Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAy Koç Burcuna geçiş yaptı! Etkileri ne olacak?

  Ay Koç Burcuna geçiş yaptı! Etkileri ne olacak?

  -

  Ay bugün itibariyle Koç burcuna geçiş yapacak.. Bugün Jüpiter&Uranüs karesi netleşti ve önümüzdeki bir kaç gün beklenmeyeni bekle! Karma Astrolog Elif Bozkurter ayın Koç burcuna geçiş yapmasını ve etkilerini yorumluyor…

  AY KOÇ BURCUNA GEÇİŞ YAPTI! ETKİLERİ NE OLACAK?

  Adalet, yüksek öğrenim ve din ile alakalı konularda aniden tepkisel hareketler, protestolar gözlemlenebilir! Deprem olasılığı oluşurken uçak kazalarını da tetikleyebilir! Duygusal bağlamda içinizi kemiren olaylara mantık çerçevesinde değil çılgınca fikirler üreterek konuları zihninizde büyütebilirsiniz ama bu tuzağa düşmemenizi tavsiye ederim.

  AY&PLÜTON KARESİ VE MAR&URANÜS KAVUŞUMU

  Haftanın en önemli göksel olaylarından biri de Çarşamba günü gerçekleşecek olan Ay&Plüton karesi ve Mars&Uranüs kavuşumu olacaktır! Maalesef ani Marsyen olaylar olabilir. Yani bu gene yangın, patlama, kaza ve kavgayı hayatımıza getirebilir. Kişisel olarak kavga ortamlarına çekilmeden sakin kalmakta yarar var.

  ay koç burcuna geçiş yaptıAy&Plüton karesi ise kolektifte yeraltı madenlerini, yanardağları ve kolluk kuvvetlerini gündeme getirirken, kişisel bazda ise bizi değişime zorlayan her ne varsa direnmeden dönüşmemiz gerektiğini, akışta kalmamız gerektiğini aksi taktirde özellikle ilişkilerde zorlanabileceğimizi gösteriyor!

  Sağlık olarak bugün bacak ve ayak bileği hassasiyeti yarından Çarşamba gününe kadar ise şiddetli kas ve baş ağrıları gözlemlenebilir.

  - Advertisement -

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz