Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4-10 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  4-10 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 4-10 Aralık haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  4-10 ARALIK HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni haftaya nispeten sakin bir enerji ile giriş yapıyoruz. Bu hafta kendimize olan güvenimiz oldukça yüksek, ancak yine de kendimizi olur olmaz her şey için ön plana atmak yerine daha geri planda kalarak, gerektiği noktada olaylara müdahil olmak daha uygun olacaktır. Hafta genelinde aile içerisindeki eril enerjiler ile gerginlik  yaşanabilir. Bazı okurlarımın bu hafta, taşınma ya da ev alma yönünde bazı girişimleri olabilir. İlişkiler açısından ise çarşamba gününe kadar son derece destekleyici bir gökyüzü bizleri bekliyor olacaktır. Mevcut ilişkinizi daha istikrarlı, saygı ve sadakat temeline oturtmak için son derece elverişli bir hafta olacaktır. Yeni bir ilişki arayışında olanların ise, partner adayları ile aralarında  bir miktar yaş farkı olabilir ancak bu kişiler ile uzun süreli birliktelikler gündeme gelebilir. Salı gününden itibaren tüm hafta boyunca her tür zorluğu aşabilmek adına yüksek motivasyon ve pozitif enerji sizleri bekliyor olacaktır. Sosyalleşme, rahatlama ve iyimserlik enerjisi yüksek olacağından, beklediğiniz haberler bu süre içerisinde kapınızı çalabilir. Çarşamba gününe kadar finansal açıdan yapacağınız her tür atılım uzun vadede güzel getirileri beraberinde getirebilir. Kısaca finansal açıdan da son derece şanslı bir hafta olacağını belirtmeme gerek yok sanırım. Özellikle Cuma gününden itibaren kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca finansal açıdan şanslı olmanız sizi hafta sonu ekstra risk alarak adeta kumar niteliğinde girişimlere yöneltebilir aman dikkat. Hepinize mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir hafta diliyorum.

  16--22 Ekim haftalık burç

  4-10 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, enerjiniz yüksek olacak ve iş projelerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularla ilgili planlarınızı gözden geçirme zamanı. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve bu hedeflere ulaşmak için adımlar atın. İlişkilerde dürüstlüğe önem vermelisiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Kariyerinizde ilerleme fırsatları karşınıza çıkabilir. Ailevi konularda ise anlayışlı olmaya özen gösterin. İkili ilişkilerde iletişim önemlidir, duygusal bir denge bulmaya çalışın.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Öğrenmeye ve keşfetmeye açık bir hafta. Yeni konulara ilgi duyabilir, eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İkili ilişkilerde iletişim sorunları yaşanabilir, ancak sabırlı ve anlayışlı olmak çözüm getirebilir. Finansal konularda dikkatli olun. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirme zamanı.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş hayatınızda yoğun bir dönem. Organizasyon becerilerinizi kullanarak projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ailevi konularda destekleyici olun.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Kreatif projelere odaklanma ve ifade etme zamanı. Ailevi ilişkilerde denge sağlamak önemli. Duygusal konularda içsel bir denge arayışına girebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aileyle ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatında daha fazla sorumluluk üstlenme ihtimaliniz var. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha iyi anlaşabilirsiniz. Maddi konularda dengeli bir yaklaşım benimsemelisiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir zaman.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanma zamanı. İkili ilişkilerde anlayışlı olun. Finansal konularda dikkatli bir planlama yapmanız gerekebilir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kariyerinizde ilerleme fırsatlarına odaklanın. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayın. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kişisel projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir dönem. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....