Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  20 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Ekim çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 20 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  20 Ekim günlük burç

  20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, kendinizle ve ikili ilişkilerinizde karar vereceğiniz bir gün. Bazı konularda aniden vereceğiniz kararlar sonradan canınızı sıkabilir. Sakin olmayı deneyimleyin, akışta kalarak neyin doğru neyin yanlış olduğunu çözmeye çalışın. Otoriter figürle konuşmalara ve ani hareketlere ekstra dikkat.

  BOĞA BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün korkularınızla yüzleşebilir, gizlice çevrilen işlere şahit olabilir ve olaylara fevri yaklaşabilirsiniz. Danışmanlık almak için güzel süreç. Hayatta her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ama çözüm kendinizsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, sosyal çevreniz, üye olduğunuz dernekler, hayalleriniz konusunda bugün karar aşamasında olabilirsiniz. Bu aşk hayatınıza da yansıyabilir. Aniden karar vermemeye özen göstermelisiniz, bazı dostluklar bu yüzden bitebilir. Maddi ilişkilerde fevri olmamayı deneyimleyin.

  YENGEÇ BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, mesleğiniz ile ilgili bazı fırsatlar önünüze gelebilir ancak anlık vereceğiniz tepkiler bu fırsatı kaçırmanıza neden olabilir. Sakin kalmaya çalışmanız daha iyi olabilir çünkü anlık kararla istifalar gündeme gelebilir. Ailenize gerginliğinizi yansıtabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, uzak yerlerle alakalı, yurtdışı konuları ve eğitiminiz karar vermeniz için bugün gündeme gelebilir. Sakin kalmalı ve yakın çevrenize gerginliğinizi yansıtmamanızı öneririm. Fevriliğiniz ile birlikte bazı bitişler söz konusu olabilir.

  BAŞAK BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, parasal konularda miras, borç konuları gündeminize gelebilir ve bunlarla alakalı artık net bir karar almanız gerekebilir. Anlık çıkışlardan uzak durmanız gerekmekte çünkü yanlış yatırımlar söz konusu olabilir.

  TERAZİ BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, özel hayatınız, evliliğiniz, ortaklığınız kısacası ilişkileriniz bugün bazı kararları vermek amacıyla göz önüne gelebilir. Kimseyi kırmadan, fevri davranmadan bu kararları almalısınız. Lehinize olan durumları aleyhinize çevirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler iş çevrenizle alakalı bazı gündemler sizi karar almaya itebilir. Çalıştığınız kişilerden bazıları işten ayrılırken yeni kişiler de dahil olabilir. Sağlığınız için yeni adımlar atmak isterken fevri davranabilir ve yanlış kararlar alabilirsiniz. Sakin kalmayı deneyimleyin.

  YAY BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, aşk hayatınız, çocuklarınızın eğitimi ve hobilerinizle alakalı karar almamız gereken bir gün olabilir. Anlık tepkiler vermemeye özen göstermeli ve ani yatırımlardan uzak durmalısınız.

  OĞLAK BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar gündem ebeveyn, hane halkı, onların sağlık durumları ile ilgili olabilir. Bazılarınız ev alımı satımı konusunda artık net bir karar verme aşamasına gelmiş olabilir. Ancak kararları fevri davranmadan almalısınız çünkü bazı bitişler söz konusu olabilir.

  KOVA BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar yakın çevrenizden gelen haberler bugün gündeminizi oluşturabilir ve karar almanız gerekebilir. Eğitiminizle ilgili anlık karar verebilir ancak sonrasında pişman olabilirsiniz. Sakin kalıp kalarak günü geçirmelisiniz.

  BALIK BURCU (20 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar birikimleriniz, yatırımlarınız, maaşınızla ilgili bir karar aşamasında olabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirip fazla yaptığınızı fark edince biraz gerilebilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerinizi ayarlamakta fayda var. Sakin kalın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz