Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  19 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Şubat 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 19 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; ilişkinizde orta yolu bulabildiğiniz bir gündesiniz. Daha barışçıl bir tavırla olaylara yaklaşabilirsiniz. Sosyalleşmek için güzel bir gündesiniz. Kendinizi güzel ifade ediyorsunuz.

  BOĞA BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; çalışma hayatınızda uzlaşmacı ve ılımlı bir tavır sergiliyorsunuz. Kariyer hayatınızda iletişimle bugün uzlaşma sağlayabilirsiniz. Bel bölgesi rahatsızlıklarına ise dikkat etmelisiniz.

  İKİZLER BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; aşk, flört, hobi, sanat ya da çocuklarınızla güzel bir geçirebilirsiniz ve seyahat edebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk alanlarında uzlaşma sağlayabilir, kimsenin aklına gelmeyeni düşünebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; aile, ev ya da annenizle ilgilenebilirsiniz. Maddi konularda bugün yeni sözleşme imzalayabilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan;  bugün eğitim, kısa mesafe seyahat, yakın çevrenize yönelebilirsiniz. İlişki, evlilik ya da ortağınızla bugün uzlaşmak için şanslarınızı kullanmalısınız.

  BAŞAK BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklarınızla ilgili bugün yeni bir karar alabilirsiniz, belki bir sözleşme bile imzalayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni bir proje planlamak için de güzel bir gündesiniz.

  TERAZİ BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; çevrenize kol kanat gerdiğiniz, kendinizi güzel ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Flörtünüzle, aşk ya da hobi konularında güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; duygusal olarak içe çekilebilirsiniz. Meditasyon yapmak, dinlenmek için güzel bir gündesiniz. Aile içinde iletişimin arttığı bir dönemdesiniz.

  YAY BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirebilirsiniz. İletişim, eğitim, medya, kısa mesafe seyahat konularında aktif olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer hayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ayrıca maddi kaynaklarınızı etkileyen yeni kararlar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; uzak mesafe seyahat, uzak akrabalar, eğitim konularıyla bugün ilgilenebilirsiniz ve yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade ettiğiniz ve oldukça girişken olduğunuz bir gündesiniz.

  BALIK BURCU (19 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklarınız, ödemeler, borçlar, nafaka, sigorta ödemelerinde bugün yeni kararlar alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz