Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  18 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Temmuz günlük burç yorumlarında bugün neler var? 18 Temmuz günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 18 Temmuz astroloji günlüğü:

  18 Temmuz günlük burç

  18 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Temmuz günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Maddi konularda kararsız kaldığınız konular üzerinde biraz düşünceli olabilirsiniz. Maddesel olarak kaybetmek istemediğiniz gücünüzü, elinizde tutabilmek için yeni yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü çoğaltmak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Sağlığınızla ilgili konularda dikkat etmeniz, önlem almanız gereken rahatsızlıklarınız olabilir. Sağlığınız hakkında danışacağınız kuruluşlarla iletişime geçebilir, güzel ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Aile hayatınızda mutluluğunuzu korumak için, mantıklı kararlar alarak, yeni planlar yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte bir tatil programı yapabilir, macera dolu zamanlar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz insanla birlikte mutlu bir yuva kurma planları yapabilirsiniz. Elinize geçecek güzel bir fırsat ile hayallerinizi beklediğinizden kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir, güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız korkular, güvensizlik duyguları sizi başka bir yöne sürükleyebilir, yeni kararlar almanıza, aldığınız bu kararları harekete geçirmenize neden olabilir. Yapacağınız mantıklı ve planlı eylemler, sizi mutluluğa kavuşturabilir, kendinizi oldukça pozitif hissedebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız kişi ile ilgili, yakın arkadaş grubunuzdan bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Alacağınız kararları sağlam zeminler üzerine kurabilmek için, bir araştırma yapabilir, duygularınızı açıklayabilmek için, bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Aklınızdaki kişiye duygularınızı açabilmek için, biraz zorlanabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız problemlerden dolayı, yaklaşımlarınızı kısıtlayabilir, duygularınızı saklayabilirsiniz. Kafanızda oluşan soru işaretlerini çözüme kavuşturabilmek için, biraz zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Uzun zamandır ara verdiğiniz sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, eski güzel günlerinizi anabilirsiniz. Eğlenceli ve pozitif bir gün geçirebilrisiniz.

  YAY BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Eğitim hayatınızda almış olduğunuz bazı kararları değiştirebilir, yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili almanız gereken kararları, tekrardan planlayarak, mantıklı ve net kararlar alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Uzun zamandır planladığınız seyahat programını gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız bu seyahatlerde daha önce görmediğiniz yeni yerleri keşfetmek isteyebilirsiniz. Heyecanlı aynı zamanda yorucu bir program olsa da, yapacağınız bu seyahatten oldukça keyif alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Maddi gelirleriniz hakkında değişiklikler yapabilirsiniz. Yatırım planlarınızı değiştirebilir, yeni bir mal edinebilirsiniz. Alacağınız yeni kararları, bir aile büyüğünüz ile paylaşabilir, bir destek bekleyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda, bitirmeyi planladığınız işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Birikmiş üzerinizde yük hissettiğiniz işlerinizi tamamlayarak, üzerinizdeki bu yükten kurtulabilir, başardığınız işlerinizle kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz