Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  7 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Kasım pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 7 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  7 Kasım günlük burç

  7 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, güzel bir Pazar sizleri bekliyor. Eğitim, ithalat ihracat ya da yurtdışı konularını, uzak seyahatlerinizi bugün planlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekler alabilirsiniz. Yapacağınız araştırmalardan ve konuşmalardan gayet keyifli alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, eşinizin parası, vergiler, çekler, senetler gündeminizde yer alabilir. Bazılarınız kendi için derin araştırmalar yapabilir. Ruhsal ya da fiziksel yenilenme için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, eşinizle ya da yakın ilişkide olduğunuz kişilerle güzel bir Pazar geçirebilirsiniz. Bazılarınız danışmanlık almak için adımlar atarken, kontratlı işlemler gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, Pazar günü olsa da iş çevrenizden gelecek haberlerle bazı şeyleri düzenlemek isteyebilirsiniz. Bugünü de çalışarak geçirebilirsiniz. Bazılarınız sağlıkla alakalı yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir. Detox programları araştırabilir.

  ASLAN BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün eğlenceli vakit geçirmek adına planlar yapabilirsiniz. Enerjiniz oldukça aktif. Sevdiğiniz kişilerle birlikte olabilir, eğlence merkezlerine gidebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, güzel bir Pazar için ailenizle sofralar kurabilir bir araya gelerek geçmiş günler hakkında sohbetler edebilirsiniz. Nostaljik olabilirsiniz. Ev alım satımları için de gelişmeler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, yakın çevrenizden alacağınız haberlerle harekete geçebilirsiniz. Bazılarınız eğitimiyle alakalı araştırmalar yapabilir, yazılı sözlü anlaşmaları gündemine alabilir. Fikirlerin havada uçuştuğu bir Pazar olabilir.

  AKREP BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, kendi öz değerinize yatırım yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Maddi manevi değerleriniz için sevdiklerinizden destek görmek keyfinizi yerine getirecektir.

  YAY BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, yaşam enerjiniz bugün daha fazla olabilir. Kendinize dair yapmanız gereken her ne varsa ele alabilirsiniz. Fazlaca düşünebilir, bunlarla alakalı girişimlerinizi uygulamak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün ruhsal olarak kendinizi motive edici girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Meditasyon, ruhsal aktiviteler bünyenize iyi gelecektir. Yarın güzel olacak.

  KOVA BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün keyfiniz yerinde olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Bazı derneklere yardım kampanyalarına katılabilir, bunu sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, iş verenler, otoriter figürler, mesleğiniz için atacağınız adımlarda desteklendiğinizi hissedebilir, keyfiniz yerine gelebilir. Enerjinizi iyi kullanarak günün keyfini çıkarabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz