Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  7 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 7 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 7 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 7 Ağustos astroloji günlüğü:

  7 Ağustos günlük burç

  7 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 7 Ağustos günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Yaşadığınız maddi kayıpları telafi edebilir, istediğiniz maddi gelirlerine sahip olabilirsiniz. Elde edeceğiniz yeni kazançlarla, yeni birikimler yatırımlar yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda mantıklı hareket etmek istemenizden dolayı, önünüze çıkan bazı fırsatları göremeyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili bir dönüm noktasından geçebilir, yeni bir düzene girmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Adaletli davranmak istediğiniz konulardan dolayı, adım atmak istemediğiniz duygularınız için, pişmanlıklar yaşayabilir, kendinizi mutsuz ve duygusal hissedebilirsiniz. Kendinizi iletişime kapatabilir,  yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Maddi gelirlerinizle ilgili beklediğiniz yükselişi yaşayamamanız, hayal kırıklığı yaşamanıza, pişman olmanıza, sıkıntılı zamanlar geçirmenize neden olabilir. Yeni bir yol arayışı içine girebilir, farklı yatırım planları yapmak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (7 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz insanla aranızda olan dargınlığın, beklediğinizden uzun sürmesi, sizi bazı kaygı ve endişelere atabilir. Bencillik yaptığı düşündüğünüz partnerinizin, size karşı yapacağı sürpriz sizi oldukça mutlu edebilir.

  BAŞAK BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle ilgili geçmiş zamanda almış olduğunuz kararın, mantıklı olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Ancak beklemediğiniz ani gelişmeler aranızda öfke ve sinir patlamalarına neden olabilir. Almış olduğunuz kararın doğru olmadığını düşünebilir, kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Geçmiş zamanda aldığınız kesin ve net tutum sergilediğiniz sevdiğiniz kişiye karşı, yeni bir iletişime geçmek isteyebilir, geleceğiniz için yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak atmayı düşündüğünüz adımların, karşınızdaki kişinin tavırlarından emin olmadığınız için, bazı ikilemlerde kalabilirsiniz.

  AKREP BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Dargın olduğunuz yakın bir arkadaşınızla yaşamış olduğunuz kalp kırıklığını, sonlandırmak için, arkadaşınızın gönlünü kazanmak isteyebilir, sonucunda ise olumsuz bir cevap alabilirsiniz.

  YAY BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Sosyal çevrenizden yakın bir arkadaşınızdan alacağınız bazı haberleri sevinçle karşılayabilirsiniz. Duyacağınız haberle hem şaşkınlık, hem de sevinç duygularını bir arada yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Yurtdışı seyahat programlarınız gündeminizde olsa da, içinde bulunduğunuz ekonomik koşullardan dolayı bazı aksaklıklar yaşayabilir, planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle birlikte aranızda olan problemleri geride bırakabilir, eski güzel günlerinizi tekrardan canlandırabilirsiniz. Sosyal aktivitelerde bulunarak, eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda yapmış olduğunuz değişiklikler size pozitif, olumlu duygular katmış olabilir. Kendinizi bazı enerjilerden arındırmanız, sıfırlanma duygusu yaşamanıza neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz