Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  30 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Ağustos pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 30 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  30 Ağustos günlük burç

  30 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, yakın çevreniz ve iş hayatınızdaki arkadaşlarınızla hafif çatırdamalar görülebilir. Ruh halinizin değişkenliği davranışlarınıza yansıyabilir. Çevrenizdeki olayları iyi kavrayın. Mantığınızı devreye sokun ve sorumluluk alın.

  BOĞA BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, özellikle yatırımlarınız ve birikimleriniz konusunda dikkat etmeniz gerekiyor. Her şeye para harcamak isteyebilirsiniz ancak sonrasında başınız ağrıyabilir.  Maaşınız konusunda otoriter figürlerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Ancak değişkenliğinize dikkat lütfen.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, bugün aileniz ve ebeveynleriniz ile konuşurken, bir şeyler paylaşırken sözlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizle ilgili alacağınız kararlarda onaylanmama olabilir. Bu yüzden sinirlenmeye gerek yok. Sakin kalın gelip geçici etki.

  YENGEÇ BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, bilinçaltınızda gelgitler yaşamanız yakın çevreniz tarafından fark edilir durumda. Onlara da bu durumu yansıtıyor olabilirsiniz. Biraz sakin kalıp kendinizi dinginleştirerek gerilim ortamını düzenleyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkiler ve arkadaş konusunda ön plandasınız bugün. Ancak maddi konulardaki endişeniz biraz yüksek. Birikimlerinizi gözden geçirip doğru adımlar atabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, iş ortamınızda biraz gerginlik yaşamanız olası. Kendinizde yapacağınız birkaç değişiklik ile doğruyu bulabilirsiniz. Gelip geçici etkidir. Rutin işlerinizi düzenleyin, evcil hayvanlarınızla ilgilenin iyi gelecektir.

  TERAZİ BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, iletişim diliniz daha yapıcı olsa da hayat felsefenizle çelişen durumlar karşınıza çıkabilir. Belki de daha fazla araştırma yapmanız gerekebilir. Yurtdışı konularınız varsa yüksek eğitim gibi biraz daha sakin kalmanız gerekiyor.

  AKREP BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizde parlarken bazı ortaklı paralarınız varsa bu konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Günün enerjisi bu yönde olacağı için zihninizi biraz biz merkezli ve daha yapıcı çalıştırabilirseniz rahat bir enerjiyle tamamlayabilirsiniz.

  YAY BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkilerinizde memnuniyetsizsiniz. İstediğinizle yaptığınız biraz çelişebilir. Bu yüzden de sevimsizlikler yaşayabilirsiniz. Acaba ne istediğinizi cidden biliyor musunuz? Biraz bunlara yoğunlaşın bugün.

  OĞLAK BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş hayatınızda birtakım olaylar dikkatinizi çekebilir. Memnuniyetsiz tavırlar sergileyebilir ve kendi hayat felsefenizle çelişebilirsiniz. Gün içerisinde gerilme enerjisi olduğu için sizler özdeğerinizi biraz düşünerek ona göre adım atın derim.

  KOVA BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün aşk hayatınızda biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimiyle alakalı konular gündeminizde yer alabilir. Biraz sakin kalın olayları nasıl çözebilirsiniz bunları düşünün.

  BALIK BURCU (30 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, aileniz ve ebeveynlerinizle konuşurken biraz dikkatli olun. Geçmiş olaylardan artık arınmanız gerekiyor. Hırslarınızı yanlış yönlendirmemeniz sizin hayrınıza olacaktır.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....