Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  27 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 27 Şubat 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 27 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; çok çalıştığınız bir gün olabilir ama aşk da sizi iş hayatınızdan bulabilir. Derin ve güçlü hissettiğiniz bir gündesiniz ama manipülasyona açıksınız. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; aşk, flört konusunda bugün çok şanslısınız boğalar. Yurt dışı seyahati, eğitim ya da hukuk alanında biriyle de tanışabilirsiniz. Duygularınız bugün çok güçlü ve derin. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınızda yönelebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklarınız, borç, ödeme, nafaka konularıyla ilgilenebilirsiniz ve ödemelerde gecikmeler varsa bugün yeniden düzenleme yapmak için güzel bir gün. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; eğitim, yurt dışı, hukuk ya da uzak akrabalar konularına yönelebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; partner, evlilik ya da ortağınızla bugün güzel zaman geçirebilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve derin güçlü bağlar kurulabilir. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan;  gündelik hayat, çalışma hayatınızda aşk fırsatı yakalayabilirsiniz ama takıntılarınıza dikkat etmelisiniz. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; ilişki, partnerle daha çok ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; aşk, flört ya da hobinizle ilgili şanslı bir gündesiniz. Romantik bir gün geçirebilirsiniz. Eğer yalnızsanız aşk konusunda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Güçlü duygulara sahipsiniz ve ilişkinizde bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; çalışma hayatı, gündelik işleriniz, evcil hayvanınızla ilgilenebilirsiniz. Beslenme düzeninizi daha iyi hale getirmek için plan yapabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; ev ve ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Aile içinde tartışmalar olsa da bunları düzeltebilecek fırsatlar da yakalayabileceksiniz. Sağlık konularında şifalanabilirsiniz, rutin kontroller için bugünü ve yarını değerlendirebilirsiniz. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep;  yakın çevre, kısa mesafe seyahatler, eğitim ve kardeşlerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizden aşk sizi bulabilir. İletişimde ağzınızdan çıkan her kelimeye dikkat edin, gerçeğe dönüşebilirler. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; aile ve evinizle ilgilenmeye başlıyorsunuz.

  YAY BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklarınızı büyütme fırsatı yakaladığınız bir gündesiniz. Aile ve ev konularında ise güzel fırsatlarınız olacak mutlaka değerlendirin. İş ve çalışma hayatınızdan aşk size gelebilir ve hayallerinizin aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim ve iletişime yöneliyorsunuz. Bol bol iletişim kurma zamanı.

  OĞLAK BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; çok aktif olduğunuz ve gözlerin üzerinizde olduğu bir gündesiniz. Pek çok aşk fırsatı yakalayabilirsiniz. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; para, maddi kaynaklarınızla ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; içe çekildiğiniz ve psikolojik olarak zorlanabilirsiniz ama maddi kaynaklarınızla ilgili attığınız her adım size olumlu olarak geri dönecektir. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

  BALIK BURCU (27 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz ve yalnızsanız sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Ay’ın 21:35’den sonra kova burcuna geçmesiyle; içe çekilebilirsiniz, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz