Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  5 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Kasım perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 5 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  5 Kasım günlük burç

  5 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, ortaklı maddi konularınızla ilgili gelişmelerin beklediği bir gün.  Bazı risklere girebilir, durumları çözmeniz gerekebilir. Gereksiz yere aceleci davranmamalısınız.

  BOĞA BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklıklarınız bugün gündeminize gelebilir. Kişilerle konuşurken ani inişler, çıkışlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe dair aklınızı kurcalayan durumlar varsa dikkatli olmanızda fayda var. Kendinizi acelece ifade etmeniz bazı kırıcı durumları ortaya çıkarabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, yapmak zorunda olduğunuz günlük rutin işler ve iş çevrenizdeki kişiler bugün sizi biraz zorlayabilir. Biraz çaba harcamanız gerekebilir. Sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Bünyenizi zorlamamaya özen göstermelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz bugün gündeme gelebilir. Yapacağınız tatil planları sekteye uğrayabilir, bu yüzden ruh haliniz değişebilir. Zamana bırakmak daha iyi hissettirecektir.

  ASLAN BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, taşınma durumunuz varsa ya da ailevi konularınız gündeme gelebilir. Bu yüzden biraz gerilebilirsiniz. Sakin kalmalı olaylara çözüme yönelik yaklaşmalısınız. Fevri çıkışlar görülebilir.

  BAŞAK BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün güne iletişiminiz aktif başlıyorsunuz. Yakın çevrenizden gelecek haberler biraz fevri çıkışlar yapmanıza neden olabilir. Eğitim konularınız varsa daha iyi araştırmalar yapmanız faydalı olacaktır.

  TERAZİ BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, maddi yatırımlarınız, birikimleriniz bugün ön plana çıkabilir. Maaşınızla alakalı gelir gider dengenizi kurmanız gerekebilir. Anlık riskli hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

  AKREP BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, kendinizle alakalı gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Bazılarınız sağlığıyla ilgilenirken, spora başlayabilir. Kontrollerinizi yaptırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailevi konulara dikkat.

  YAY BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız girişimlerde ruhunuza iyi gelenleri seçmeniz gerekiyor. Küllerinizden doğmanız için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizde ön planda olacağınız bir gün. Organizasyonlara katılabilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Ancak ani fevriliklerden uzak durmalısınız.

  KOVA BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, meslek hayatınızda birtakım gelişmeler yaşarken sakin kalmanızda fayda var. Kendinizi kısıtlayan konulara çözüm üretmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (5 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, hukuksal konular, yurtdışı konularınız varsa gündeme gelebilir. Kişilere kendinizi kanıtlama amaçlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Aceleci davranmamalı, araştırmalarınızı ona göre yapmalısınız.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....