Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  23 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 23 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 23 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 23 Mart günlük burç yorumları…

  23 Mart günlük burç

  23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 23 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (23 MART 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız iyileşmeler, yeni yatırımlar yapmanıza, gerçekleştirmek istediğiniz yeni iş fırsatları için harekete geçmenize fırsat sunabilir.

  BOĞA BURCU (23 MART 2023)

  Partnerinizle olan zıtlaşmalar, ego savaşları ani krizlere sebep olabilir. Ancak günün sonunda partnerinizden gelecek güzel bir sürprizle tatlıya bağlanabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (23 MART 2023)

  Duygularınızı kısıtlamaya çalıştığınız kişiye karşı bugün tutkulu davranmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu belli etmemek için kendi iç dünyanızda çatışmalar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (23 MART 2023)

  Ayrıldığınız partnerinize karşı gizli duygular içerisinde olabilirsiniz. Ancak karar vermeniz gereken bir dönüm noktasında olduğunuzun farkına varabilir, hayatınıza yeni bir insan alarak, güzel başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (23 MART 2023)

  İş verenizle bugün tartışmalı konulara girebilir, kalp kırabilir, kalbiniz kırılabilir. Günün sonunda ılımlı bir iletişim kurabilir, işle alakalı yeni planlamalar yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (23 MART 2023)

  Maddi konularda yaşamış olduğunuz şanssızlıklar, sizi biraz gerginleştirebilir. Maddi konularda iyileşme ve gelecek planlarınızla alakalı bekleme sürecine girebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (23 MART 2023)

  Dargın olduğunuz partnerinizle ilişkinizi bir düzene koymak için tüm sorumluluğu üstlenmek size zor gelebilir. İlişkinize devam etmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir.

  AKREP BURCU (23 MART 2023)

  Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar sizi bugün üzebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinizi, maddi konulardaki yaşamış olduğunuz sıkıntılardan dolayı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  YAY BURCU (23 MART 2023)

  Resmi dairelerden beklediğiniz bir haber olumsuz sonuçlanabilir. Beklemediğiniz bir sonuçla karşı karşıya kalabilir, bunun şaşkınlığını ve üzgünlüğünü yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (23 MART 2023)

  Ummadığınız bir anda sizi öfkelendirebilecek bir haber alabilirsiniz. Şaşıracağınız bu haberle bir sevdiğinize karşı düşünceleriniz değişebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (23 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile ani bir tartışma yaşayabilirsiniz. Sonucun sizi üzücü olmaması adına tartışmayı uzatmayarak, sessizliğe bürünebilir, bazı olayları zamana bırakabilirsiniz.

  BALIK BURCU (23 MART 2023)

  Aile bireylerinizle ortak bir konuda uzlaşmak isteyebilir, ani gerginlikler tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fevri davranmamaya dikkat ederek, sessiz kalmayı seçebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz