Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  3 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Eylül cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 3 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  1 Eylül günlük burç

  3 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, aşk hayatınızda, ikili ilişkilerinizde biraz sakin kalmaya ne dersiniz? Gökyüzünün etkisi sizleri daha ılımlı bir havaya sokuyor. Yakın çevreniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi toplama zamanı. Bu fırsatı kaçırmayın.

  BOĞA BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda birlikte çalıştıklarınızla keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Fikir alış-verişleri görülebilir. Yakın çevrenizle kardeş, kuzen gibi bir araya gelebilir belki de yeni bir eğitim ya da seyahat konusunu gündeminize alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, kendinizle alakalı yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkartabileceğiniz süreç. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla olan iletişim istediğiniz gibi olabilir. Meraklı olabileceğiniz bir gün. Maddi yatırımlarınıza biraz dikkat.

  YENGEÇ BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi konular ön plana çıkıyor. Sizi rahatsız eden durumlar varsa ailenizle bunları tatlı dille konuşabilirsiniz. Belki de bazılarınız ebeveynleriyle geçmişte yaşadığı durumlara istinaden görüşmeler sağlayabilir. Bazı travmalar onarılmak için ortaya çıkabilir.

  ASLAN BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın ve sosyal çevrenizde bugün aktif olacaksınız. Dedikodular havada uçuşabilir. Bolca haberler alabilir, iletebilirsiniz. Eğitim hayatınızla alakalı, sosyal medyanızla alakalı yeni fikirler oluşabilir.

  BAŞAK BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, iş hayatınız ve mesleğiniz ile alakalı güzel görüşmeler sağlayabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Maddi yatırımlarınızda neler yapmanız gerektiğini belki de daha iyi kavrayacağınız bir süreç.

  TERAZİ BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, hayat felsefeniz, yurt dışı eğitimleri, yurt dışı konuları, uzak seyahatler belki de hukuksal alanda destek alabileceğiniz bir gün. Hayat görüşünüz ile ilgili kendinizde bir takım değişiklik yapma zamanı.

  AKREP BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, maddi konularda kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün. Ortaklı paralarınızda kredi, borç, nafaka gibi durumlarınız varsa bunları toparlayabilme adına zihninizi aktif kullanabilirsiniz.

  YAY BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Sosyal çevreniz değiştiğinizi fark edecek. Düşüncelerinizi ifade ederken daha ılımlı ve sakin olacaksınız.

  OĞLAK BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş hayatınızda bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Otoriter figürlerle, iş arkadaşlarınızla konuşmalarınızda, mesleğinizde bir tık düşüncelerinizle öne çıkma ihtimaliniz yüksek. Dilinizi iyi kullanarak şansı değerlendirin.

  KOVA BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve onların eğitimleri ya da hobilerinizle alakalı güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Kendinizi hayat görüşünüzü ifade ederken daha naif ve kibar olacaksınız. Fikirlerinizi paylaşacak ve eğlenceli zaman geçireceksiniz.

  BALIK BURCU (3 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ailevi konularınız ve onlarla yaptığınız ortaklı paralarınız varsa onlarla ilgili gündeminiz oluşabilir. Güzel fikir alış-verişi yapabilir ve ailenizle ilişkiniz düzelebilir. Eğer kırgınlık varsa toparlamak için güzel süreç.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz