Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAylık burç yorumları: Aralık 2023 aylık burç yorumları ve etkileri

  Aylık burç yorumları: Aralık 2023 aylık burç yorumları ve etkileri

  -

  Kış mevsiminin ilk ayı ile kışa merhaba diyoruz. Peki, Aralık ayında burçları neler bekliyor? Astrolog Funda Koç, 2023 Aralık ayı burç yorumları ve yaşanacakları anlattı. İşte 2023 Aralık ayı burç yorumları:

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. Aralık ayına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuyucuları için kaleme aldı.

  ARALIK 2023 AYLIK ASTROLOJİ YORUMU

  2023 yılını kapatmaya sayılı günler kalmışken, geldik yılın son ayı olan aralık ayına. Aralık ayı değişimler ve fırsatlarla dolu bir ay olacağa benziyor. Bu ay genel hatlarıyla sağlık konuları, organizasyon konuları ve günlük rutinimize alakalı gündemlerimiz ön plana çıkacaktır. Aile büyüklerinin sağlık kontrolleri söz konusu olabileceği bazılarımızın da iş hayatında üstleri ile yaşayacakları konular gündem oluşturacaktır. Ani meydana gelebilecek yurt dışı eğitim konuları ya da seyahatleri de bu ayın potansiyelleri arasında yer alıyor. Uzun süredir devam eden ilişkiniz varsa bu ay bir dönüşüm söz konusu olabileceği gibi bazı okurlarımın da ilişkileri yol ayrımına gidebilir. Ancak her ne olursa olsun aralık ayı için hareketli, öngörülemez ve uzlaşması zor bir ay diyebilirim. Bir çoğumuzun huzura kavuşmasını engelleyen iki gezegen geçişi bu aya damgasını vuracak diyebilirim.

  MERKÜR OĞLAK BURCU’NA GEÇİYOR

  Bunlardan ilki 1 Aralık tarihinde burç değiştirerek oğlak burcuna geçiş yapacak olan Merkür. Merkür’ün Oğlak burcu transiti, düşüncelerimizi ve iletişimimizi disiplin altına alarak pratik ve somut hedeflere odaklanma isteği getirir. Bu dönemde, planlama ve organizasyon becerileri güçlenir, iletişim daha net ve etkili bir hal alır. Oğlak’ın sorumluluk sahibi enerjisi, uzun vadeli hedefler belirleme ve bu doğrultuda adımlar atma arzusunu vurgular. İş dünyasında başarı odaklı projelerde liderlik etme ve net iletişim kurma potansiyeli yüksektir. Ancak, bu süreçte esnekliği korumak ve yaratıcılığa da yer açmak önemlidir, zira Oğlak’ın ciddiyeti bazen esnekliği göz ardı etmeye meyilli olabilir. Bununla da kalmayacak ve ele avuca sığmaz ve iletişimden, ulaşıma ve teknolojiye kadar bir çok konuyu etkileyen Merkür 13 Aralık tarihinde retro hareketine başlayacak. Merkür’ün Oğlak burcu retro transiti sırasında, özellikle iş ve iletişim alanlarında daha dikkatli bir yaklaşım benimsemek gerekebilir. Planlar ve iletişimdeki aksaklıklar ortaya çıkabilir, ancak bu dönemde hatalardan öğrenme ve daha sağlam temellere dayalı stratejiler geliştirme şansı bulunabilir. İş dünyasında, geri planda kalmış konuların tekrar ele alınması ve eski projelerin gözden geçirilmesi faydalı olabilir. Bu transit, geçmişle barışma ve geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerleme fırsatı sunabilir, ancak sabır ve detaylara odaklanmak bu süreçte önemli bir rol oynar. Özellikle bu dönem iş alanında yanlış kişilere mail atma gibi durumlar görülebilir ayrıca önemli verilerinizi yedeklediğinizden emin olmanızda fayda var. Keza toplantıya girip hazırladığınız projenin ortadan yok olduğuna bile tanıklık edebilirsiniz. Kolektif alanda ise işadamlarının, politikacıların geçmiş konuları ya da kaynakları ile ilgili bazı gündemler ve hatta soruşturmalar söz konusu olacaktır.

  ARALIK AYI AŞK, ENTİRİKA AYI OLACAK

  Aralık ayı için kolaylıkla aşk, entrika, takıntı konularının ön plana çıktığı bir ay olacak diyebilirim. Bir diğeri ise Aşk, para, güzelliği ve estetiği temsil eden Venüs olacak. Ve 4 Aralık’tan sonra ilişkileri biraz karıştıracak diyebilirim. Ancak hemen yeri gelmişken uyarmak istiyorum ki, 4 Aralık günü estetik ve güzellik adına hiçbir işlem yapmamanız sizlerin hayrına olacaktır, çünkü Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olabilirsiniz dikkat. Şimdi ben böyle yazdım diye tek tek şu gün nasıl, bugün nasıl demeyin sadece uyarı niteliğinde 4 Aralık özellikle uzak durulması gereken bir tarih benden söylemesi. Venüs’ün Akrep transiti boyunca, ilişkilerde duygusal yoğunluk, tutkulu bağlar kurma isteğiyle birleşir. Ancak, bu derin bağlar beraberinde kıskançlık, güç mücadeleleri ve kontrol arzusu gibi zorlukları da getirebilir. Bu süreç, ilişkilerde açık iletişimi ve güvenin önemini vurgularken, aynı zamanda bireysel özgürlüğü de önemli kılar. Moda ve güzellik alanında iddialı ve çarpıcı tasarımlar ön planda olabilir. Finansal olarak, Akrep burcu enerjisi yatırımlarda cesaret ve stratejiyi vurguladığından, risk alırken dikkatli olmak ve finansal planlamaya özen göstermek önemli olacaktır. Büyük riskler büyük kazançlar vaad etse de büyük kayıplar da yaşatabilir dikkat. Bu iki gezegen hareketi Aralık ayına damgasını vuracak ve hem iletişim kurma, hem de ilişkilerimizi yönetme ve hedeflerimize odaklanma şeklimizi etkileyecek.

  - Advertisement -

  13 ARALIK YAY BURCUNDA YENİ AY

  13 Aralık 2023 tarihinde Türkiye saatiyle saat 02:31’de 20° yay burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeniayı mottosu değişim kaçınılmaz olabilir. Bir çoğumuzun hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olacak bu yeni ay. Ancak bu yeni ayın Neptün ile kare açı oluşturması aldatma, aldatılma, ihanet, kandırma, dolandırılma, zehirlenme gibi etkileri açığa çıkaracaktır. Fakat en çok dikkat edilmesi gereken konu ise yay Burcu’nun iyimser enerjisi ile kendimizi fazlasıyla kandırma potansiyelimizin olabileceğini ve hatta fazlaca hayalci adımlar atabileceğimizi gösteren bir yeni ay olacaktır. Anın haritası incelendiğinde yükselenin Terazi burcu olduğu görülmektedir. Bu da özellikle hak, hukuk, adalet, kadınlar, sanatçılar ve özellikle de ikili ilişkileri mercek altına alacak bir yeniay yaşanacağını bizlere vurguluyor. GAD yeniay ve Uranüs arasında yer alan YOD açı kalıbı karmik bir çok ilişkinin ve evliliğin aniden biteceğini gösteriyor. Burada Jüpiter’in de Venüs ile arasındaki açı sebebiyle şunu açıkça belirtmek durumundayım ki, ilahi sistem adeta toksik ilişkilere bir darbe yapacak ki yepyeni ve taze ruhsal bağlantılı ilişkilere yer açılsın. Evet yaşanacak bu ani yıkım, bir çok okurumda hayal kırıklığı yaratacak olsa da yarın dönüp baktığınızda iyi ki diyeceksiniz. Zaten yükselen yöneticisi Venüs’ün Akrep burcundaki konumu sebebiyle sadece hırslarımız sebebiyle belki de takıntı haline getirdiğimiz, fakat aslında bizlere hiçbir şekilde hizmet etmeyen ilişkiler ayıklanacak diyebilirim. Bireysel alanda ilişkileri hedef alan yeni ay kolektif alanda daha farklı konuları merceğine alacak. Deprem hareketleri, uçak kazaları, finans piyasalarında dalgalanma, kripto paralarda da aynı şekilde dalgalanma söz konusu olurken, kadınlara yönelik tatsız haberler ve olaylar söz konusu olabilir. Hackleme girişimleri, toplu zehirlenmeler, denizlerde oluşabilecek kazalar, sel gibi suların sebep olduğu yıkımlar söz konusu olabilir. Hava şartlarında ani değişimler ve Yıldırım, şimşek gibi meteorolojik olayların sebep olduğu yıkımlara tanıklık edebiliriz. Özellikle Amerika tarafında kasırga gibi Göksel olaylar sebebiyle evlerin hasar görmesi ve yıkımlar görülebilir. En önemli gelişmelerden biri ise devlet lideri, din adamı, iş insanı gibi kişilerin kalp sorunu sebebiyle ani operasyonu veya kaybı gibi gelişmeler bu ay içerisinde gündeme gelebilir. Ve hatta bir ihtimal bu kişinin Amerika’dan olma olasılığı da yüksek gibi görünüyor. Türkiye’nin 6. Evinde gerçekleşecek olan yeni ay sağlık, eğitim konularını ve bu alanlarda bazı düzenlemeleri beraberinde getirebilir.

  YILIN SON DOLUNAYI: SOĞUK DOLUNAY

  Son olarak 27 Aralık 2023 tarihinde yılın son dolunayı olan soğuk dolunay Türkiye saatiyle saat 03:33’te 4° yengeç burcunda gerçekleşecek. Soğuk dolunay deniyor çünkü kış gündönümüden sonraki ilk dolunay ve diğer dolunaylardan daha uzun süre ufku aydınlatacak ve gözlemlenebilecek. Dolayısıyla bu dolunay ile birlikte havalar iyiden iyiye soğumakla kalmayıp, Merkür’ün de durağan pozisyonda olması sebebiyle bir çok ulaşım aracında bu zamanın civarındaki günlerde kötü hava şartlarına bağlı aksamalar ve iptaller gündemi fazlaca meşgul edecektir. Ben sizleri ayın başında uyarmış olayım ki seyahat planlarınızı ona göre organize edin. Anın yükseleni Akrep burcu olduğundan bizleri yönetici gezeni olan Mars’a yönlendiriyor. Bu dolunay ev, aile ve yuva ihtiyacı ile iş kariyer ve sorumluk konularınında dengeyi sağlamamızla ilgili bir dolunay olacaktır. İlişkilerde gerçekten bağlı mıyız yoksa bağımlı mıyız bunlar aydınlanacaktır. O karşımızdakine gerçekten koşulsuz mu seviyoruz yoksa onu dönüştürmeye mi çalışıyoruz bu dolunayın gündemini oluşturacaktır. İlişkilerde en fazla gelecek ve evlilik konusu gündeme gelecektir ve fakat Merkür’ün durağan konumu sebebiyle de ne yazık ki bu tartışmalar bir sonuca bağlanmayabilir ve hatta ilişkinize zarar dahi verebilir. Bu süreçte kadın hastalıkları, cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı ekstra dikkatli olmanızı önermem gerekiyor. Dolunayın Satürn’e olan destekleyici açısı sebebiyle bazı okurlarım ev almak, ev değiştirmek gibi konularda bazı atılımlar da bulunabilir ve hatta kredi çekmek isteyebilirler. Ancak hemen belirtmem gerekiyor ki siz yinede Merkür düz seyrine geçtikten sonra kredinizi Çekin. Kolektif alanda çocuklara, gençlere yönelik saldırılar halkın hayal kırıklığı yaşamasına sebep olabilir. Yine eğitim kurumlarında toplu zehirlenmeler, gaz kaçağı, doğalgaz zehirlenmesine bağlı çocukların zarar görmesi gibi haberlere tanıklık edebiliriz. Siz siz olun bu süreç zarfında her duyduğunuza ve karşınıza çıkan cazip fırsatlara hemen sorgusuz sualsiz atlamamaya özen gösterin. Keza dolandırılma vakaları bu dolunayın etrafındaki tarihlerde ciddi şekilde artış gösterebilir. Boğulma, deniz kazaları ve suların sebep olacağı yıkımlar söz konusu olacaktır. Sanatçı, politikacı, iş adamı gibi kişilerin bazı sırları açığa çıkabilir, cinsel görüntüleri, çocuk istismarı görüntüleri, haberleri basına servis edilebilir. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileğiyle. Şimdiden hepinize mutlu yıllar diliyorum.

  Ağustos 2023 aylık burç

  ARALIK 2023 BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Aralık ayında gökyüzü ve gezegenler Koç burcunu hemen her alanda destekliyor olacak. Elbette ufak tefek zorluklarla karşılaşacak olsanız da, bireysel gezegenlerden aldığınız destek sayesinde kendinize güvenerek, hedefleriniz için adım atmak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda ise bazı zorluklarla karşılaşsanız da Venüs sizleri destekliyor olacaktır. Finansal alanda ise dikkatli olmanız gereken bir dönem olduğunu hatırlatmak isterim. Özellikle ortaklı iş yapan okurlarımIn bu süreçte ortaklarından görecekleri destek sayesinde gelir artışı yaşayabilirler. Kariyer açısından ise beklentinizi fazla yüksek tutmamanız bu ay hayal kırıklığı yaşamamızın önüne geçecektir. Mevcut konumunuzu ve ilişkilerinizi güçlendirmeye odaklanmak bugünlerde yapabileceğiniz en doğru hareket olacaktır. Sağlık konusunda ise bir süredir devam eden rahatsızlıklarda iyileşme gözlenirken, iş ve kariyer alanında yaşıyor olduğunu stres ile başa çıkabilmeniz sağlığınız açısından önemli olacaktır.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Boğa burcunun Aralık ayı, olumlu bir başlangıçla dikkat çekiyor. Ay ilerledikçe Venüs’ün etkisiyle önemli değişiklikler yaşanabileceğini belirtebilirim, bu nedenle kararlarınızı dikkatlice vermeye özen göstermelisiniz. Aşk hayatında başlangıçta karışıklıklar yaşanabilir, ancak ay sonunda Venüs’ün desteğiyle umut verici gelişmeler olabilir. Finansal olarak riskli yatırımlardan kayıplar öngörüyorum, bu yüzden finansal kararlarınızı almadan önce iyi bir finansal astroloğa veya mali danışmana başvurmak sizler için önemli. Kariyer açısından olumlu bir dönem olurken, sıkı çalışmanın karşılığında terfi ve ödüller bekleyebilirsiniz bu ay. Sağlık açısından ise fiziksel sorun görünmüyor, tekrarlayan rahatsızlıklarda iyileşme görebilirsiniz. Ancak maddi durumunuz veya finansal endişeleriniz mental sağlığınızı etkileyebilir, bu durumu meditasyon gibi etkiler ile dengelemeniz önemli olacaktır. Ayrıca, fiziksel sağlığınızı korumak için diyet ve egzersiz rutinlerine önem vermeniz gerekiyor bu ay.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  İkizler burcu için Aralık ayı, hedeflere ulaşmada karşılaşabileceğiniz engel ve zorluklara vurgu yaparak, stresli bir döneme işaret ediyor. Ancak doğru yöntemleri uygulayarak ve odaklanarak bu engellerle başa çıkmanın uzun vadede yardımcı olacağını belirtebilirim. Aşk hayatında, ayın ilk haftasında uyumlu bir döneme işaret ederken, Mars’ın etkisi sebebiyle ilişkide çatışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sabırlı ve sakin bir tutumla sorunları anlama ve çözme şansınız olacağını belirtebilirim. Finansal olarak düzenli yatırımların iyi getiriler sağlayacağı, riskli yatırımların ise karlı fırsatlar sunsa da dikkat etmeniz gerektiğini belirtebilirim. Kariyer açısından, çalışan İkizler için büyük gelişmelerin beklendiği bir dönem olabilir, sıkı çalışmanın sonuçlarına şahit olacağınız bir dönem olduğunu vurguluyor gökyüzü. Sağlık açısından, fiziksel sağlığınızda iyileşme göreceğiniz bir zaman olduğu ve düzenli tedavilerle küçük sağlık sorunlarınızın giderilebileceğini belirtebilirim. Ruh sağlığınıza dikkat etmek için rahatlama tekniklerini uygulamanız önerebilirim.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Yengeç burcu için Aralık ayı, hedeflere ulaşma şansının yüksek olduğu bir dönem olarak dikkat çekiyor, kendi inancınızın bu başarı şansını etkileyebileceğini belirtmeliyim ve asla kendinizden şüphe duymamanız gerektiğini önemle ifade edebilirim. Aşk hayatınızda Venüs’ün etkisiyle duygusal uyumun artabileceği, ancak Merkür’ün olası engelleyici etkisiyle dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekiyor, özellikle iletişim sorunlarına dikkat. Finansal olarak riskli yatırımlardan kayıplar yaşanabileceği uyarısını yapmam gerekiyor, dikkatli finansal kararlar almanın ve ortaklarla uyumlu ilişkiler sürdürmenin önemini vurguluyor gökyüzü. Kariyer açısından zorlayıcı bir dönem olduğunu belirtmem gerekiyor, iş ilişkilerinde yaşanabilecek sorunlara karşı çaresizlik hissiyle iş değiştirmeye yönelmemenin faydalı olacağına karar verebilirsiniz ancak siz yine de fevri kararlar almaktan kaçının. Sağlık konusunda kronik rahatsızlıklarda iyileşme görülebilir, açık hava etkinliklerinin bu süreci destekleyebileceğini söyleyebilirim.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Aslan burcu için Aralık ayı, gezegenler genel olarak sizlere olumlu bir enerji getirecektir ancak Jüpiter ve Venüs’ün konumu karşılaşabileceğiniz bazı engeller olacağına vurgu yapıyor. Bu zorlukları aşmak için sevdiklerinizden destek almanın ve hedeflerinizde kararlılıkla ilerlemenin önemine dikkat çekiyor gökyüzü. Aşk hayatında gezegen konumlarının olumsuz etkisiyle çiftler arasında sorunlar yaşanabileceğini belirtebilirim, ancak bu sorunların empati ve sağlam iletişimle çözülebileceği vurgulamam gerekiyor. Finansal açıdan riskli yatırımların getirebileceği olumsuzluklar ve portföyunuzu genişletme planlarının askıya alınması gerektiği ifade edebilirim. Kariyer açısından meslektaşlarınızla anlaşmazlıklar ve çaresizlik duygusunun iş değişikliği düşüncelerine yol açabileceği belirtebilirim, önemli kararlar almadan önce düşünmenin veya iyi bir astroloğa danışmanın yardımcı olabileceği vurgulayabilirim. Sağlık açısından ise fiziksel sağlığınız da iyileşme gözlenirken, kariyer alanında yaşayacağınız zorluklar sebebiyle stres kaynaklı sorunlar görülebilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Başak burcu için Aralık ayı, hedeflere odaklanmak ve ilerlemek için harika bir dönem olduğunu belirtebilirim. Satürn gezegeninin bazı zorluklar getirebileceğini ancak güçlü irade ve özgüvenle bu sorunların üstesinden gelinebileceğini vurguluyor gökyüzü5. Aşk hayatında, sevgi ve mutluluğun dolu olduğu bir zaman dilimi bekleyebilirsiniz, dış etkenlere karşı birlikte vakit geçirmenin önemine dikkat etmelisiniz. Finansal olarak, olumsuz gezegen konumları nedeniyle dikkatli olunması gerektiğini ve riskli yatırımlardan kaçınılması gerektiğini ifade etmeliyim, ortaklı iş yapan okurlarım, ortaklarıyla uyumlu ilişkilerin finansal güvence sağlamada yardımcı olabileceğini unutmalılar. Kariyer açısından, olumsuz gezegen konumları nedeniyle meslektaşlarla ilişkilerde zorluklar yaşanabileceğini ve iş değişikliği planları yapmadan önce dikkatli düşünmek gerektiğini ifade etmeliyim. Fiziksel sağlığınız açısından olumlu gelişmeler yaşanabilir ancak iş stresinin zihinsel sağlığı etkileyebileceğini belirtebilirim ve bu durumu aşmak için rahatlama tekniklerini uygulamaya özen göstermelisiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Aralık ayı Terazi burcu için enerji dolu bir dönemi işaret ediyor; hedeflere tutkuyla odaklanacak, çevresindeki destekleyici kişilerle güçlü bağlar kuracak ve hızlı karar alma yeteneğiyle fırsatları değerlendireceksiniz. Aşk hayatında sakin geçen bir dönem olacaktır, duygusal anlamda güçlü bağlar kurmak için sabırlı ve anlayışlı bir yaklaşım benimsemek önem taşıyor. Finansal büyüme fırsatları öngörülse de, riskli yatırımlardan kaçınmanın ve ortaklarla uyumlu ilişkiler sürdürmenin finansal güvenceyi artırmada etkili olacağını unutmamalısınız. Çalışan okurlarım için projelerin başarıyla tamamlanacağı ve kariyerde ilerleme şansının olduğu bir dönem söz konusu. Sağlık açısından ise fiziksel ve zihinsel sağlığınızdaki olumlu değişimlere odaklanarak, açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarabilecek ve rahatlatıcı teknikleri uygulayarak stres seviyesini koruyabileceksiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Aralık ayı, Akrep burcunu gezegenlerin enerjisiyle keyifli geçeceğini söyleyebilirim.  Zorlukları aşma ve uzun vadeli hedeflere odaklanma fırsatlarıyla dolu bu dönemde, yaşamınızı pozitif bir yönde değiştirecek bakış açısı kazanacaksınız. Aşk hayatında, duygusal uyumu artırmak için partnerinizle güveni pekiştirmeye odaklanmalısınız. Finansal alanda dikkatli olmanın şart olduğu bu ayda, riskli yatırımlardan kaçınarak finansal kararlarınızı titizlikle değerlendirmeniz gerekiyor. Kariyerde yükselme konusunda meslektaşlarınızla uyumlu ilişkiler kurmanın önemini vurgulayan bu dönemde, sabırla güzel günleri beklemek ve pozitif enerjinizi korumak hayati önem taşıyor. Sağlık açısından ise tekrarlayan rahatsızlıklarınızın iyileşeceği bu dönemi, rahatlatıcı tekniklerle mental sağlığınıza özen göstererek en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Fiziksel sağlığınız için ise rutin egzersiz ve dengeli bir diyet hayatınıza entegre edebilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Aralık ayında Yay burcu, Güneş, Mars ve Merkür’ün olumlu etkileriyle yeni fırsatlar ve başlangıçlarla karşılaşabilir, ancak Satürn’ün zorlayıcı etkisi nedeniyle bazı mücadelelere hazır olmalısınız. Aşk hayatında, partnerle yaşanabilecek yanlış anlaşılmaları sabır ve anlayışla çözerek ilişkiyi güçlendirmek önemli olacaktır. Finansal olarak, uzun vadeli yatırımlar beklenen getiriyi sağlamayabilir, bu nedenle dikkatli bir mali strateji izlemek önemli. Kariyerde, meslektaşlarla uyumlu ilişkiler kurmak ve mevcut sorunlara odaklanmak uzun vadeli başarı için kritik öneme sahip. Sağlık konusunda ise, doktor önerilerine uymak ve düzenli egzersizle sağlığı iyileştirmek mümkün olabilir, ancak stresle başa çıkmak için rahatlama tekniklerine odaklanmak da önemli.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Aralık ayında Oğlak burcu için ilerleme kaydetmekte zorlanabilecekleri bir dönem, ancak kişisel gezegenlerin yardımıyla bu engelleri aşabilecek fikir ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyal bağlantıları doğru kullanarak yılı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aşk hayatında başlangıçta yaşanabilecek sürtüşmeler ilerleyen günlerde çözüme kavuşacak, bu da ilişkilerini güçlendirecek. Mali açıdan ise, Oğlak burcu için olumlu bir ay öngörebilirim, mevcut yatırım planları olumlu gelişmeler gösterecek ve riskli yatırımları da kâra çevirebilirsiniz ancak siz yinede temkinli olun. Kariyerde ortalama bir ay beklemeli, çalışan okurlarım iş arkadaşlarından destek görebilirler. Sağlık konusunda ise fiziksel sağlıkta gelişmeler beklenebilir, ancak küçük rahatsızlıkların önlenmesi için doktora danışmak önemli olacaktır.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kova burcu için Aralık ayı, kendinizi ve geleceğinizi sorgulama enerjinizi açığa çıkarabilir, bu da biraz eksiklik hissi yaşamanıza sebep olabilir, ancak  kişisel gezegenlerin  etkisiyle  başarılı adımlar atabileceğiniz bir dönemi işaret ediyor. Aşk hayatında Venüs’ün zorlayıcı etkisi nedeniyle sorunlar ortaya çıkabilir, ancak iletişim ve anlayışla bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Finansal anlamda kazançlı bir ay geçirebilirsiniz, mevcut yatırımlarından gelirler elde ederek portföyünüzü genişletme konusunda olumlu adımlar atabileceksiniz. Çalışan okurlarım için inişli çıkışlı bir dönem olabilir, ancak sıkı çalışma ve iş arkadaşlarınızla uyumlu ilişkilerle güzel günlerin yakın olduğunu bilmelisiniz. Sağlık konusunda ise fiziksel ve mental sağlıklarının iyileştiği bir dönemde olduklarını söyleyebiliriz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Balık burcu için Aralık ayı, sizin olgunlaşacağınız olayları hayatınıza getirecek, bu da hem kişisel hem de kariyer hedeflerine odaklanarak ilerleme kaydedebileceğiniz bir dönemi işaret ediyor. Ancak aşk hayatında partnerin yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle zorluklar yaşanabilir; bu durumu çözmek için önemli olmayan şeylerden vazgeçmek ve sevgiyi göstermek önemli olacaktır. Finansal açıdan olumlu bir ay geçirebilirsiniz, mevcut ve riskli yatırımlarından güzel getiriler elde ederek iş genişletme planlarına odaklanabileceğiniz bir dönemi simgeliyor. Kariyerinizde beklediğiniz büyümeyi alamayabilirsiniz, ancak sorunları çözmeye odaklanmak ve meslektaşlarınızla sağlam ilişkileri sürdürmek önemli. Sağlık konusunda bazı sorunlar öngörülüyor, bu nedenle fiziksel ve zihinsel sağlığınıza özen göstermeli, düzenli bir diyet ve egzersiz rutini izlemelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz