Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Eylül Başak Burcu'nda Yeni Ay! Burçlara etkileri nasıl olacak?

  7 Eylül Başak Burcu’nda Yeni Ay! Burçlara etkileri nasıl olacak?

  -

  Merakla beklenen Yeni Ay 7 Eylül salı günü gerçekleşiyor. Peki, Yeni Ay’da burçları neler bekliyor? Aşk, sağlık ve parasal konularda ne gibi gelişmeler sizi bekliyor? Yeni Ay ritüeli nasıl yapılır? Karma Astrolog Elif Bozkurter 7 Eylül Başak Burcu’nda Yeni Ay yorumluyor…

  7 EYLÜL BAŞAK BURCU’NDA YENİ AY

  7 Eylül de Başak Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeni Ay’da son zamanlarda gördüklerimin en yumuşak olanlarından olacak. Anın yükseleni Aslan Burcu olduğundan bu size ekstra neşe ve coşku verebilir. Bazılarınız aniden terfi haberi alabilir, bazılarınız yeni bir işe başlayabilir, bazılarınız ise Jüpiter’in evlilik evinde ve Venüs’e yaptığı üçgen açı desteğiyle evlenme teklifi alabilirsiniz! Ancak bitmeye yüz tutmuş olan ilişki ve ortaklıklar aniden bitebilir bilginiz olsun.

  7 eylül başak Burcu'nda yeni aySağlık olarak ise muhtemelen Kovid-19 ile ilgili yeni ilaçların veya farklı bir aşının çıkacağına dair veya sağlık sektörüyle ilgili yeni güzel bir gelişmeye şahit olabiliriz.
  Ayrıca Başak Yeni Ay’ı diyete girmek isteyenler için harika bir fırsat!

  Yeni Ay’ın tek negatif etkisi kazançlar ve borçlar alanında olacaktır. Dışarıdan beklediğiniz ödemelerde tıkanıklık, kişisel gelirlerinizde zorlanma yaşayabilirsiniz. Ülkemizin haritasına baktığımda ise iletişim sektörü, medya, ulaşım yollarıyla ilgili dost bir ülkeyle anlaşma yapılarak yeni adımlar atılacağını bazı yeni projelere başlanabileceğini söyleyebilirim.

  7 EYLÜL BAŞAK BURCUNDA YENİ VE AY BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, sağlığınız, rutin işleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler üzerinden etki alacaksınız. Çalışma koşullarınızda yenilikler görülebilir, belki sizler yeni bir fırsat görüp yeni bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Detox programları için uygun dönem.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınız, romantikliğiniz, yaratıcı yönleriniz, çocuklarınız ve onlarla olan ilişkileriniz, eğlenceli tarafınız, hobileriniz ön planda olacak. Fazlaca aşk odaklı olacağınız için yeni adımlar atabilir ve karşılığını alabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimlerinde yeni dönem.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, ebeveynleriniz, ailevi gündemler, onlarla ilgili haberler ön planda olacak. Biraz çatışmaların beraberinde sağlık konuları da sizleri ilgilendirebilir. Oturduğunuz ev ile ilgili gelişmelerin yanında alım satım durumları, taşınmalar da önünüze gelebilir. Hane halkı hareketli.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, plan program, iletişim sizlerle. Zihniniz çok aktif. Yakın çevre, komşular, kardeşlerle alakalı birtakım yenilikler, gelişmeler olacak. Eğitim hayatınızla alakalı ya da ticari faaliyetlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız yeni girişimler için yazılı ya da sözlü anlaşmalar da yapabilir.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, birikimlerinizi, yatırımlarınızı gözden geçirme zamanı. Para kazanma şeklinizle harcamalarınızı dengede tutabilmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinizi maddi olarak güvencede hissetmek isteyebilirsiniz. Öz değerinizi tekrar hatırlayabilir, ona göre ilerlemek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, kendinizle alakalı yenilikleri konuşuyor olacaksınız. Dış görünüşünüz ya da karakterinizle alakalı yenilikler söz konusu. Parıldamak için güzel asımlar atabilirsiniz. Sağlık için yeni programlar düzenleyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, bilinçaltı konuları ve sağlık sizler için ön plana çıkıyor. Ruhsal sağlığınızla alakalı özellikle birtakım girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Danışmanlık alabilir, meditasyon yapabilir kısacası ruhunuzu dinginleştirebilirsiniz. Geçmişte kalan anılar önünüze gelebilir hatta gizli düşmanlarınızı keşfedebilirsiniz.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, yeni bir hayat kurma, kariyer konusunda belki de yeni hedefler koyabilirsiniz. Umutlarınız, hayalleriniz aktif olacak. Arkadaşlar, sosyal çevre, üye olduğunuz dernekler varsa bu konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, otoriter figürlerle alakalı gelişmeleriniz olabilir, sosyal statünüz için onlardan destekler görebilirsiniz. Belki de yeni kararlar alarak iş değişikliği yapabilir, terfi edebilirsiniz. Mesleki açıdan gelişmeler söz konusu.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, bazılarınız eğitim, bazılarınız da yurtdışı konularına odaklanabilir. Kendinizi araştırmalar yaparken bulabilirsiniz. Uzak seyahatler konusunda sizleri de destekleyeceği için planlarınızı bu yöne doğru yaptığınızı fark edebilirsiniz.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, ortak harcamalar, iş ortaklarınızla alakalı durumlar, krediler, borçlar, miras, eşinizin parası gibi konular gündemde. Maddi durumlarınızı gözden geçirme zamanı. Artık analizlerinizi yaparak yolunuzu çizebilirsiniz. Sağlığınıza da özen göstermeyi ihmal etmeyin.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, evliliğiniz, iş ortaklığınız, arkadaşlarınız, aşk hayatınız, ticari ilişkileriniz bu yeni ayın konusu. Bazılarınızın yasal süreci varsa bu konuda yeni gündemler oluşabilir. Emin olamadığınız durumlar varsa gerçeği görmeniz gerekebilir. Bundan kaynaklı da yeni adımlar atabilirsiniz.

  YENİ AY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  • 7 Eylül Salı günü ritüele başlamadan önce kendinize ait bir şişede elinize su alın çünkü niyetinizi suya yapacaksınız.
  • Daha sonra konsantre olun ve kendinizi inmek istediğiniz kiloda hayal edin.
  • “Şimdi burada ve tüm boyutlarda sağlığıma kavuşmaya, beden ve zihin dengemi kurmaya, tüm çakralarımın düzenli çalışmasına, eril ve dişil enerjinin dengelenmesine ve bedenimde fazla olan tüm kilolardan kurtulmaya niyet ediyorum” diyerek şişenize üfleyin.
  • Şişenizi yeni ay ışığını görecek şekilde bir yere bırakın ve ertesi gün suyu alıp 21 gün olacak şekilde “İstediğim görünüme ve dengeye sahip olduğum için çok şanslıyım. Teşekkür ederim” olumlamasını söyleyerek suyunuzdan 1 yudum alıp günlük diyetinize devam edin.
  • Suyunuz 21 gün yetmezse bitmeden üstüne su ekleyin. Suyun hafızası vardır ve siz içtikçe vücudunuza, beyninize niyetinizi hatırlatacaktır.
  • 21 gün sonunda ritüelinizi sonlandırabilir diyetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına şifa olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz