gelen paraların yönetimi veya beklediğiniz bir paranın gelmesi olası. Kendinizi hiçbir konuda zorlamamaya çalışmalısınız. Üzerinizdeki baskının bir hayli artış gösterme ihtimali var. İçinde bulunduğunuz durum değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, duygusal olarak tedirginlik yaşayabilir ve geçmişte olan bazı sıkıntılarınızı düşünerek kendi kendinizi   dinleyebilirsiniz. Kuşku, öfke, kin, kıskançlık gibi duygularınız ön plana çıkabilir ve sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle kendinizi dinlememeli ve akışta kalmalısınız.

  ASLAN BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, İş ortamı günlük rutinleriniz ve iş ortamında bazı değişimler yaşanabilir. Bugün maddi durum ortaklı işler ve içinden çıkamadığınız bir takım parasal konular gündeminiz olabilir. Sabırlı olmanızda ve adımlarınızı dikkatli atmanızda fayda var. Sosyal statü toplum önünüzdeki duruşunuz önemli olacak. Sağlık konusunda özellikle dikkat etmenizi iletmek isterim.

  BAŞAK BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, Coçuklarınız ile ilgili durumlar hobileriniz günlük rutinleriniz ve iş hayatiniz gündemde. Bu hafta yoğun çalışmalar içerisinde olmak size iyi geliyor ve harika işler başardığınizi da iyi biliyorsunuz. Aşk, ilişkiler konusunda başlangıçlar yapabilirsiniz. Mevcut ilişkinizi gözden geçirin. Güzel bir gün tadını çıkarın.

  TERAZİ BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler Yeni bir değişim aile ile birlikte yeni kararlar belki taşınma. ev emlak alım satımı konularında gundemleriniz söz konusu. Çocuklarınıza dair gelişmeler yaşanabilir eğitim hayatı ile ilgili çözümlenmesi gereken konular yaşanabilir. Hobileriniz aşk hayatı konularında ise gundemler var. Sagliğiniza gereken özeni gösterin. Birlikte çalışma yaptığınız kişiler ve rutin işlerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için görüşme yapabilirisniz.

  AKREP BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, Eğitim, yakın akraba ve onlara ait gündemler olabileceği gibi bugün trafikte de dikkat diyor gökyüzü. Aile konularında bazı durumların tekrar önünunuze gelmesi, yer değişimi, emlak alım satımı veya bunlara benzer birtakım olayların yaşanması olası. Çocuklarınız ve onların durumları konusunda gündemler var. Hobilerinize kendinize ait yeni adımlar yeni başlangıçlar zamanı. Aşka, sevgiye de zaman ayırmalı ve hoş vakitler geçireceğinizi bilmelisiniz.

  YAY BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, Para, para, para diyeceğiniz bir gün. Para evinizde hareketlilik mevcut ve etkili göstergeler var. Beklenmeyeni bekle diyor. Ertelediğiniz, almak istediğiniz özellikle elektronik cihazlar sizin için dikkat çekici. Yatırım yapmak, fırsatlar yakalamak söz konusu. Maaşınıza zam alabilir veya beklemedik bir para akışı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de güzel vurgular var. İşinizde içinde olduğunuz sektörde de güzel gelişme var. Dikkat etmeniz gereken durum risk içeren konulardan uzak durun biraz erteleyin.

  OĞLAK BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, Kendinize zaman ayırın. Ön planda olma zamanı, bununla birlikte kazançlarınız konusunda sağlam adımlar atmak için yeni kararlar alabilir ve projeleriniz var ise çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi durumunuz konusunda harcamalarınızı kontrol edebilir ve değerlendirme yaparak yeni kararlar alabilirsiniz. Kısa bir seyahat yapabilirsiniz. Yeni bir eğitim başlatmak için adım atmanız olası.

  KOVA BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, Bilinçaltı geçmişte kalan bir konu ve çözümlenme bekleyen gizli durumlar söz konusu. Kendinize zaman ayırın ve yapacağınız işleri planlayın. Meditasyon şifa ve içsel huzur donemi. Para maddi durumunuz ve geleceğe dair planlarınızı hayata geçirme zamanı. Başlatmak istediğiniz ne var ise harekete geçin. Güzel bir gün ve parasal açıdan şanslı olacağınız döngü. Bu nedenle harcamalarınız konusunda dikkatli adımlar atabilir ve yatırım yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, Sosyal statünüz arkadaşlarınız ve kazanımlarınız ile birlikte sağlığınıza da özen gostermeniz gereken zamanlar. Kariyer hayatınızda değişim olabilir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde başlatacağınız ve sizin öncülük edeceğiniz güzel bir projeyi hayata geçirebilirsiniz.

  19 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

   

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz