Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  22 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 22 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 22 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 22 Ekim astroloji günlüğü:

  22 Ekim günlük burç

  22 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 22 Ekim günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (22 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız bir organizasyonda duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak ve yapacağınız sohbetler, size farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

  BOĞA BURCU (22 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız yoğunluktan dolayı kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz.  Yaşadığınız stresten uzaklaşmak için sosyalleşmek isteyebilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (22 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız zorlu dönemlerden dolayı yaşadığınız bunalımı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. Almanız gereken kararları alabilmek için cesur adımlar atabilir, geleceğinize yön verebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda elde edeceğiniz bir başarı statünüzü değiştirebilir. Terfi ve maaş artışı konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda geçmişten gelen bir partnerinizin tekrardan duygusal bir adımıyla karşılaşabilirsiniz. Kafanız karışabilir, ikilemler yaşayabilirsiniz. Net bir cevap vermek için bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (22 EKİM 2023)

  Hanenizde yaşadığınız huzursuzluktan dolayı negatif enerjilerde olabilirsiniz. Aksiliklerin üst üste gelmesi gerginliğinizin çoğalmasına neden olabilir.

  TERAZİ BURCU (22 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişi hakkında çevrenizdeki kişilerin yorum yapması canınızı sıkabilir. Aranızdaki farklılıkların 3. Kişiler tarafından gündeme gelmesi bazı arkadaşlarınızla aranızın açılmasına neden olabilir.

  AKREP BURCU (22 EKİM 2023)

  Bugün ebeveynlerinizin sağlık konularıyla ilgilenebilir, onlar için endişe duyabilirsiniz. Duyduğunuz bu endişe sağlığınızı etkileyebilir uykusuz geceler yaşamanıza neden olabilir.

  YAY BURCU (22 EKİM 2023)

  Maddi konularda yaşayacağınız bir kayıptan dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda gerekli önlemleri almak isteyebilir, önünüze çıkacak olan olumsuzlukları öncesinde hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 EKİM 2023)

  Eğitim alanlarında verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Bazı işlerde göstereceğiniz başarılar size yeni iş kapılarını açabilir, yeni konfor alanlarına sahip olabilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 EKİM 2023)

  Aile fertlerinizden biriyle yaşayacağınız çatışmalardan dolayı aranız bozulabilir. Sizden saklanan bazı gizlilikleri öğrenebilir, şaşırabilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 EKİM 2023)

  Partnerinizle aranızda oluşan sıkıntılarınızı yakın çevre ve ailenizle paylaşabilir, onların fikir ve görüşlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Aldığınız kararlarda mantığınızdan daha çok duygusal kararlar alabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....