Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  22 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Kasım pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 22 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  22 Kasım günlük burç

  22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, daha çok ailenizle vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Bazılarınız tadilat işlerine girebilir, evi içim dekorasyon alışverişi yapabilir. Bazıları da ev alım satımıyla ilgilenebilir. Önümüzdeki 1 ay boyunca yurtdışı,eğitim,hukuksal süreçleriniz oluşabilir, hayat vizyonunuz için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, iletişiminizin aktif olacağı bir gün. Kuzenleriniz, yakın çevreniz ve eğitim hayatınızla ilgili yaşayacağınız gelişmlerle günü keyifli geçirebilirsiniz. Önümüzdeki 1 ay boyunca ortaklı maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Borçlar,krediler,eşinizin paraları gümdemde olabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, yatırımlarınız,birikimlerinizi gözden geçirmek için ideal günlerden. Maddi kazanımlarınızla alakalı girişimlerde bulunabilir, gelirleriniz için araştırmalar yapabilirsiniz. Maaşınızla alakalı hanerler gelebilir. Önümüzdeki 1 ay boyunca ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, varsa davalarınız ve kontratlar imzalı işler gündeminizde olabilir.

  YENGEÇ BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün kendinizle alakalı yeni bir değişim isteyebilirsiniz. Bazılarınız dış görüşüne yönelirken,bazılarınız da genel sağlığı ile ilgilenmek isteyebilir. Sporlar, tahliller gündeme gelebilir. Önümüzdeki 1 ay boyunca yoğun iş temponuz olabilir, iş çevrenizle aktiflikler görülebilir. Sağlık konuları da devreye girebilir.

  ASLAN BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar,  inzivaya çekilmek isteyebilir, bilünçaltınızla alakalı yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ruhsal durumunuz için danışmanlıklar alabilir, meditasyon gibi sizi dinginleştirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Önümüzdeki 1 ay boyunca aşk,çocuklar, hobiler, tatiller gündeminizde olabilir.

  BAŞAK BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda aktif olacağınız bir gün. Umutlarınızı,hayallerinizi, geleceğe yönelik beklentilerinizi hayata geçirmek için adımlar atabilirsiniz. Ailevi konular, emşal işleri, tadilatlar, ebeveyn ilişkileri önümüzdeki 1 ay boyunca gündeminizde olabilir.

  TERAZİ BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, mesleğinizde aktif olacağınız bir gün. Otoriter figürlerle görüşmeler yapabilir, sosyal statünüz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlam adımlar atabileceğiniz zaman dilimi. Eğitiminiz, kısa seyahatler, iletişiminiz ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önümüzdeki 1 ay boyunca gündeminizi meşgul edebilir.

  AKREP BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, yurtdışı, seyahatler, eğtimler için girişimlerde bulunabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin akrabalarından haberler gelebilir. Bununla birlikte inançlarınızla alakalı bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Astroloji, kehanetler,rüyalar ilginizi çekebilir. Maddi yatırımlarınızı ve birikimlerinizi düzenleme adına önümüzdeki 1 ayı değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, ortakaşa maddi gelirler,eşinizin parası,borçlar,krediler,miraslar gündeminize gelebilir düzenleme adına atılımlarda bulunabilirsiniz. Sağlığınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir. Önümüzdeki 1 ay boyunca kendinizle ilgilenebilir, atabileceğiniz adımlar için araştormalar yapabilir, odağınız tamamen siz olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizde aktif bir gün. Ortaklıklarınız ve evliliğinizle alakalı gündemleriniz oluşabilir. Yakın ilişkilerinizle alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Önümüzdeki 1 ay daha sakin olmak isteyebilirsiniz. İnziva durumları,danışmanlıklar almak,ruhunuzu dinginleştirmek için bu süreci kullanabilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, iş çevrenizde bazı sorumluluklar alabilir,birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Günlük rutin işlerinizi düzenleyip,  sağlığınıza da vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki 1 ay boyunca fazla aktif,yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Umutlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı gündemleriniz oluşabilir. Tatil planları yaparkrn, hobilerinizle ilgili de araştırmalar, girişimler yapabilirsiniz. Meslek hayatınızda ön plana çıkabileceğiniz, yoğun çalışacağınız bir ay sizleri bekliyor. Sosyal statünüzle ilgili değişimler yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz