Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAy tutulmasında ne yapılır? İşte 2022 ay tutulması ritüelleri

  Ay tutulmasında ne yapılır? İşte 2022 ay tutulması ritüelleri

  -

  Büyük gün geldi çattı! Kasım ayının en önemli göksel olaylarından olan ‘Ay Tutulması’ 8 Kasım’da Türkiye saati ile 14:02’de Boğa burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek. Ay Tutulması ritüelleri ise merak edilen konular başında geliyor. Peki, Ay Tutulmasında ne yapılır? Ay tutulması ritüeli nasıl yapılır? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji Ay Tutulması ritüeli ve detaylarını anlatıyor.

  Ay tutulması ritüeli

  AY TUTULMASI RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  • Ay ışığını görebileceğiniz bir yerde olabilirsiniz. Ancak olmazsa da, temizleyip güzelce havalandırdığınız odanızda sessiz bir ortam sağlayarak sevdiğiniz, sakin bir müziği açabilirsiniz.
  • Biraz sakinleşerek başlayın. On dakika kadar sessizce oturun ve nefesinizi dinleyin. Kısa bir süre nefes alığ verişinizde konsantre olarak oturmanız daha meditatif, daha farkındalıklı bir halde olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Beyaz bir kağıt ve bir kalem alın. Bir önceki dolunaydan bu yana hayatınızda olup bitenleri düşünün. Artık hayatınızda olmasını istemediğiniz veya şifalandırmak istediğiniz şeyleri gözden geçirin. Sonra yavaşça bunları kağıdınıza yazın. Artık kurtulmak istediklerinizi, sizi yorduğunu veya üzdüğünü düşündüğünüz ne varsa, bir bir sıralayın.
  • Negatif enerjileri ve olumsuzlukları hayatınızdan uzaklaştırmaya niyet edin.
  • Kağıdı yakın ve küllerini lavaboya dökün ama imkanınız varsa denize atın ve olumsuzluklardan kurtulduğunuzu tekrar edin.
  • Suyun arındırıcı özelliğinden dolayı ılık bir duş almak ve enerji temizlenmesi için duş esnasında suyunuza sirke damlatarak yıkanmak iyi gelecektir.

  Herkesin ve bütününün hayrına olmasını dilerim…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz