Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  28 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 28 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 28 Kasım astroloji günlüğü:

  28 Kasım günlük burç

  28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Kasım günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (28 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeniliklere kapalı olmanızdan dolayı, bir süre daha konfor alanlarınızı bozmak istemeyebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için bazı riskleri göze almaktan uzak durabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 KASIM 2023)

  Aile hayatınızda yaşadığınız huzursuzluklardan dolayı, sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Söylediğiniz bazı sözlerden pişmanlık duyabilir, aile büyüklerinizin kalbini kazanmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 KASIM 2023)

  Maddi gelir kaynaklarınızla ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu planlamalar sonucunda risk almanız gereken durumlarla karşılaşabilir, ikilemler arasında kalabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 KASIM 2023)

  Sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. 3. Kişilerin etkisiyle yakın bir dostunuzla dargınlık yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni yapacağınız başlangıçlar maddi ve manevi yönden istediğiniz başarıya ulaşmanıza neden olabilir. Elde edeceğiniz başarılarla eski gücünüze kavuşabilir, kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda partnerinize karşı olan duygularınızı itiraf edebilir, kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz. Alacağınız olumlu cevaplarla, temeli sağlam bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 KASIM 2023)

  Eski partnerinizle tekrardan iletişime geçebilir, geçmiş sorunlarınız hakkında konuşarak, çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Hızlı bir iletişime geçebilir, buluşma planları yapabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda geçirdiğiniz yoğun dönemi geride bırakabilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili yeni planlamalar yapabilir, yeni ekip arkadaşlarınızla ortak bir çalışma yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (28 KASIM 2023)

  Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Bu organizasyonlarda kendinizi oldukça neşeli ve mutlu hissedebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda alacağınız kararlarla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Duygu ve mantık çatışmalarından kurtulabilir, sağlam kararlar alarak, duygusal bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 KASIM 2023)

  Hanenizde taşınma işlemleriniz hızlanabilir. Yer değiştirme, yeni konfor alanlarınızla ilgili işlemleri tamamlayabilirsiniz. Yeni konfor alanlarınıza kavuşmakla hayalleriniz gerçekleşebilir.

  BALIK BURCU (28 KASIM 2023)

  Partnerinizden gelecek olan duygusal adımlara olumlu cevaplar verebilir, aranızdaki sorunları çözümleyebilirsiniz. Yapacağınız ciddi bir konuşma ile aldığınız kararlarınızı ifade edebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz