Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Ocak - 4 Şubat haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  29 Ocak – 4 Şubat haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Ocak – 4 Şubat haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  2024 yılı burç yorumları! Koç, Aslan, Akrep… Burçları bu yıl neler bekliyor?

  29 OCAK – 4 ŞUBAT 2024 HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Zamanın o kadar çabuk akıp gidiyor ki Ocak ayının son haftasına geldik bile. Sanki daha dün 2023’ü bitirmeye çalışırken şimdi Ocak ayını arkamızda bırakmaya hazırlanıyoruz. Bu hafta ilişki konularına ve sosyal yaşamımıza odaklanacağımız bir hafta bizleri bekliyor. Arkadaş çevremizde ki bazı insanların gerçek yüzünü göreceğimiz ve buna istinaden de gereksiz ve bize yük olanları hayatımızdan çıkaracağımız bir hafta olacak dersem pek de yanılmış olmam. Mevcut ilişkisi olmayan okurlarımın yeni tanışmalar ile uzun soluklu ilişkilere adım atabilecekleri bir hafta olacak. Kardeş ve kuzenler ile iletişim sorunları ve fevri çıkışların söz konusu olduğunu unutmadan sakin kalmaya özen gösterelim. Bazı okurlarım yeni bir eğitim almak adına bazı girişimlerde bulunabilirler. En önemlisi ise mevcutta ilişkisi devam eden okurlarım için ilişkinize resmiyet katmak adına bazı konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz ancak iletişim konusunda dikkatli olmanız önemli olacak. Keza fevri çıkışlar ile, seslerin kolayca yükselme potansiyeli olduğunu unutmamak önemli. Bu hafta, Özellikle baş bölgesinden yararlanma potansiyeli olan bir hafta olduğunu da belirtmek isterim.

  29 Ocak ile 4 Şubat haftası astrolojik açıdan, haftanın başında bireysel özgürlüğe olan güçlü bir arzunun belirginleştiği dikkat çekici bir döneme işaret ediyor. Bu süreç, kendi yolumuza doğru cesur adımlar atmamızı sağlayan cesaret ve içgüdülerin etkisi altında olduğumuz zamanlarda olacağımızı gösteriyor. Tutkulu projelere odaklanmak ve sınırlamalardan kurtularak yeni ufuklara açılmak için güçlü bir içsel çağrıyla karşılaşıyoruz. Çarşamba gününden haftasonuna kadar geçen zaman dilimi, enerjinin rahatlamaya, yaratıcılığa ve içsel keşiflere yönelmesine olanak tanıyor. Duyularımızın keskinleştiği, sezgilerimizin güçlendiği ve meditasyon aracılığıyla derin içsel anlayışa ulaştığımız bir süreç yaşanıyor. Bu süre zarfında, ilişkilerde şefkat ve ruhsal denge ön planda olup, derin bağlantılar ve anlam dolu etkileşimler mümkün hale geliyor. Hafta sonu, dinlenme ve sevdiklerimizle nitelikli zaman geçirme fırsatını sunarak, duygusal açıdan zengin ve anlam dolu bir dönemin kapılarını aralıyor. Alphecca’nın sabit yıldız etkisi, onur, saygınlık ve sanatsal yeteneklere vurgu yaparak haftayı daha da derinlemesine anlamlandırıyor ve içsel bir bütünlük ile ilham sağlıyor. Hepinize mutlu haftalar diliyorum.

  16--22 Ekim haftalık burç

  - Advertisement -
  2024 yılının en şanslı burçları: Gökyüzü onlara şans dağıtacak!

  29 OCAK – 4 ŞUBAT 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, enerjiniz yüksek olacak. İş projelerinde liderlik yapma fırsatınız var. Sosyal ilişkilerde keyifli gelişmeler söz konusu.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularla ilgili planlarınızı gözden geçirme zamanı. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve tasarruf etmeye odaklanın.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Kariyer hedeflerinizi gözden geçirin. İş hayatında önemli adımlar atabilir ve yeni projelere odaklanabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Öğrenmeye ve kişisel gelişime odaklanma fırsatı bulacaksınız. Seyahat planları yapabilir veya yeni konular keşfetme şansınız olabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İkili ilişkilerde anlayışlı olun. Finansal konularda dikkatli olun. Kariyerde başarı elde etme fırsatınız var.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş hayatınızdaki projelerde başarı elde etme şansınız var. Aile ilişkilerinize daha fazla odaklanın.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  İlişkilerde denge sağlamaya çalışın. Sanatsal ve yaratıcı projelere odaklanabilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aile konularına odaklanma zamanı. İş projelerinizde de ilerleme kaydedebilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha iyi anlaşabilirsiniz. Planlarınızı gözden geçirin ve hedeflere odaklanın.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanın. Finansal konularda dikkatli olun.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sosyal çevrenizle daha fazla etkileşimde bulunma zamanı. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirin.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. İş projelerinizde liderlik yapma fırsatınız var. Aile ile ilişkilerinizi güçlendirin.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....