Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  5 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Eylül pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 5 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  5 Eylül günlük burç

  5 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, hobilerinizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ancak olayları büyütebilirsiniz o yüzden gerilmeden günü tamamlamaya bakın. Akşamüstü saatlerine kadar keyifli geçirebilirsiniz. Sonrasında pazar akşamı klasiği yaparak yemek sonrası film keyfi yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (4 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bugünü ailenize ayırabilirsiniz. Onlarla vakit geçirip güzel bir zaman dilimi yaratabilirsiniz. Ancak bazı olayları büyütebileceğiniz için konuşurken dilinize dikkat edin. Anlatılmak isteneni yanlış anlayabilir. Olaylar karşısında kırılabilir ve kırabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, bugün fazlaca haberler alıp verebilirsiniz. Sosyal medya canavarı misali. Sürekli bir şeyler görüp yakın çevrenizle bunları paylaşabilirsiniz. Tabi her gördüğünüze inanmamak daha sağlıklı olacaktır. Akşam saatlerini daha dingin geçirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, maddi konularınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Kişisel ihtiyaçlarınız çokmuşçasına paranızı harcayabilir sonrasında da pişman olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün olaylara hoşnutsuz yaklaşabilir kendinizi sıkabilirsiniz. Bu istemsizce ikili ilişkilerinize de yansıyacaktır. Biraz sakin kalıp pazar gibi pazar yaşayın. Belki de tamamen tembellik yapabilir haftaya hazırlık yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ruhen ve bedenen yorgun hissetmeniz olası. Bağışıklık sisteminizi güçlendirip kendinize yatırım yapın. Sakin müzikler dinleyin, doğaya çıkın, yürüyüşler yapın ruhunuza iyi bakın.

  TERAZİ BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, arkadaşlarınıza gündüz güzel etkinlikler düzenlemek isteyebilirsiniz. Ancak bu yüzden flörtünüzü ihmal ederseniz olaylar biraz büyüyebilir. Dengeyi kurmaya çalışın. Akşam saatlerini dinginleşmek için değerlendirin.

  AKREP BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, mesleki anlamda kendinizi rahatlatmak için girişimlerde bulunurken ailenizi ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz ve olaylar ters şekilde ilerleyebilir. Olayları büyütmeden ilerleyebilmeyi başarın.

  YAY BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, eşinizin akrabaları, uzak akrabalarınız ve yüksek eğitim konularınız varsa bugün gündeminize gelebilir. Hoşnutsuz tavır sergileyebilirsiniz. Keyif almaya bakın kendinizle birlikte yakın çevrenizi de etkileyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi konularınızla alakalı belirsizlikler var diye düşünüyorsanız bugün artık tablonuzu iyi görmeye çalışın. Belki beklediğinizden daha farklı gelişmeler olsa da bunun nedeni belki de sizin yanlış yaklaşımlarınız olabilir. Çözmeye çalışın.

  KOVA BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, eşiniz bugün ön planda olacak. Kendinizle alakalı alacağınız kararlar sizi memnun etmeyebilir. Biraz akışa bırakmayı deneyin.

  BALIK BURCU (5 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ruh haliniz bugün biraz inişli çıkışlı olabilir bunu birlikte çalıştığınız kişilere yansıtabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyin. Evinizde vakit geçirin. Sağlığa dikkat.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz