Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Mart 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 2 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  2 MART 2022 BALIK BURCU YENİ AYI 

  2 Mart 2022’de İstanbul saatiyle 20:34’de Yeni ay gerçekleşecek.

  Balık burcunun 12 derecesinde jüpiteryen bir yeni ay gerçekleşecek. Sağlık, salgın hastalıklarla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşecek. Sağlık anında yepyeni bir döneme geçebiliriz ve artık covid hayatımızdan çıkmasını sağlayacak ilaçların piyasaya sürülmesi gerçekleşebilir.

  Sağlık, kamu, belediyeler, hayvanlarla ilgili yeni kararlar alınabilir. Şifalı bir yeni ay gerçekleşecek. Ufak tefek aksaklıklar gerçekleşecek özellikle de ilişkilerde bazı kötü durumlar gerçekleşebilir. Maddi kaynaklar ve parayla ilgili de ani gelişen fırsatlar olacaktır bu durum en çok kamu çalışanlarını, işçileri, belediyeleri, sağlıkçıları olumlu etkileyebilir.

  Türkiye açısından; yurt dışı bağlantılarımızla borsa ve piyasalarda sözleşme, yeni bir imza atılabilir. Ortak ya da müttefiklerimizle anlaşma sağlanabilir ve Türkiye borsası desteklenebilir ama sonuçta Plüton 7. Evimize yani ortada ciddi bir çıkarın olduğunu, yeni anlaşma ya da adımlarda daha çok müttefiklerimizin karlı çıkacağını söyleyebilirim. 17 Mart tarihine kadar ufak tefek yurt dışı yatırımcıların destekleri gelecektir. Yangına bir kova su dökmek gibi olacak.

  - Advertisement -

  Ayrıca borsada iniş-çıkış Uranüs Boğadan çıkana kadar devam edecek yani 2026. Ama 2024’ten sonra güçlü yatırımcılar topraklarımızla ilgili yeni projeler sayesinde maddi olarak güç kazanacağız ama dediğim gibi yurtdışıdan güçten dolayı olacak

  Günün rengi; yeşil, mavi

  Bugün papatya esansı, hindistan cevizi yağı, gül esansı kullanabilirsiniz.

  KOÇ BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; hastane, sağlık ve psikolojinizle ilgili şifalanma sürecine gireceksiniz. Saklı gizli ne varsa açığa çıkacak. Ayrıca hiç beklemediğiniz şekilde maddi kaynaklarınızla ilgili yeni adımlar atacaksınız, kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabileceksiniz.

  BOĞA BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; sosyal çevre, arkadaşlarınız, cemiyet ve derneklerle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayacaksınız ve ön plana çıkacaksınız. Aşk konusunda ise başlangıçlara hazır olun.

  İKİZLER BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; kariyer ve iş hayatınızda yenilikler gerçekleşecek ve hiç ummadığınız ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ama iletişimde problemler yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; eğitim, yurt dışı, seyahat ya da hukuk konularında başlangıçlar yaşayacaksınız. Dahil olduğunuz cemiyet, topluluklar da ön plana çıkabilirsiniz. İlişki ve evlilikle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; maddi kaynaklar, finansla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kariyerinizde yepyeni bir döneme geçebilirsiniz. Eğer terfi bekliyorsanız bu dönemde atacağınız adımlarla terfi alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay; ilişki ya da ortağınızla yeni, bir karar alabilirsiniz. Bekarsanız 2 Mart sonrası 15 gün içinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa ciddi bir sürece girebilirsiniz. Ani seyahat, yurt dışı seyahat ya da eğitime başlayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer sağlık sorunları yaşıyorsanız yeni bir tedavi dönemine geçebilir ve hızlıca şifalanabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarla ilgili ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili de olumlu gelişmeler var. Terazilere yeni ay sürprizlerle geliyor.

  AKREP BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ya da kardeşlerinizden ise destekleneceksiniz.

  YAY BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  ev, ailenizle ilgili yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Ev değişikliği, yeni bir ev ya da taşınmaz alabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili harcama olsa da para girişi de gerçekleşebilir. Çalışma ya da gündelik hayatınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  kardeşler, yakın çevreyle yeni bir karar alınabilir. Yani bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca yakın çevreniz ya da kardeşinizden gelebilecek şans ve fırsatlarınızı kaçırmayın. Yeni bir sözleşme imzalanacaksa doğru bir zamanlamada olacaksınız.

  KOVA BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  maddi kaynaklarınız, para konusunda yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi açıdan bereketli ve olumlu bir dönemden geçiyorsunuz, fırsatlarınızı kendiniz yaratın ve cesurca adımlar atmaktan vazgeçmeyin sevgili kovalar.

  BALIK BURCU (2 MART 2022)

  2 Mart Yeni Ay;  Fiziksel değişim için güzel bir zamandasınız ve yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa şifalanacağınız bir sürece gireceksiniz.  Yakın çevre, kardeşler, kuzenlerden ani gelen destekleri kaçırmayın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....