Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  26 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Ağustos perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 26 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  26 ağustos günlük burç

  26 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, ay burcunuzda ilerlerken biraz fevri çıkışlarınız olabilir. İyi hissedebilirsiniz ancak karşınıza çıkan durumlarda çocukta davranıp kendinizi kandırma eğilimleriniz olabilir. Kimseye kurulmayın. İşinize odaklanıp günü güzel geçirmeye bakın.

  BOĞA BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün geçmişten artık kopmak isteyebilirsiniz. Hayat felsefenizi değiştirerek kendinize daha olumlu bir yol çizmek sizlerin elinizde. Unutmayın yanlış atılan adımlarınızı durup düşünün. Neleri değiştirebilirsiniz yeniden küllerinizden doğmak için?

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklı gelirlerinizle alakalı düzenlemeler yapmak için gökyüzü sizi uyarıyor. Bu ortaklı işiniz, miras, borçlar, kredilerle alakalı olabilir. Düzenlemeler için bir şeyler yapmanız gerekebilir. Ayağınızı yorgana göre uzatın.

  YENGEÇ BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, sosyal ve yakın çevrenizle aktif olacağınız bir gün sizi bekliyor. Haberler alabilir, haberler verebilirsiniz. İş hayatınızda ikili ilişkilerde dengede olmakta fayda var. İnsanlara fikrinizi beyan ederken yıkıcı tavırdan uzak durmalısınız.

  ASLAN BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, kariyer konuları bugün gündeminizde. Maaşınızla ilgili bazı konuşmalar yapabilir, birikimlerinizi nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda aktif olabilirsiniz. Yurt dışı konularınız varsa bazı şeyleri değiştirmeniz gerekebilir.

  BAŞAK BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün aşk hayatınızda kıskanç bir yapıya bürünebilirsiniz. Anlamsız istekleriniz olabilir.  Çocuğu olanlar onları eğitim hayatlarıyla ilgili biraz gerilebilirler. İletişime dikkat.

  TERAZİ BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, hareketli ve heyecanlı bir gün. Ancak kıskançlığınızı törpülemeniz gerekiyor. Olaylara bakışınız farklı bir pencereden olabilir. Değişime direnmeyin.

  AKREP BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, yakın çevrenizle ve iş arkadaşlarınızla çatışmamanız gereken bir gün. Fazlaca fevri olarak tüm okları üzerinize çekebilir ya da sizler bunu yapabilirsiniz. Biraz sakin kalmayı denemelisiniz.

  YAY BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor.  Destekler görebilir, sevimli yapınız dikkat çekebilir. Popülerliğinizin arttığı bir gün. Keyfini çıkartın.

  OĞLAK BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün kıskançlık tarafınız ağır basabilir. Bu yüzden kendinizi ruhen ve bedenen huzursuz hissedebilirsiniz. Başkalarını değiştirme çabanız sonuçsuz kalabilir.

  KOVA BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, yakın çevrenizle kıskançlık durumları yaşanabilir. Bu yüzden sinirsel olarak yıpranabilir ve istemsizce kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Biraz karmaşada kalmış hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, sosyal çevrenizde dikkat çekebilirsiniz. Bu dikkat çekme olayı özellikle onları değiştirmek istemenizden kaynaklı olabilir. Maddi olanaklarınızla alakalı bazı şeyleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Tekrar düşünme zamanı.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz