Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  28 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 28 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 28 Ekim astroloji günlüğü:

  28 Ekim günlük burç

  28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Ekim günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (28 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Hanenizde yapacağınız bazı değişimlerden, tamirat işlemlerinden dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yapacağınız değişimler sonucunda hanenizde kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni bir yapılanmaya girebilirsiniz. Bu yeni yapılanmada kendinizi zorlayıcı enerjilerde hissedebilir, yoğun bir çalışma hayatına adım atabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda yaşadığınız ikilemlerden dolayı bazı olaylar karşısında karar vermekte zorlanabilir, kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 EKİM 2023)

  Arkadaşlarınızla katıldığınız bir organizasyonda umduğunu eğlenceli anları bulamamanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Soğuk tavırlı arkadaşlarınızdan dolayı kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 EKİM 2023)

  Maddi gelirlerinizde ummadığınız anlarda artışlar yaşayabilirsiniz. Maddi gelirlerdeki şansınız dönmesi dileklerinizin kabul olması, eski gücünüze kavuşmanıza neden olabilir.

  BAŞAK BURCU (28 EKİM 2023)

  Eğitim alanlarda aldığınız destekler zorlandığınız, mücadele verdiğiniz alanlarda iyileşmeler yaşamanıza neden olabilir. Daha disiplinli ve dikkatli bir çalışma planıyla kendinizi başarıya odaklayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 EKİM 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla macera dolu bir yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Uzan zamandır yapmayı planladığınız bu yolculuk sayesinde çocuksu ve neşeli enerjiler içerisinde olabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 EKİM 2023)

  Partnerinizle birlikte yapacağınız kısa bir tatil hem duygusal hemde romantik dolu zamanlar yaşamanıza neden olabilir. Partnerinizden duyacağınız duygusal sözler karşısında kendinizi mutlu hissedebilir, pozitif enerjilerde olabilirsiniz.

  YAY BURCU (28 EKİM 2023)

  Yakın bir arkadaşınızla maddi konular yüzünden anlaşamayabilir, ani gerilimler ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi inzivaya çekmek isteyebilir, istemediğiniz bir küslük yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 EKİM 2023)

  Yurtdışı planlamalarınızda ani aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir seyahati erteleyebilir, tamamlanması gereken işlerinizi bitirmek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 EKİM 2023)

  Ailenizde miras ve satın alma işlemleri gündeminizde olabilir. Ailenizle birlikte hayalini kurduğunuz bir mala sahip olabilir, karlı yatırımlarda bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 EKİM 2023)

  Hanenizde taşınma işlemleriniz yer değiştirme konularınız gündeminizde olabilir. Ancak ebeveynleriniz hakkında alacağınız kararlar bu düşüncenizi değiştirebilir, Mantıklı düşünerek doğru bir karar alarak yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz