Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Nisan 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 30 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (30 NİSAN 2022)

  Maddi kaynaklarınızla ilgili ani olumlu gelişmelere hazırlık olun. Beklenmedik şekilde maddi konularda yeni fırsat kapılarınız aralanacak ama bu şansları görmekte zorlanabilirsiniz bundan dolayı yakaladığınız tüm fırsatların ve iyicil etkilerin peşinden gidin. Ayrıç aaşk konusunda da beklenmedik ani olumlu gelişmeler var.

  BOĞA BURCU (30 NİSAN 2022)

  Kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyeceksiniz bu sosyal kimlik, farkındalığınızın yükseldiği bir dönem olacak ve kendinizi geliştirmek için yeni alanlar, yeni sosyal gruplara katılabilirsiniz. Ayrıca fiziksel değişim yapacaksınız ve bir yıl içinde yepyeni bir görünüme bile sahip olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise yeni arkadaşlar, yeni aşk, hiç ummadığınız insanların size büyük yardımları dokunabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 NİSAN 2022)

  Manevi anlamda ciddi bir aydınlanma ve bilinçaltı şifalanma yaşayabilirsiniz. Hastalık gibi konularda ani sorunları ortaya çıkarabilir ama bir taraftan da çözümleri de getirecektir. Gizli düşmanlardan bile fayda görebileceksiniz. Kariyer hayatınızda ise hayallerinizin kariyer fırsatı önünüze gelecektir. Aşk ise sizi kariyer hayatınızdan bulabilir.

  YENGEÇ BURCU (30 NİSAN 2022)

  Sosyal çevreniz değişebilir, yeni, bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz ve yeni insanlarla tanışmak için çok güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yurt dışı seyahat, uzak mesafe seyahatler, eğitim, hukuk alanlarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk sizi seyahatlerde bulabilir. Partner yurt dışı bağlantılı olabilir ya da hukuk, akademik kariyerli de olabilir.

  ASLAN BURCU (30 NİSAN 2022)

  Kariyer hayatınızda ani olumlu gelişmeler ve kaderinizi değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Atacağınız adımlar maddi olarak sizi çok iyi erlere getirebilir. 1 yıl içinde maddi olarak çok büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk konusunda da sizi biraz zorlasa da size fazla bağlı ama kıskanç bir eş getirebilir.

  BAŞAK BURCU (30 NİSAN 2022)

  Yurt dışı, eğitim, yakın uzak çevreyle ilgili değişimler gerçekleşebilir. Önümüzdeki bir sene içinde çok sık seyahat edebilirsiniz. Ayrıca aşk ve evlilikle ilgili hayallerinizin aşkı karşınız çıkabilir.

  TERAZİ BURCU (30 NİSAN 2022)

  Maddi kaynaklarla ilgili ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve çalışma hayatınız çok daha iyi hale gelebilir. Yeni çalışma arkadaşları, çalışma ya da yanınızda çalışanlardan gelebilecek büyük fırsatlarınız var. Ayrıca kronik bir rahatsızlığınız var ise şifalanacaksınız. Aşk sizi çalışma hayatınızda, gündelik hayatınızda bulabilir.

  AKREP BURCU (29 NİSAN 2022)

  Evlilik, ortaklık, açık düşmanlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bekarsanız evlenebilirsiniz. Bir iş kuracaksınız bunu ortaklıkla yaparsanız çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Boşanma aşamasındaysanız da muhtemelen bir yıl içinde hayallerinizin aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (30 NİSAN 2022)

  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, sağlık konularıyla ilgili ani yeni gelişmeler meydana gelebilir. Bu dönemde aşk konusunda da şanslı olabilirsiniz ve karşınıza hayallerinizin aşkı da çıkabilir. Ayrıca ev almak istiyorsanız yeni bir ev de alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (30 NİSAN 2022)

  Aşk, çocuk, hobilerde ani gelişen fırsat ve şanslarınız var. Yakın çevreden bir aşk sizi bulabilir. Ani olarak öne çıkabilir ve ışığınız çok daha fazla parlayabilir. Maddi harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  KOVA BURCU (30 NİSAN 2022)

  Aile ve evinizle ilgili ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan da artış hayallerinizin parasını kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (30 NİSAN 2022)

  Yakın çevre, kardeşler, sosyal medya, eğitim konularında ani olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Aşk, para konusunda da hiç ummadığınız alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Bol bol seyahat edebilir, yakın çevreniz değişebilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz