Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  6 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 6 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 6 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 6 Ağustos astroloji günlüğü:

  6 Ağustos günlük burç

  6 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 6 Ağustos günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızdaki yoğun dönemden dolayı, içinde bulunduğunuz stresten uzaklaşmak isteyebilir, yakın arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek isteyebilir, yeni arkadaşlık bağları kurabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız iletişim kazaları, yanlış anlaşılmalar gündeminizde olabilir. Üst üste gelen aksilikler moralinizi bozsa da, çalışkan ve disiplinli yapınızla, işlerinizi düzene sokabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Hoşlandığınız kişiyle geçmişinizde yaşadığınız güzel günleri özleyebilir, tekrardan bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İlişkinizi tekrardan temeli sağlam bir şekilde ilerletmek isteyebilir, geleceğe dair planlar yapmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda rutin zamanları geride bırakabilirsiniz. Duygularınızdan emin olmak için, ilişkinizi biraz zamana bırakmak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi hissettiğiniz yoğun tutkulardan dolayı, engelleyemeyebilir, duygularınızı açıkça itiraf edebilmek için harekete geçebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (6 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız kaygı ve endişeler, yerini güzel ve mutlu zamanlara bırakabilir. Geçmişte yaşadığınız olumsuz duygulardan kurtularak, yepyeni bir aşk yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Maddi gelirlerinizdeki artış, hedeflediğiniz bazı konuları eyleme geçirmeye neden olabilir. Çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılığını alacağınız, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Unuttuğunu düşündüğünüz partneriniz tarafından tekrardan bir iletişim alabilirsiniz. Alacağınız bu haber sizi oldukça sevindirebilir, sevincinizi yakın arkadaşlarınızla paylaşabilir, oldukça sevinçli bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Geçmişte iletişime geçmek istediğiniz, fakat iletişime geçemediğiniz kişi ile bir haberleşme sağlayabilir. Mutlu ve nostaljik zamanlar yaşayabilirsiniz. Gelecek hakkında karşılıklı bir konuşma yapmak için planlar yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda kurmak istediğiniz disiplin ve otorite, aile fertlerinizle aranızda çatışmalara, anlaşılmazlıklara neden olabilir. Ego ve gücünüzü dengeli bir hale getirerek, olaylara bakış açınızı değiştirerek bir iletişim kurmayı planlayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızdaki değişiklikler, manevi yönden sizi yenileyebilir. Kendinizi geleceğe dair daha umutlu hissedebilir, karşılaştığınız sorunlarla, daha mücadeleci bir tavırla baş edebilirsiniz.

  KOVA BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda uzun zamandır yapmayı planladığınız atılımları yakın bir arkadaşınızın desteği ile harekete geçirebilirsiniz. Yapacağınız bu atılımla, kafanızda oluşan ikilemleri sonlandırabilirsiniz.

  BALIK BURCU (6 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle ebeveynleriniz hakkında önemli bir konuda karar almak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizden de alacağınız fikirler, size yön gösterici olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....