Diğer
  Ana SayfaTrendAkrofonoloji ile isim yorumu

  Akrofonoloji ile isim yorumu

  -

  Akrofonolojiye göre ismimizdeki harflerin taşıdığı enerjileri ve anlamları yorumlayıp, geleceğimiz ve sağlığımızla ilgili ipuçları elde etmek mümkün. Akrofonolojiyi Formsante olarak denedik. Akrofonolojinin gücüne inananlar için de yeni bir bölüm başlatıyoruz; bioenerji uzmanı ve akrofonolog Kemal Haluk Cebe dergimizde sizin de isimlerinizi yorumlayacak. Şubat sayısında başlıyoruz.

  Formsante ekibi olarak bu ay yeni ve enteresan bir şey denedik: “Akrofonoloji.”, Bir çeşit isim falı da diyebilirsiniz. Ama bu bizim taktığımız isim. İşin uzmanı Kemal Haluk Cebe bu işi “fal” olarak tanımlamıyor kesinlikle. Ama en yakın tarifi de bu galiba. Aşağıdaki satırlarda bütün ekip deneyimini teker teker anlattığında ne demek istediğimi daha iyi kavrayacaksınız. Biyoenerji ve akrofonoloji uzmanı Kemal Haluk Cebe, isminizden yola çıkarak karakter analizinizi yapıyor ve geleceğinize yönelik ipuçları veriyor! Biz de kendimizle ilgili yorumlarını merak ettik ve kendisiyle Etiler’deki Owo Terapi Merkezi’nde bir araya geldik. Önce kendimiz deneyelim, sonra da size önerelim dedik…

  Yeni bir terapi dememizin sebebi, akrofonoljinin fazla duyulmamış olmasından kaynaklanıyor. Kemal Haluk Cebe, akrofonolojinin çok eski çağlardan beri insanlara yol gösterdiğini söylüyor. Eski zamanlarda isimler, kişilerin kaderini belirlesin diye konulurmuş. Bu seçimde yıldızlar da çok etkili olurmuş. Anlayacağınız, akrofonoloji, astrolojinin ikiz kardeşi gibi. Astrologlar 10 binden fazla kişinin doğum haritası üzerinde incelemeler yapmışlar ve yıldızlar ve gezegenler ile isimler arasında belirli bağlantılar olduğunu fark etmişler. Böylece akrofonoloji artık bir sanat, uzmanlarına göre ise bir bilim halini almış.

  Nasıl yorumlanıyor?
  Her harf bir gezegeni temsil ediyor, o gezegenin astrolojik yorumu da akrofonolojideki anlamı oluşturuyor. Örneğin “a” harfi Mars’ı temsil ediyor. Mars gezegeni ise algılamanın, mantığın, enerjinin simgesiymiş. Ayrıca kaslar, kan, idrar ve üretim organlarının gezegeni de Mars. Şu durumda İsminin içinde “a” harfi olan kişilerin karakter özellikleri ve karşılaşabilecekleri sağlık sorunları buna göre belirleniyor. Eğer “a” harfi ismin ya da soyadının başındaysa ya da isimde birkaç kere geçiyorsa, saydığımız özellikler daha da güçlü ortaya çıkıyormuş.
  İsmin ve soyadın içindeki harflerin tek tek taşıdığı anlamın yanısıra bu harflerin biraraya gelerek oluşturduğu sinerji de o kişiye yönelik özgün bir değerlendirme yapılmasını sağlıyor.

  Esin Altuğ Eğrilmez  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz