Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  8 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 8 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 8 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 8 Ekim astroloji günlüğü:

  8 Ekim günlük burç

  8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8 Ekim günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (8 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda planladığınız, gerçekleştirmek istediğiniz, sizin için bir hayal, dilek olan yeni yapılanmaya, terfilere kavuşabilir, dilekleriniz gerçekleşebilir.

  BOĞA BURCU (8 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda kendinizi bir çıkmazda hissedebilirsiniz. Partnerinizle uzlaşamadığınız, uyum ve dengeyi yakalayamadığınız bazı konularda çözüm yolu bulamamanız sizi negatif enerjilere bırakabilir.

  İKİZLER BURCU (8 EKİM 2023)

  Partnerinizden beklediğiniz ilginin ve alakanın gelmesi, duygusal olarak sizi anlayamadığını düşünmeniz, sizi istemeyeceğiniz bir kararı almakta zorlayabilir.

  YENGEÇ BURCU (8 EKİM 2023)

  Küs olduğunuz sevdiğiniz bir dostunuzla, sizi tekrardan bir araya getirecek büyük bir olay yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu olay size bazı farkındalıkları kazandırıp dostluğunuzu daha da sağlamlaştırmanıza neden olabilir.

  ASLAN BURCU (8 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiden beklediğiniz iletişim gelmeyebilir. Kendinizi negatif enerjilerde hissedebilir, hayallerinizin gerçekleşemeyeceğini düşünebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (8 EKİM 2023)

  Ailenizde meydana gelen bir sorunu çözebilmek elinize geçen fırsatı değerlendirebilmek isteyebilir, ailenizde bozulan manevi duyguları, tekrardan yoluna koyabilir, istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (8 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda geçmişinize duyduğunuz bir özlemle, eski sevgilinize bir adım atmak isteyebilir, duygularınızı belli etmemek için bazı konuları bahane olarak gösterebilirsiniz.

  AKREP BURCU (8 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda alacağınız bir kararla istemeyerek te olsa yol ayrımına girebilir, kendinize ait yeni bir konfor alanı kurmak isteyebilirsiniz. Olumsuz olacağını düşündüğünüz yeni konfor alanınızda kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (8 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile küs olabilir, aranızdaki küslüğün biraz uzun sürmesi, sevdiğiniz kişiden beklediğiniz adımların gelmemesi sizi negatif enerjilerde bırakabilir.

  OĞLAK BURCU (8 EKİM 2023)

  Geleceğiniz hakkında alacağınız kararları tekrardan sorgulayabilir, köklü değişik kararlar alabilirsiniz. Alacağınız yeni kararlar riskli ve zorlu görünse de bu riskleri alarak, zorlu bir yola girebilirsiniz.

  KOVA BURCU (8 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı 3.kişi enerjilerinden dolayı açmak istemeyebilir, bazı yanlış kararlar fikirler alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (8 EKİM 2023)

  Partneriniz hakkında bazı olumsuz düşüncelere kapılabilir, önünüzü göremediğiniz, çözüm yoluna kavuşmak isteğiniz konular olabilir. Partnerinizin yoğun çalışma hayatından dolayı size zaman ayıramaması aranızda bazı gerginliklere de sebep olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz