Diğer
  Ana SayfaBebekbaby&kids NE ALMALI?

  baby&kids NE ALMALI?

  -

  GÜLEN YÜZLER İÇİN
  Şirin Şeyler Fabrikası, temalı doğum günü ve baby shower partileri, doğum şekerleri, bebek hediyelikleri, özel tasarım anı defterleri, kişiye özel scrapdeco kapı süsleri, rengarenk sabunlarla çocuğunuz için aradıklarınızı bulmanızı sağlıyor. Buradaki ürünler kişiye ve isme özel olarak hazırlanabiliyor. Daha fazla bilgi için www.sirinseylerfabrikasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  mayis-2012-bebek-1-resim-2ÇİÇEKLER GİBİ…
  Dalin’in ürettiği konsantre yumuşatıcılar hipoalerjenik formülü ile bebekler için geliştirildi. Çamaşırlarınız yumuşacık olurken mis gibi çiçek ve lavanta kokuyor. masına yardımcı oluyor. 1,5 litrelik Dalin hipoalerjenik konsantre yumuşatıcı 6 litre normal yumuşatıcıya denk geliyor, bu özelliğinden dolayı çok da hesaplı.

  mayis-2012-bebek-1-resim-3AÇ KALMASIN!
  Wee Baby kulplu biberonlar, özel olarak tasarlanmış kulpları sayesinde bebeğinizin kendi kendine beslenmesini sağlarken fiziksel gelişimine de katkı sağlamaya yardımcı oluyor. Bebeğinizin besini daha rahat emiyor ve biberonu kolayca kavrayabiliyor.

  mayis-2012-bebek-1-resim-4SÜSLÜ ÇOCUKLARA ÖZEL
  Şimdiden süslenmeye meraklıysa ona yakışan bir aksesuar almaya ne dersiniz? Ziya Mücevher’in çocuklar için tasarladığı Chance şans bilekleri, hem şık hem de renkli tasarımıyla dikkat çekiyor.

  - Advertisement -

  mayis-2012-bebek-1-resim-6ONDAN MUTLUSU YOK
  Panel Kırtasiye tarafından satışa sunulan Micro Scooter’ın 2.5 yaş üstü için mini, 6 yaş üstü için maxi modelleri bulunuyor.

  mayis-2012-bebek-1-resim-5UYKUYA KOŞACAK
  Çocuklara özel yeni bir koleksiyon hazırlayan İşbir Yatak, çocukların en çok sevdiği çizgi karakterlerinin başında gelen Warner Bros’un Looney Tunes kahramanlarına yataklarında yer verdi. Kızlar için tasarlanan yataklarda Tweety, erkek çocukları için ise Tazmanya Canavarı, Bugs Bunny, Duffy Duck ve Sylvester kullanıldı.

  mayis-2012-bebek-1-resim-7YAZ OYUNCAKLARI
  Havalar ısınmaya başladıkça oyunlar da artmaya başladı. And Outdoor’un tasarladığı su havuzları ise evinizin bir köşesinde çocuğunuzun serinlemesine yardımcı oluyor. Arabalı şeklindeki oyun havuzunun fiyatı, 4.90 TL.

  mayis-2012-bebek-1-resim-8EĞLENCE ZAMANI
  Doğumdan sonra dördünce aydan itibaren kullanım imkanı sunan Bright Starts Aktivite Merkezi, esnek pedi sayesinde bebeğinizin sıçrama, dans etme, adım atma gibi fiziksel yeteneklerini geliştirmesine yardımcı oluyor.

  mayis-2012-bebek-1-resim-9ÇOCUKLARA ÖZEL PASTALAR
  Pelit çizgi film karakterli pasta çeşitleri, özel konseptli parti organizasyonları, tasarımlı çikolataları ile baby shower’dan konseptli doğum günü partilerine kadar çocukların tüm özel anlarını unutulmaz anılara dönüştürmeye yardımcı oluyor. Oscar törenlerinin görkemli atmosferinden pırıltılı, şık balo dekorasyonuna kadar birçok farklı temanın yaratıldığı doğum günü partilerinde isteğe ve çocukların yaşlarına göre farklı aktiviteler sunuluyor.

  Formsanté Dergisi Mayıs 2012 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz