Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  24 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Ağustos salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 24 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  23 ağustos günlük burç

  24 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, günün geneli biraz yorgunluk hissiyle geçebilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha üretken hissedebilirsiniz. Öğleden sonra elinizde kalan işlerinizi tamamlayarak sakinliğinizi koruyun derim. Havada gerginlik kokusu var. Akşam saatlerinde kendinize uygun bir ortam oluşturarak keyif yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün aktif hissedebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetli olabilir ancak özellikle olayları abartma eğiliminiz olduğu için sezgilerinizi gerçek sanma ihtimaliniz yüksek. Aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli olun. Kendinizi de kandırmamaya çalışın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, bugün aniden fikirler üretebilir kendinize dahi şaşırabilirsiniz. Özellikle aklınızı kurcalayan durumlarda bu yeteneği ön plana çıkartabilirsiniz. Çevrenize cesaret dağıtacağınız bir gün.

  YENGEÇ BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, özellikle yurt dışı, hukuksal durum ve uzun seyahatler konularında aldanma durumları söz konusu olabilir. Duyacağınız haberleri iyice araştırmadan inanmayın. Bilinç altınız fazla çalışıyor. Çözüm sizde.

  ASLAN BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, gün içerisinde enerjiniz yok gibi hissedebilirsiniz. Yarım kalan konularınıza odaklanıp onları tamamlayın. Özellikle dünün etkisi harcamalarınız olabilir bu.  Akşam saatleri daha keyifli olacaktır.

  BAŞAK BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, iş hayatınızda olumlu konuşmalar geçebilir. Geçtiğimiz aylarda konuşulan bir görev varsa onunla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sizden daha olgun görünümlü kişilerle iletişimde kalıp kendi yatırımlarınızla ilgili bazı iyileşmeler söz konusu olabilir.

  TERAZİ BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün duygularınız mantığınızdan ağır basabilir ve kendinizi yalnızlaştırabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirerek bu döngüden çıkabilirsiniz. Sevdikleriniz sizinle olmaktan keyif alacaktır.

  AKREP BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, duygularda gerçeklik arayışı içerisindesiniz. Yakın çevrenizle durumu paylaşarak destek alabilirsiniz. Krizleri yönetmeyi öğreniyorsunuz. Çocuklarınızla alakalı gündemleriniz olabilir.

  YAY BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, iş hayatınızdaki bazı durumlar sizleri biraz zorlayabilir. Özellikle sabah saatlerinde dilinize sahip çıkmanız gerekiyor. Patronlarla çatışmamaya özen gösterin. Öğle saatlerinden sonra biraz daha rahat olacaksınız.

  OĞLAK BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gün. Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler hatta bazılarınız için bu bir anlaşma da olabilir sizi biraz fevriliğe itebilir. Sinirlilik hali yakın çevrenizde sıkıntılar yaşatabilir. Kendinizi güvende hissetmek için dedikodulara kulak asmayın. Gerçeği araştırın.

  KOVA BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, özellikle maddi konularda telaş yapabilirsiniz. Kendi maddi imkanlarınız ve ortaklı paralarda sakin kalın. Duygularınız ön plana çıkabilir, mantığınız devre dışı kalabilir. Çözüm üretmek istiyorsanız ikilemden kurtulmanız gerekiyor.

  BALIK BURCU (24 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir dönem. Anlık iniş çıkışlarınızla eşinizi, ortağınızı ya da arkadaşlarınızı kırabilir ve sonuçlar düşündüğünüzden daha kötü bir hal alabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz