Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  18 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 18 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 18 Ekim astroloji günlüğü:

  18 Ekim günlük burç

  18 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Ekim günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (18 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tanışacağınız yeni bir kişi ile kuracağınız arkadaşlık yerini ummadığınız bir aşk ilişkisine bırakabilir, güçlü duygusal bağlar hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yoğun çalışmalarınız sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kendi sağlığınıza daha fazla önem gösterebilir, ailenize ve sevdiğiniz dostlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (18 EKİM 2023)

  Sosyal çevrenizde yaşadığınız bazı dedikodu niteliğindeki konuşmalar keyfinizi kaçırabilir. Kendinizi sinirli hissedebilir, dahil olmak istemediğiniz konulara girmek istemeyebilir, bu konu hakkında çevrenizdeki bazı arkadaş ve akrabalarınızı uyarabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yükselebilmek için bir sınava girebilirsiniz. Olumlu sonuçlar almanız durumunda, kariyer hayatınızda istediğiniz yükselişe ulaşabilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (18 EKİM 2023)

  Maddi konularınız üzerinde yapacağınız değişikliklerle birlikte kazancınızı çoğaltmak isteyebilir, harcamalarınızı dengelemek isteyebilirsiniz. Yapacağınız gereksiz harcamaları kısıtlayarak birikim yapmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 EKİM 2023)

  Haneniz ve çocuklarınız hakkında alacağınız bazı kararları düşünerek yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bulunduğunuz haneyi değiştirmek isteyebilir, konfor alanlarınızdaki düzeni değiştirmek isteyerek, kendinizi yenilenme enerjisinde hissedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (18 EKİM 2023)

  Maddi konularda hassas davranacağınız, uzun zamandır alamadığınız bir borcunuz hakkında iletişimlerde bulanabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişi ile zorlayıcı enerjilerde bulunabilir, ani tartışmalar yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 EKİM 2023)

  Uzun zamandır haber alamadığınız sevdiğiniz bir dostunuzdan güzel haberler alabilirsiniz. Alacağınız haberler karşısında oldukça sevinebilir, aynı zamanda kendinizi şaşkın hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (18 EKİM 2023)

  Kendinizi yeni bir çalışma hayatına hazır hissetmeyebilirsiniz. Bulunduğunuz konfor alanınızı bozmak istemeyebilir, maddi kayıplar yaşamamak için bir süre daha bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Biraz zorlu enerjilerde kalabilir, ilişkinizin geleceği hakkında endişeler duyabilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda elinize geçen bazı fırsatları değerlendiremediğinizi düşünebilirsiniz. Tekrardan yeni bir başlangıç yapmak isteyebilir, hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı net bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda istediğiniz kazancı yakalayamamanız sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Yaşadığınız zorlu zamanları atlatabilmek için biraz içinize kapanabilir, kendinizi inzivaya çekebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz