Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  3 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 3 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 3 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 3 Kasım astroloji günlüğü:

  3 Kasım günlük burç

  3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 3 Kasım günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinizle ebeveynleriniz hakkında bir konu hakkında uzlaşmaya çalışabilişiniz. Miras, mal satın alma işlemlerinizle alakalı konularda bir sonlanma yaşayabilir, bu sonlanmayla ilgili olumsuz enerjilere girebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinize duygularınızı itiraf etmek isteyerek, hızlı bir iletişime geçmek isteyebilir, aranızdaki sorunları çözebilmek için yol arayışlarına girebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (3 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı itiraf etmekte karamsar düşüncelere kapılabilirsiniz. Kendinizi bir süre geri çekmek isteyebilir, özgüveninizi toplayarak, mantıklı bir adım atmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (3 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda istediğiniz noktaya gelebilmek için, tüm gücünüzle çalışabilir, kendi gücünüzü kanıtlamak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (3 KASIM 2023)

  Maddi gelirlerinizde yaşayacağınız yükseliş karşısında oldukça şaşırabilirsiniz. Elde edeceğiniz kazançlardan bazı dernek ve vakıflara yardımlarda bulunabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinizden yeni bir hayata başlamak için, daha önce görmediğiniz yeni bir yerlerde konfor alanları kurma teklifi alabilirsiniz. Bu durumu olumlu değerlendirerek, çocuksu duygularla sevinebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinizle geçmişteki yaşadığınız sıkıntıları tekrardan gündeme getirmemek için, kendinizi inzivaya çekebilirsiniz. Kendinizi geri çekmeniz, partneriniz tarafından bencilce bulunabilir.

  AKREP BURCU (3 KASIM 2023)

  Hanenize ani gelecek yakın bir dostunuzu ya da akrabanızı misafir edebilirsiniz. Eğlenceli ve neşeli zamanlar geçirebilir, aynı zamanda grup halinde sosyalleşebilirsiniz.

  YAY BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinizle iş hayatınızdaki yoğunluktan dolayı, görüşemediğiniz zamanları telafi etmek için, duygusal bir teklif ve küçük bir sürprizle yaklaşmak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (3 KASIM 2023)

  İlişkinizi kurtarmak için, çevrenizdeki bazı kişilerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda sunacağınız şartların partneriniz tarafından kabul edilip edilmemesi ilişkinizin yönünü belirleyebilir.

  KOVA BURCU (3 KASIM 2023)

  Satın almakta maddi olarak zorlandığınız bir mal için yakın bir dostunuzdan destek görebilirsiniz. Alacağınız bu destek ile dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (3 KASIM 2023)

  Partnerinizle geçmişte yaşamış olduğunuz güzel duygulara karşı özleminizin günden güne sona ermesiyle birlikte, geçmişi geride bırakabilirsiniz. Partnerinizin sergilediği inatçı tavırlarla mücadele etmeyi bırakarak yeni bir döneme başlangıç yapabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....