Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  7 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 7 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 7 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 7 Ekim astroloji günlüğü:

  6 Ekim günlük burç

  7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 7 Ekim günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (7 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Eğitim hayatınızda elde etmek istediğiniz başarıya ulaşabilmek için eski alışkanlıklarınızı bırakarak, sosyal çevrenizden uzaklaşarak daha disiplinli çalışmaya ihtiyacınız olabilir.  Yakın bir arkadaşınızla ortak bir çalışma planıyla kendinizi disipline edebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 EKİM 2023)

  Partnerinizle birlikte yapacağınız bir yolcukla güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Ani bir anda gelişecek olan bu yolculuk size oldukça pozitif enerjiler katabilir.

  İKİZLER BURCU (7 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda hoşlandığınız kişiye atacağınız bir adım ile eski mutlu ve neşeli günlerinize dönebilir, hoşlandığınız kişiye ufak bir sürpriz yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (7 EKİM 2023)

  Hanenizde yaşanılacak bir mutluluğa şahit olabilirsiniz. Kendinizi oldukça mutlu ve heyecanlı hissetseniz de, çevrenize karşı duygularınızı belli etmek istemeyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (7 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda bazı rakip gördüğünüz insanlarla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Verdiğiniz mücadele sonunda kazanan taraf olabilir, başarıya ulaşabilir, bolluk ve bereket dolu zamanlara girebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (7 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda kendinizi geri çekerek elinizdeki fırsatları başkasına bıraktığınızın farkına varabilirsiniz. Tekrardan kariyer hayatınıza dönerek hakkınız olan başarıya ulaşmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (7 EKİM 2023)

  Ayrılık yaşadığınız bir kişiye karşı duygularınız değişebilir. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşarak daha ılımlı yaklaşımlarda bulunabilir, ilişkinize tekrardan bir şans vermek isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (7 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz çaba ve emeklerin karşılığını alamamanız, sizi bir tartışmaya ve ani gerginliklere sürükleyebilir. Mantıklı düşünerek sakin hareket etmek isteseniz de, istemediğiniz tartışmalara girebilirsiniz.

  YAY BURCU (7 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda aranızdaki 3.kişi enerjilerinden ayrılarak, ilişkinize tekrardan bir şans vermek isteyebilir, bu kararınızın arkasında durabilir, yapmanız gereken mantıklı başlangıçları gerçekleştirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (7 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda emek ve çaba vererek ulaştığınız konfor alanlarınızı korumak için daha da fazla çalışmanız gereken durumlarla karşılaşabilir, ekip arkadaşlarınızın size karşı iyi niyetli olmadığını düşünebilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz insan alacağınız bir teklifle ilişkinizi ciddiyete taşımak isteyebilir. Resmi işlemleri hızlandırabilmek için, hızlı bir iletişim kurarak harekete geçmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 EKİM 2023)

  Partnerinizle evliliğiniz hakkında konuşmak isteyebilir, ortak bir noktada uzlaşmak isteyebilirsiniz. Ancak yaşadığınız hayal kırıklıklarından dolayı konuşmaya kapalı olabilir, kendinizi biraz inzivaya çekmek isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz