Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  23 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 23 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 23 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 23 Ekim astroloji günlüğü:

  23 Ekim günlük burç

  23 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 23 Ekim günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (23 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Aşk hayatınızda ilişkinize tekrardan bir şans vermek isteyebilirsiniz. Eski güzel günlerinizi özleyebilir, geçmişi geride bırakarak yeni temiz bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (23 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişinin soğuk tavırlarından dolayı ilişkiniz hakkında karar alabilirsiniz. İlişkinize emek vererek pes etmek istemeyebilirsiniz, sevdiğiniz kişiye esprili ve duygu yüklü davranışlar sergileyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (23 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki dargınlığı sonlandırmak isteyebilirsiniz. Atacağınız duygusal bir adımla aranızdaki küslüğü sonlandırabilir, dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (23 EKİM 2023)

  Dargın olduğunuz yakın bir arkadaşınızla aranızdaki sıkıntılı zamanları geride bırakabilirsiniz. Birbirinize destek olacağınız ortak bir sorun aranızdaki küslüğü sonlandırmaya neden olabilir.

  ASLAN BURCU (23 EKİM 2023)

  Maddi konularda güzel gelişmeler yaşamanız için sabırlı ve istikrarlı davranmanız gerekebilir. Sabrınızın sonunda maddi kaynaklarınızda güzel gelişmeler yaşayabilir, maddi rahatlamalar yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (23 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni planlamalar yapmak isteyebilir, hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz atılımlarda başarısız olmanız sizi negatif enerjilerde bıraksa da, eski özgüveninizi yeniden kazanarak başarıya ulaşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (23 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda kendinize olan özgüveninizi yerine getirerek hoşlandığınız kişiye karşı adım atmak isteyebilirsiniz. Atacağınız duygusal adımlarda istediğiniz karşılığı almanız sizi oldukça pozitif duygularda bırakabilir.

  AKREP BURCU (23 EKİM 2023)

  Yakın akraba ve dostlarınızın yanına yapacağınız bir seyahat manevi olarak kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir. Yapacağınız yolculuklarda yakın bir dostunuzla da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (23 EKİM 2023)

  Kariyer alanlarınızda yapacağınız bir işle karlı kazançlar sağlayabilirsiniz. İleriye dönük olarak düşündüğünüz bu işe yüklü bir yatırım yapmak isteyebilir, kariyer alanlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (23 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda hoşlandığınız kişiden istediğiniz duygusal bir adımı alabilirsiniz. Alacağınız bazı aşk itirafları karşısında kendinizden emin ve sevecen tavırlarınız partnerinizde hayranlık oluşturabilir.

  KOVA BURCU (23 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşayacağınız bazı sonlanmalar için canınız sıkabilir, olumsuz düşüncelerde olabilirsiniz. Kariyer hayatınıza bir süre ara verebilir, kendinizi inzivaya çekebilirsiniz.

  BALIK BURCU (23 EKİM 2023)

  Partneriniz hakkında olumsuz düşüncelere kapılabilir, kendinizi gereksiz vesveselere sokabilirsiniz. 3. Kişi enerjilerinden dolayı kendinizi negatif enerjilerde bırakabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz