Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  27 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 27 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 27 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 27 Ekim astroloji günlüğü:

  27 Ekim günlük burç

  27 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Ekim günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (27 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda beklediğiniz yükselişe ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almanız, dileklerinizi gerçekleşmesini görmek sizi mutlu edebilir.

  BOĞA BURCU (27 EKİM 2023)

  Hanenizde yaşanılan sağlık problemlerinden dolayı yorgun düşebilirsiniz. Partnerinizden göreceğiniz destekle bu süreci atlatabilir, eski sağlıklı, güzel günlerinize dönebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (27 EKİM 2023)

  Duygusal olarak kendinizi yorgun ve umutsuz hissedebilirsiniz. 3. Kişi enerjilerinden dolayı ilişkinizde sıkıntılar yaşayabilir, sırtınızda yük gibi hissettiğiniz duygulardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (27 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız zorlu ve yorucu günleri geride bırakabilirsiniz. Yapacağınız kısa bir tatil ile yorgunluğunuzu atabilir, kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (27 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiden gelecek tutkulu bir adımla iletişimsizliğinizi kesebilir. Eğlenceli zamanlar geçirerek duygusal aynı zamanda tutkulu bir gün yaşayabilirsiniz. Duyacağınız itiraflara şaşırabilir, şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (27 EKİM 2023)

  Maddi gelir kaynaklarınızda istediğiniz yükselişe geçebilirsiniz. Uzun zamandır verdiğiniz emeklerin karşılığını almanız sizi maddi ve manevi olarak mutluluğa kavuşturabilir.

  TERAZİ BURCU (27 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygusal bir adım atmak için kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Yaşadığınız psikolojiden dolayı duygusal acılar yaşayabilir, yaşadığınız duyguları iç dünyanızda saklayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (27 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye duyduğunuz özlemle hızlı bir iletişime geçebilir, tutkulu anlar yaşayabilirsiniz. Eski güzel günlerinizi tekrardan yaşamanız, önünüze çıkan bazı engelleri aşabilmeniz için size güç verebilir.

  YAY BURCU (27 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz problemleri çözebilmek için, mantıklı kararlar alıp, sırtınızdaki yüklerden kurtulup, güzel bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (27 EKİM 2023)

  Eski yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilmek için organizasyonlar yapabilirsiniz. Küs olan bazı arkadaşlarınızı barıştırmak isteyebilir, geçmiş eski konuları kapatmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (27 EKİM 2023)

  Partnerinizle aranızdaki sıkıntılı süreçleri geride bırakabilmek için, harekete geçebilir duygusal ve tutkulu adımlar atabilirsiniz. Ancak bu sürece girebilmeniz için bazı konuları kafanızda netleştirip hareket etmeniz gerekebilir.

  BALIK BURCU (27 EKİM 2023)

  Hanenizde partnerinizle ilgili yaşadığınız sorunlardan dolayı, zorlu bir süreç geçirebilir, ortaya çıkan farklı problemlerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşadığınız kalp kırıklıklarından dolayı partnerinizle aranızdaki sıkıntıları çözebilme süreciniz uzayabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....