Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAralık 2022 aylık burç yorumları! 2022'ye elveda... Burcunuzu neler bekliyor?

  Aralık 2022 aylık burç yorumları! 2022’ye elveda… Burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Sonbaharı en net şekilde hissettiğimiz Kasım ayına merhaba diyoruz. Peki, Kasım ayında burçları neler bekliyor? Astrolog Funda Koç 2022 Aralık ayı burç yorumları ve yaşanacakları anlattı. İşte 2022 Aralık ayı burç yorumları:

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. Aralık ayına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuyucuları için kaleme aldı.

  ARALIK 2022 AYLIK ASTROLOJİ YORUMU

  Bir yılı daha geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde, geldik yılın son ayı olan aralık ayına. Daha önce de belirttiğimiz gibi 2022 adeta bir geçiş yılı oldu ve hiçbirimiz için kolay geçmedi. Özellikle Kasım ayında yaşadığımız tutulma ile birlikte yılın son günleri bizler için adeta unutulmaz oldu. 2022’nin ilk günlerinde de belirttiğim gibi değişmeyen tek şey, değişimin kendisi ve sistemde bunu bize hatırlatmak için elinden geleni yapıyor olacak. Aralık 2022’nin en önemli gökyüzü olaylarından bir tanesi geçtiğimiz ay başlamış olan Mars retrosu oldu ve 2023’e de bu etki ile merhaba diyeceğiz. Hepimizin malumu olan o ”en sevdiğimiz retro” ise 29 Aralık tarihinde tekrar kapınızı çalacak ve nedir o derseniz tabii ki de Merkür retro. Hal öyle olduğu için özellikle Aralığın ikinci yarısından itibaren Merkür Retro’nun etkileri kendini göstermeye başlayacak. Fakat bu kez oğlak burcunda retro hareketine başlayacak olan Merkür, özellikle iş ve kariyer konuları noktasında bizlerin başına çorap örmeye hazırlanıyor. Aralık Ayı’nın ikinci yarısından itibaren siz siz olun yöneticiniz veya iş arkadaşlarınız ile iletişiminize son derece dikkat edin. Yanlış kişilere mail atmak gibi aksilikler yaşanabileceği gibi, bilgisayarınızda çok önemli sunumlarınızı yedeklemenizi şiddetle tavsiye ederim. Özellikle aranızda yaş farkı olan Ex partnerler kapınızı tekrar çalabilir, ancak her zaman dile getirdiğim gibi siz bu ilişkiyi tekrar şans vermek için Merkür Retro’sunun bitmesini bekleyin. Hepinizin artık malum olduğu üzere 20 Aralık tarihine kadar büyük benefik olan Jüpiter balık burcunda seyrine sürdürüyor olacak ve bu durum da bize özellikle duygusal konularda ilahinin desteğinin üzerimizde olduğu zamanları gösteriyor. Daha önce kurban edildiğiniz her tür karmik ilişkinin tamamlanarak, karmaların ödendiği zamanlarda olduğumuzu unutmayın. Tüm bu karmik hesaplaşmaların ardından ruh eşi bağlantısında olduğunuz ve hatta sizlere katkı sağlayacak yepyeni ilişkiler hayatınıza adım atacak. Tam da bu sebepten bitmesi gereken ilişkilerin bittiği ve sizlerin en yüksek hayrına olanların hayatınıza adım atacağı zamanlar aralık ayı ile birlikte başlıyor.

  MARS RETRO’YA DİKKAT!

  Ayın tamamında ve hatta 25 Mart 2023’e kadar Mars ikizler burcunda seyahat ediyor olacak. Şu an hali hazırda retro hareketini sürdüren Mars bizleri her konuda tartışmaya açık hale getiriyor. Fikirlerimizi tartışmaktan ve hatta karşı tarafa empoze etmekten çekinmediğimiz günlerden geçiyoruz ve bu da özellikle de iletişim dilimizin keskinleşmesine sebep oluyor. Özünde ikizler iletişim, konuşmak, reklam, yazma ve her nevi sosyal medyayı ilgilendirdiğinden bu alanlarda yapacağımız atılımlarda başarı şansı sizleri bekliyor ancak 12 Ocak 2023’e kadar Mars retro hareketini sürdüreceğinden, o tarihin ardından yapacağınız atılımlar daha sağlıklı olacaktır. Mars retro zamanları özellikle düşünmek için son derece elverişli olduğundan yapacağınız sunumlar veya atılımları son kez gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Önümüzdeki süreçte hayatınızdaki çatışmalar ve engelleri daha olgunlukla karşılayacağınızı söyleyebilirim. Burada bir dipnot olarak şunu da belirtmeliyim ki, Mars retro zamanları evlilik için hiç uygun zamanlar değildir. Yeni bir ilişkiye başlamak ve hatta bu ilişkiyi resmiyete dökmek için kaçınılması gereken zamanlar olduğunu belirtmeliyim. Bu süre zarfında yoğun şekilde savaş enerjisi bizi ele geçireceğinden, yeni başlattığınız evlilik veya ilişkide sıkça tartışma yaşamanız olası olacaktır. Mars retro zamanları herhangi bir konuda savaş başlatan, Karmanın derslerini almaya hazır olmalıdır. Kısacası bu günler, öfkeyle kalkıp zararla oturma günleri diyebilirim. Sağlık açısından da bağışıklık sistemimizin düştüğü zamanları temsil eder Mars retro zamanları o sebepten özellikle ocağın ilk yarısına kadar sağlığınıza son derece dikkat etmeniz de fayda var. Tabii ki Mars retro zamanları geçmiş partnerlerin geri gelme ihtimalini bize verse de burada tartışmak veya Egosal saldırılarda bulunmak yerine önce af dilemek ve olayların yatışmasına izin vererek, varsa suçumuzu kabul etmek daha sağlıklı ilişki kurmamızı sağlayacaktır.

  YAY BURCUNUN İYİMSER HAVASI YAYILACAK

  Aralık 2022’ye güneşin yay burcundaki seyri ile merhaba diyoruz ve haliyle yay Burcu’nun iyimser havası bizleri sarmalıyor. Ayın ilk yarısı son derece pozitif olduğumuz, seyahatlerimize hız kattığımız, çoğunlukla dışarda vakit geçirmek istediğimiz zamanlardan geçiyor olacağız. Kasım’ın 24’ünde gerçekleşmiş olan yay burcundaki yeni ay ile bu ayın ilk haftaları yeni başlangıçlar ve atılımlar yapmamız son derece olası görünüyor. Yapacağımız her türlü atılım da genişleme ve büyüme potansiyelinin varlığını üzerimizde hissedeceğiz. Kolektif alanda ayın ilk yarısında özellikle din adamları ve akademisyenlerle alakalı bazı gelişmeler yaşanabilir.

  - Advertisement -

  BALIK BURCU ETKİLERİNE DİKKAT!

  Hayal kırıklıklarını ve belirsizlikleri simgeleyen Neptün, 3 Aralık tarihi itibari ile düz seyrine geçicek ve 2025 yılına kadar da balık burcundaki bu seyrini sürdürüyor olacak. Bu durum, bazı bilinmezlikler karşısında kendimizi kolaylıkla kurban psikolojisine sokmamıza neden olacak. Balık burcu maneviyat, duygular ve derin olan her şeyle ilgili olduğundan, ara ara kendimizi bilinçaltı korkularıyla yüzleşirken bulmamıza sebep olacaktır. Bu dönem, özellikle spiritüel konulara ilgi duyan okurlarımın ise, sezgileri ve altıncı hisleri son derece artacaktır. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken konular; özellikle bağımlılıklar, aldanma, aldatılma ve tabii ki dolandırılma konuları olacaktır. Tam da bu sebeple 2025 yılına kadar her duyduğunuza veya size her vaat edilene kanmamanız sizin hayrınız olacaktır. Mantığıyla hareket eden okurlarıma özellikle sezgilerine güvenmelerini ve sezgilerini yok saymamalarını öneriyorum bu dönemde.

  VENÜS’ÜN YAY BURCUNDAKİ SEYRİ VE ETKİSİ

  Venüs, 9 Aralık tarihine kadar yay burcundaki seyrini sürdürüyor olacak. İlişkiler konusunda daha maceracı ve adrenalin dolu olduğumuz tutku ateşinin bizi sardığı ilişkiler içerisinde çekilebiliriz. Bekar olanlar, cesur hareketleri sebebi ile karşı tarafı kolaylıkla eğlenceli ve sempatik bulabilirler. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu var ki Venüs’ün yay burcundaki seyri sırasında başlayan ilişkiler de sahiplenme pek de olası olmayacaktır. Özgürlük ihtiyacının ön planda olduğu ve anlık keyif duygusunun yoğun olduğu ilişkiler anlamına gelmektedir. Venüs’ün oğlak burcuna geçişi ile birlikte hem daha sağlıklı hem de daha kalıcı ilişkilere yelken açma ihtimalimiz daha yüksek olacaktır. Finans ve ticaret konularında ise daha rahatladığımız zamanları da beraberinde getirecektir. Oğlak Burcu’nun, köklü ve sağlam temeli olan konulara odaklı olması ve istikrar ihtiyacından dolayı, yavaş ilerleyen ancak uzun vadede başarı vaat eden her tür atılım anlamına gelmektedir. Bu sebeple yapacağınız yatırımlar da uzun vadede kazanç elde etme potansiyeliniz olduğunu unutmadan, sabırlı olmanıza öneririm. Bu bahsettiğim hem finans alanında hem de ikili ilişkiler konularında geçerli olduğundan, ilmek ilmek dokuyacağımız başarılar bizi bekliyor olacaktır.

  İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY

  8 Aralık günü gerçekleşecek olan ikizler burcundaki dolunay ile hayatımızda bazı dönüm noktalarını ve önemli haberler almamıza sebep olacaktır. Özellikle ikili ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz son derece yüksek. Bir süredir görüşmediğimiz ex Partner kapınızı çalabilir ve tekrar bir şans vermek isteyebilirsiniz. Birçok okurum bu dolunayın enerjisi ile yoğun iletişim kurma isteği içerisinde olacaklardır. Belki bir mesaj belki de mektup ya da doğrudan iletişim şeklinde bir haberleşme ve sorunların çözümü noktasında değerlendirilmesi gereken bir dolunay olduğunu söyleyebilirim.

  YENİ FIRSATLAR BAZI KAPILARI AÇACAK

  21 Aralık itibari ile güneş burç değiştirerek oğlak burcuna geçiş yapıyor ve 23 Aralık tarihine geldiğimiz zaman 1° oğlak burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu bizlere yeni fırsatlar ile birlikte kalıcı bazı kapıları hayatımızda açacak gibi görünüyor. Stratejik olarak uzun vadeli planlar kurduğunuz taktirde bunları başarıya taşıyacak olan bir yeni ay bizleri bekliyor. Özellikle iş ve kariyer alanında başarı ve istikrar elde etmenizi sağlayacak son derece önemli bir yeniay ile karşı karşıyayız. Bu yeniay ile başlattınız her konu 3 Temmuz 2023 tarihine geldiğinizde sizlere ödül ve başarı olarak meyvesini sunacak.

  JÜPİTER KOÇ BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR

  Son olarak büyük İyicil olan Jüpiter 20 Aralık tarihi itibari ile balık burcundan çıkarak koç burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs 2023 tarihine dek ateş elementi burçlar ve hava elementi burçlara elinden gelen şansı adeta yağdıracak. Özellikle sevgili koç burçları 2023 sizin yılınız diyebilirim. Jüpiter’in koç Burcu seyri içimizdeki ateşi körükleyecek olup her konuya tutkuyla cesaretle atılmamızı ve engel tanımamızı ifade ediyor olacak. Tüm kolektif olarak kendimizi Herkül gibi hissettiğimiz ve güç gösterisinde bulunacağımız zamanlar olacaktır. Tabii ki takdir edersiniz ki bireysel alanda böyle etki eden bir gezegen, kolektif alanda güç mücadeleleri, güç gösterileri ve engel tanımamayı da beraberinde getirecektir. Hal böyle olunca 2023 bizler için savaş tamtamlarının çaldığı bir yıl olarak hatırımızda kalacaktır. En önemlisi ise koç burcu liderlikle alakalı olduğundan ve yeni ay enerjisinde olduğundan kolektif alanda yepyeni liderlerin yönetime geçtiğine ve önümüzdeki 12 yıllık süreçte gidişatı belirleyeceklerini belirtebilirim. Her alanda değişim ve dönüşüm bizleri bekliyor olduğundan her sektörde, iş dünyasında birkaç kurum ön plana çıkarak dünyayı Domine etmeye başlayacaklardır. Bu Kişiler cesur atılgan ve ateşli bir mizaca sahip olup kitleleri peşinden sürükleyecek mizaçta kişiler olacaktır.

  Aralık 2022 aylık burç

  ARALIK 2022 BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Aralık ayı, siz sevgili koçlar için yavaş başlayacak ancak hızla devam edecek. Yavaş başlamasını sebebi olarak da yönetici gezegeninizin retro pozisyonda olması ve içsel olarak sizlere atalet duygusunda olmanıza sebep olmasıdır. İçsel olarak engellenmiş ve kısıtlanmış hissediyor olabilirsiniz ve özellikle iletişim konularında içinizde fırtınalar kopuyor olabilir. Bu ay özellikle psişik yetenekleriniz ve Sezgilerinizin güçleneceği bir zaman dilimi olacaktır. Geçtiğimiz süreçte birçok koç bilinçaltı korkularından tetiklendiği zamanlar yaşamış olabilirler. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunay sizlerin eğitim ve iletişim alanında harekete geçmenizi sağlayacaktır. Bazı koçlar bu tarihi diliminde seyahat planları veya hazırlıkları içerisinde olabilirler. Sizler için 20 Aralık sonrası adeta dönüm noktası olacak ve 16 Mayıs 2023’e kadar size Şah’a kaldıracak olan Jüpiter transiti ile yılın en şanslısı siz olacaksınız. Bu size her alanda şans ve bereket getirecek. 23 Aralık sonrası bazı koçlar terfi haberleriyle veya kariyer alanında bir değişiklik ile kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlayacaklar.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Aralık sizler için biraz zorlayıcı olacaktır. Bir süredir bekliyor olduğunuz paralar ve gelirlerle alakalı birtakım gecikmeler yaşadınız ve bu sizlerin gergin zamanlar yaşamasına sebep oldu. Beklediğiniz tahsilatları yapamamanızdan kaynaklı tahminimizden daha fazla masraf yapıyor olabilirsiniz. Sosyal ve arkadaş çevreniz açısından ayın büyük çoğunluğunda hareketli olmaya devam edecek, yeni gruplar içerisine katılmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevreniz geçtiğimiz süreçte zaten genişlemişti şimdi ise son fırsatları sizin ayağınıza getiriyor olacak. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunay sizlere bir iş teklifi ya da zam gibi kazanç sağlayacak bir teklif ile hayatınıza akabilir. Ancak 20 Aralık tarihinden itibaren 16 Mayıs 2023’e kadar bilinçaltı korkularınız biraz tetikleyecek ve gizli düşmanınıza su yüzüne çıkaracaktır. Kendinizi bu süre zarfında izole etmek isteyebilir kabuğunuza çekildiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. 23 Aralık sonrası ise seyahatler ve akademik konular gündeminizi meşgul edecek yeni projeler içerisine yer alma fırsatı yakalayacaksınız.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Aralık siz sevgili ikizler için de biraz zorlayıcı geçebilir. Mars Retro’sunun etkisiyle kendinizi gergin hissediyor ve enerjinizi sanki içinizde patladığını düşünüyor olabilirsiniz. Anlamsız çatışmalar içerisine çekiliyor ve buna bir anlam veremiyor olabilirsiniz. Bu süreç zarfında biraz etliye sütlüye karışmadan kendi içinize çekilme vakti olduğunu hatırlatmak isterim. Ayın büyük çoğunluğunda kariyer konuları sizler için ön planda olacaktır ve bir süredir bu alanda yakaladığımız fırsatlar da son ödülleri toplama vakti geldi. Belki de son on yılın kariyer açısından en şanslı yılını geçirmiş olabilirsiniz. 8 Aralık tarihinde burcunuza gerçekleşecek olan dolunayla birlikte kendinize koymuş olduğunuz bir hedef doğrultusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. İlişki ve finansal açıdan bazı netlikler ve gelişmeler yaşayacaksınız bu dolunayla birlikte. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında sosyal çevrenizin genişlemeye başlayacağı, yeni gruplar içerisinde boy göstereceğiniz zamanlar başlıyor olacak. Burcunuzun yönetici gezegenin, ay sonunda Retro hareketini yapacak olmasından sebep özellikle sizler bu retrodan diğer burçlara nazaran daha fazla etkileneceksiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Aralık ayı sizlere yeni fırsatlar getirecek bir ay olacak. Mars retrosu sizlere özellikle içsel alanda tükenmişlik hissettiriyor olabilir ve bazı konularda kendinizi umutsuz hissettiğiniz evrelerden geçiyor olabilirsiniz. Ocağın ortasına kadar bu enerji üzerinizde akmaya devam edecek olup, anlamsız tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Akıntıya karşı Kürek çekmek yerine bir süre dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Geçtiğimiz süreçte yurt dışı seyahatler ticaret ve yasal konularda hareketli zamanlar yaşamış olabilirsiniz ve bu ay itibari ile artık bu alandaki son şansları yakalayacaksınız. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte bazı yengeç okurlarım doktor kontrolü içerisinde bulabilirler kendilerini. Bilinçaltı korkularınızın tetikleneceği bir dolunay sizleri bekliyor. Kendinizi dış dünyadan izole etmek isteyip, gizli düşmanınızın açığa çıktığı bir evre yaşayabilirsiniz. Gizli olan her konu 8 Aralık haftasında açığa çıkacak ve bilmeniz gereken ne varsa bunlarla yüzleşmenizi sağlayacak. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında kariyer alanında yepyeni fırsatlar ve şanslar elde edeceğiniz, son derece ilahi zamanlar başlıyor olacak. Bazı Yengeçler bu sürede tatil fırsatı yakalarken bazı Yengeçler de bir süredir alamadıkları ödülleri artık almaya başlayacaklar. 23 Aralık itibari ile ilişkiler ve partnerlikler konusunda yeni fırsatlar yakalayabilir, bazı Yengeçler yeni aşklara yelken açabilirler.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Aralık ayında muğlaklıklarla boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bir süredir süregelen sorunlar, tamamen Mars retrosunun sonucuydu ve ne yazık ki Ocak ortasına kadar bu etki devam ediyor olacak. Arkadaşlarınızla polemiğe girmekten özellikle kaçınmanızı öneririm keza bu sizin ekstra gerilim hissetmenize ve hayal kırıklığı yaşama potansiyelinizi arttırmaktadır. Ayın büyük çoğunluğunda bekliyor olduğunuz gelirler noktasında şanslı zamanlar sizi bekliyor olabilir ve artık tahsil edemeyeceğinizi düşündüğünüz her nevi alacak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak özellikle, ödemeyi unuttuğunuz vergiler veya kredilere karşı dikkatli olmanızı öneririm. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunay sizlerin sosyal çevresinde bazı sorunları çözmenize sebep olacak, bazı okurlarım yeni etkinliklere dahil olmak isteyebilirler. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında seyahatler, akademik konular ve yüksek öğrenim alanlarında şanslı olduğunuz zamanlar sizleri bekliyor olacak. 23 Aralık tarihi itibari ile sorumluluk alanınızın arttığı, temponuzun hızlandığı ve yeni projelere dahil olduğunuz zamanlar sizleri bekliyor olacak.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Aralık ayı sizler için sabır sınavlarında olduğunuzu hissettiğiniz bir ay olabilir. Mars’ın bir süredir retro hareketinde olması sizlere kariyer konularında beklediğinizi alamamanıza sebep olmuş olabilir. Ancak 2023 Ocak ortasına kadar Mars retro hareketini sürdürüyor olacağından, hayal kırıklıkları yaşamamak ve anlamsız gerilim kurbanı olmamak adına kariyer konularında özellikle otorite figürleri ile atışmaktan uzak durmanızı öneririm. Akışta kalmak ve bu süreçte üzerinizde uygulanan yıldırma politikasını görmezden gelmek şu an için yapabileceğiniz en doğru şey. Bir süredir evlilik ve ilişkiler noktasında şans sizden yanaydı ve artık son ödülleri almaya hazırlanıyorsunuz. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte yeni bir iş teklifi ya da terfi fırsatı yakalayabileceğiniz gibi bazı başaklar için iş değişikliği imkanları da olacaktır. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında özellikle maddi kazançlarınız ve maddiyatınız konusunda son derece hareketli zamanlar sizi bekliyor ve adeta sistem size bereketini akıtmaya hazırlanıyor. 23 Aralık tarihi itibari ile bekar olan okurlarıma yepyeni tutkulu aşk imkanları vaat eden zamanlar geliyor.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Aralık ayı sizler için sabır sınavlarında olduğunuzu hissettiğiniz bir ay olabilir. Mars’ın bir süredir retro hareketinde olması sizlere kariyer konularında beklediğinizi alamamanıza sebep olmuş olabilir. Ancak 2023 Ocak ortasına kadar Mars retro hareketini sürdürüyor olacağından, hayal kırıklıkları yaşamamak ve anlamsız gerilim kurbanı olmamak adına kariyer konularında özellikle otorite figürleri ile atışmaktan uzak durmanızı öneririm. Akışta kalmak ve bu süreçte üzerinizde uygulanan yıldırma politikasını görmezden gelmek şu an için yapabileceğiniz en doğru şey. Bir süredir evlilik ve ilişkiler noktasında şans sizden yanaydı ve artık son ödülleri almaya hazırlanıyorsunuz. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte yeni bir iş teklifi ya da terfi fırsatı yakalayabileceğiniz gibi bazı başaklar için iş değişikliği imkanları da olacaktır. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında özellikle maddi kazançlarınız ve maddiyatınız konusunda son derece hareketli zamanlar sizi bekliyor ve adeta sistem size bereketini akıtmaya hazırlanıyor. 23 Aralık tarihi itibari ile bekar olan okurlarıma yepyeni tutkulu aşk imkanları vaat eden zamanlar geliyor.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  2023’ün son günleri sizler için biraz karmaşık günlere gebe olacak. Yönetici gezegenlerinizden Mars, retro hareketinde olduğundan özellikle finansal açıdan kendinizi mağdur hissediyor olabilirsiniz. Attığınız her adım size olumsuzluk olarak geri dönüyor olabilir. Nakit akışınız her zamankinden daha hızlı olduğundan kendinizi para konularında gergin hissediyor olabilirsiniz. Ayın büyük çoğunluğunda romantik konularda şans sizden yana olacak ve bekar olan okurlarım için güzel fırsatları beraberinde getirecektir. Partnerlik konusunda geçtiğimiz bir yıl son derece şanslı günlerden geçtiniz ve şimdi derin bağlantı içerisinde olacağınız ruh eşinizle karşılaşma veya bir araya gelme potansiyeliniz son derece yüksek. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte finansal açıdan son derece güzel fırsatlar elde edebilir ve zenginlik potansiyeli sizler için aktive olabilir. 20 Aralık 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında sağlığınız ve günlük rutin işler konusunda hareketli zamanlar başlayacak olup, son derece şanslı olduğunuz zamanlara giriş yapıyorsunuz. 23 Aralık itibari ile iletişim konulara sizler için ön plana çıkacak ve bazı okurlarım yepyeni seyahat planları içerisine dahil olacaklardır.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Yılın bu zamanları sizin adeta parladığınız zamanlar olduğundan, ayın en şanslı burcu belki de sizsiniz. Ocak Ayı’nın ortasına kadar retro hareketini sürdürecek olan Mars, sizleri özellikle ikili ilişkiler ve evlilikler konusunda sınamaya devam edecek. Birçok yay evlilikleri için net kararlar almak isteyebilir ve artık yaşadıkları tartışmaları sorgulama evresine girebilirler. Son zamanlarda partnerinizle ve eşinizle yaşadığınız çatışmalar sizlerin yol ayrımına geldiğinizi ve bir nevi sorgulama içinde olduğunuzu gösteriyor. Ancak bu süreci biraz içinize kapanarak geçirip, akışta kaldığınız taktirde Ocak ortasından sonra daha sağlıklı karar verebileceksiniz. Ayın büyük çoğunluğunda ev ve aile konuları sizler için ön plana çıkarken, geçtiğimiz yıl bu alanlarda elde ettiğiniz şansın son kırıntıları sizlerin üzerine bu ay akmaya devam edecek. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte ilişkiler konusunda net bir karara vararak adeta kendinizi yol ayrımında gibi hissedeceksiniz bu, bazı okurlarım için sorun yaşadığı partnerle birleşme olabileceği gibi, bazı okurlarım için ise ayrılık anlamına gelecektir. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında evli olan yay burçları evliliklerini yeni bir çocukla taçlandırmak isteyebilirler. Bekar olan sevgili okurlarım ise 2023 yılında son derece tutkulu aşklara yelken açacaklardır. 23 Aralık itibarıyla maddi kazancınız artacak zam, terfi prim veya iş değişikliği ile son derece güzel fırsatlar yakalaya bileceksiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  2022 yılını kapatmaya hazırlandığımız bu son günlerde, biraz homurdandığınızı duyar gibiyim. Mars retrosunun sizleri enerji olarak düşürdüğü bugünlerde sağlık konularıyla haşır neşir oluyor olabilirsiniz. İş ortamı ve hatta günlük rutininizde ise bir süredir hayal kırıklıklarıyla boğuşuyor olma ihtimaliniz var. Ancak 2023 Ocak ortasına kadar bu süreç devam edeceğinden anlık çıkışlar yerine sakin kalarak düşünmeniz sizin hayrınız olacaktır. Bir şeyleri fazla zorlamak yerine dinlenmek ve akışta kalmak, bu süreçte yapabileceğiniz en doğru hareket olacaktır. Bir süredir iletişim ve seyahatler konusunda şanslı dönemlerden geçtiniz. Şimdiyse Son meyvelerini toplamaya hazırlanıyorsunuz. Bu ay yeni eğitim fırsatları ve kardeşinizle yakınlaştığınız zamanlar yaşayabilirsiniz. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte günlük rutininiz ve fiziksel sağlığınızda bazı değişiklikler görülebilir. Bir süredir tedavi gördüğünüz hastalıklarınızda iyileşme gerçekleşebilir. 20 Aralık 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında ev ve aile konuları sizlere şans getirecek ve bu alanlarda yeni fırsatlar elde edebileceksiniz. 23 Aralık tarihi itibari ile umutlarınızı ve hayallerinizin peşinden koştuğunuz yeni atılımlarda bulunacağınız zamanlar sizleri bekliyor olacak.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu ay sizler için biraz yavaş geçebilir. Bizlere enerji veren Mars bir süredir retro hareketinde ve Ocak 2023’e kadar bu retro hareketini sürdürüyor olacak. Özellikle ilişkilerde bir süredir tartışma yaşadığınız partnerinizle önünüzü göremediğiniz günlerden geçiyor olabilirsiniz. Ancak Ocak Ayı’nın ortasına kadar bu süreç ne yazık ki devam ediyor olacak, hal böyle olduğu için Agresif çıkışlar yerine sakin kalarak bunların gökyüzü etkisi olduğunu unutmamanızı öneririm. Daha önce de belirttiğim gibi Mars retro zamanlarında öfkeyle kalkan zararla oturur hal böyle olduğu için ilişkilerde yol ayrımına gitmek istemiyorsanız siz siz olun sakin olun. Ayın büyük çoğunluğunda finansal açıdan şans sizden yana, zaten geçtiğimiz bir yıl Finansal açıdan en şanslı burçlardan biri sizlerdiniz. Şimdi ise ilahinin size bahşettiği son şansları alıyor olacaksınız. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte, ilişkilerinizde bir dönüm noktasına veya bazı sonlara gelebilirsiniz. Bekar olan okurlarımın karşısına yepyeni fırsatlar bu dolunayla birlikte gelebilir. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında iletişim konularında son derece hareketli zamanlar sizleri bekliyor ve artık bazı şeyleri kalıcı hale getirmek isteyeceksiniz. Yeni eğitimler ve yeni atılımlar bu süreçte sizleri bekliyor olacak. 23 Aralık tarihi itibari ile kendinizi biraz izole etmek isteyebilir ve iç sorgulama içerisine girebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Yılın en şanslısı siz sevgili balıklardınız ve yılı kapatmaya hazırlanırken ne yazık ki bazı konularda hayal kırıklığı yaşama potansiyeliniz söz konusu. Bir süredir retro hareketini sürdüren Mars Ocak Ayı’nın ortasına kadar ev ve aile konularında bir takım hayal kırıklıkları ve tartışmaları sizin hayatınıza aktif etmeye devam edecek. Bu süreçte aile büyükleriyle tartışmaktan uzak durmalı ve bir nevi enerjinizi yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ailesel konularda yaşadığınız sıkıntılar sizlerin kendinizi yol ayrımında hissetmesine sebep olsa da atılıma geçmeden önce bir süre daha düşünmeniz de fayda olduğunu söyleyebilirim. Son 12 yılın aslında en şanslı dönemini geçirdiniz ve bu ay artık son şansları elde edeceksiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirmenizi özellikle öneriyorum. 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yine ev ve aile konularında bazı değişiklikler kapınızı çalabilir. 20 Aralık ile 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında finansal açıdan en şanslı burçlardan biri siz olacaksınız. Finansal ve maddi bazı fırsatlar bu süre zarfında kapınızı çalacak. Kısacası 2023 yılında refah ve zenginlik sizlerle olabilir. 23 Aralık tarihinden itibaren sosyal hayatınız ve arkadaş çevrenize bazı yenilikler ve fırsatlar sizleri bekliyor olacak.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....