Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  7 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Eylül salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 7 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  7 Eylül günlük burç

  7 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, yeni ay sağlığınız, rutin işleriniz, birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı gelişmeleri getirecek. Çalışma şartlarınızda yenilikler görülebilir, yeni bir fırsat görüp yeni bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Sağlık programları için uygun dönem.

  BOĞA BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk odaklı bir yeni ay sizleri bekliyor. Yeni bir adım atıp karşılığını görebilirsiniz. Romantikliğiniz, yaratıcı yönleriniz, varsa çocuklarınızla ilgili gelişmeler, onların eğitim durumları hayatınıza daha fazla etki edecek. Güzel hissedeceksiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ailevi gündemleriniz ön plana çıkıyor. Hane halkı, ebeveynler, yeni bir yere taşınma, alım-satım işleri sizlerle olacak. Tabii ebeveynlerin sağlık durumları da oluşabilir. Evdekilerle iyi geçinin.

  YENGEÇ BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, zihninizin aktif olacağı bu yeni ay beraberinde fazlaca iletişim getirecek. Yakın çevrenizle, kuzenlerinizle daha fazla vakit geçirebilir, onların hayatlarındaki değişimlere destek olabilirsiniz. Eğitim hayatınızla alakalı gelişmeler de gündemde. Bazılarınız yeni bir ticari faaliyet için kollarını sıvarken, bazılarınız da anlaşmalar yapabilir.

  ASLAN BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi konularda artık yeni girişimlerin zamanı. Yatırımlarınızı, birikimlerinizi gözden geçirip dengeyi kurmanız gerekiyor. Maddi güvence hissetmek istiyorsanız öz değerinizi hatırlayarak ilerleyin.

  BAŞAK BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, özellikle ruhsal anlamda artık yeni kararlar dönemi. Danışmanlıklar alabilir, meditasyon yaparak ruhunuzu dinginleştirerek kendinize yatırım yapabilirsiniz. Geçmişte kalan anılarda size yara verenlerden kurtulma zamanı gelmedi mi? Bence biraz kendi iç dünyanızı keşfederek küllerinizden doğabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bilinçaltı konularınızdan sizi yoran durumlardan artık kurtulmak istiyorsunuz. Belki de bazılarınızın çocukluk travmaları olabilir ve bunlarla ilgili ailenizle görüşme cesareti yakalayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, umutlarınız, hayalleriniz, beklentileriniz bu yeni ayda aktifleşiyor. Hayata bakışınızı nasıl düzenleyebilirsiniz? Sosyal çevrenizde yeni gelişmeler yaşayarak bu konulara yönelebilir, yeni bir hayat kurmak isteyebilirsiniz. Kariyer konusu da buna dahil.

  YAY BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, kariyer hayatınız, mesleki gündemleriniz olacak. Otoriter figürlerle alakalı gelişmeler sizleri bekliyor. Sosyal statünüzde değişimler için yeni kararlar alabilirsiniz. İş değişikliği, terfi durumları mevcut.

  OĞLAK BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, hayat felsefenizde birtakım değişiklikler olacaktır. Bazılarınız yurt dışı konularında gelişmeler yaşarken, evli olan Oğlakların eş akrabalarıyla alakalı gündemleri olacaktır. Uzak seyahatler, yabancı kültürleri araştırırken kendinizi keşfedebilir güzel kararlar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, sağlığınıza özen göstererek, ortaklı paralar konusunda artık yeni karar dönemi. Bazılarınız mirasla uğraşırken, bazıları da borç, kredi gibi durumlarda neler yapabileceğini keşfedebilmek için yeni yöntemlere başvuracak. Eşinizin maddi gelirinde de değişimler söz konusu.

  BALIK BURCU (7 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde artık yeni bir döneme giriyorsunuz. Bu evliliğiniz, iş ortağınız, ticari ilişkileriniz üzerinde oluşan bir yeni ay. Bazılarınızın hukuki gündemlerinde yeni gelişmeler var. Evlilik kararı alanlar da boşanma kararı alanlar da olacaktır.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz