Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  19 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Ocak 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 19 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  19 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Koç; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama sosyal çevrenizdeki otorite figürlerinden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca ani harcamalar yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Boğa; evinizle ve ailenizle ilgilenebilirsiniz. Ani duygusal tepkiler verebilir ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Kariyer hayatınızdaki otorite figürleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili İkizler; kardeşler, yakın akraba, komşularınızla ilgilenebilirsiniz. Eğitim ve iletişimde ani problemler yaşanabilir. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Özellikle 31 Mayıs-11 Haziran doğumlu ikizler için olumlu bir gün sizi bekliyor. Eğitim, yurtdışı, inanç, dava-hukuk konularında otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz ama yine de sizi kadersel olarak negatif etkilemeyecektir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Yengeç; maddi kaynaklar, para, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz ama ani harcamalara dikkat edin. Borç, kredi, nafaka ya da eşin, ortağın maddi kaynaklarında yaşanan problemlerden dolayı parayla ilgili sorunlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Aslan; güne kendinizle ilgilenerek ve liderliğinizi ön plana çıkararak başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki iniş çıkışlar duygusal tepkiler vermenize sebep olabilir. Tepkilerinize dikkat edin çünkü karşınızda Uranüs var yani onun dediği olur. Özellikle 2-13 Ağustos doğumlu Aslanlar; eş, sevgili ya da ortağınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir ve duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Uzlaşmanızı tavsiye ediyorum.

  BAŞAK BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Başak; içe çekilip, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı dışarıya yansıtmadığınız bir gündesiniz. Gündelik hayatta aksaklıklar yaşayabilirsiniz, sağlığınıza ise dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Diz, eklem, deri, diş problemleri yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki otorite figürleriyle çatışma yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Terazi; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Çocuk, hobi ya da sevgilinizle ilgili sorumluluklarınız, arkadaşlarınızla vakit geçirmenize engel olabilir. Gün içinde ani harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Merkür Retro etkisiyle; eski aşk, flörtlerden haberler gelebilir ve çatışma yaşanabilir.

  AKREP BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Akrep; kariyer ve iş hayatınıza odaklandığınız bir gündesiniz. Otorite figürlerinden engeller görebilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde ani gelişen ve duygusal tepkiler vermenize sebep olan olaylar içinde kalabilirsiniz.

  YAY BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Yay; uzak mesafe seyahat, yabancılar, eğitim, yurtdışı konularıyla ilgilenebilirsiniz ama iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle 2-12 Aralık doğumlu yaylar; sağlığınıza dikkat etmelisiniz ve seyahatlerde ani sorunlar yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Oğlak; para, maddi kaynaklar, borç, miras gibi konularda ani para kayıpları yaşanabilir. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca maddi kaynaklarınızı ilgilendiren kararlarınızı gözden geçirin çünkü Merkür Retro.

  KOVA BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili kova; evlilik, ilişki ya da ortaklığınızda anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Aile ve evinizle ilgili ani değişim kararları alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (19 OCAK 2022) *

  Sevgili Balık; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ve evcil hayvanınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Psikolojinize ise dikkat etmelisiniz, nerden geldiği belli olmayan fiziksel rahatsızların asıl kaynağı psikolojik olabilir. Trafikte kazalarına açık olduğunuz bir gündesiniz, dikkat etmenizi tavsiye diyorum.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz