Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  6 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Eylül pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 6 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  6 Eylül günlük burç

  6 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, yeni aya hazırlanırken artık maddi konularınız yani birikimleriniz ve iş hayatınızda bir denge kurmaya çalışıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma arkadaşlarınızla alakalı artık yeni gündemleriniz oluşacak. Sadece agresif olmamaya dikkat edin. Anlamaya çalışın. Otoriter figürler sizi destekleyebilir.

  BOĞA BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınız oldukça hareketli. Birlikte plan program yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenize ve çalışma arkadaşlarınıza karşı biraz sakin kalmayı deneyin. Yarın yeni ay sizlere büyük sürprizler getirecek.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ailevi gündemlerinize ortaklaşa maddi konular dahil olabilir. Fikir alış-verişi yaparak net sonuçlar elde etmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bir miras, ev taşıma, taşınma durumları varsa gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Yakın çevreniz ve ikili ilişkilerinizde daha cesur adımlar atabilir, herkese destek olmaya çalışabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, iş ortamınızdan kaynaklı maddi gelirlerinizde düzenlemeler yapabilir, yatırımlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu hafta daha çok maddi konular sizlerin gündeminde olacak. Biraz sakin kalıp doğruyu görebilmek gerekiyor.

  BAŞAK BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, yenilenme haftasına girmiş bulunuyorsunuz. Sizlerle alakalı birçok gelişmeyi duyacağız. Kendinizle alakalı emin adımlar atabilir, aşk hayatınızda, çocuklarınız varsa onlarla da ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bilinçaltı konularınızdan sizi yoran durumlardan artık kurtulmak istiyorsunuz. Belki de bazılarınızın çocukluk travmaları olabilir ve bunlarla ilgili ailenizle görüşme cesareti yakalayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizle iletişiminizin fazlaca arttığı bir gün. Güzel görünse de bazı alınmalar olabilir. Dikkatlice dinleyerek güzel giden günün keyfini kaçırmayın derim. Umutlarınız, hayalleriniz bu aralar biraz fazla.

  YAY BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, kariyer konularıyla birlikte maddi birikimlerinizin artık iyileştirme süreci diyebiliriz. Düzgün düşünerek ve cesaret göstererek adımlarınızı atabilirsiniz. Ailevi konular da bugün sizinle. Alınmayın.

  OĞLAK BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, hayat felsefeniz, yurt dışı konuları ya da eğitiminizin ön plana çıktığı bir gün. Fazlasıyla yenilik peşindesiniz. Kendinizle alakalı alacağınız kararlar gökyüzü tarafından destekleniyor.

  KOVA BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, ortaklaşa gelirleriniz atacağınız adımlar ruhunuza iyi gelecek. Uzun zamandır düşündüğünüz konuları artık iyileştirmek için gerekli cesareti kendinizde bulabileceksiniz.

  BALIK BURCU (6 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkileriniz ortaya çıktığı bir gün. Sosyal çevrenizden de aldığınız desteklerle kendi cesaretinizi arttıracağınız bir gün. Eğer ortaklık kurmak isteyenleriniz varsa gökyüzü bu konuda biraz kalmanızı öneriyor bugün.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....