Diğer
  Ana SayfaGüzellikCilt BakımıCildinize C ışıltısı

  Cildinize C ışıltısı

  -

  Cildimize içeriden olduğu kadar dışarıdan da aydınlanma ve parlaklık katan C vitamini mutlaka bakım ritüelinizde bulunmalı. C vitamini içerikli serumlar yaşlanma karşıtı olduğu gibi leke açma özelliğine de sahip. Bir silgi gibi görev yapan C vitaminli serumlarla kaybettiğiniz ışıltıyı yerine koyabilirsiniz.

  Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

  Skin Ceuticals Phloretin CF Antioksidan serum 1.400 TL

  Antioksidan içerikli serum; ince çizgilere, kırışıklıklara ve renk eşitsizliklerine meydan okuyor. Serbest radikallerin hasarını etkili bir şekilde nötralize ederek UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlıyor. İçeriğinde yüzde 10 saf C vitamini, yüzde 2 phloretin ve yüzde 0,5 ferulik asit bulunan serum, yaşlanma ve hiperpigmentasyon gibi cilt endişelerine karşı etki gösteriyor. Karma ve lekeye eğilimli cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan ürün, kolajen sentezini ve hücre yenilenmesini tetikliyor.

  Caudalie Vinergetic C+ vitamini serum 395 TL

  Caudalie markası, C Vitamininin yüzde 100 doğal türevli olan versiyonu Ascorbyl Tetraisopalmitate’ı serumunun içerisinde kullanıyor. Formülünde hyalüronik asit ve polifenoller içerirken cilt yorgunluğuna ve dış etkenlere karşı en güçlü kokteyle sahip. Bu içerikler sayesinde serum zaman geçtikçe etkinliğini yitirmiyor ve güçlü bir yorgunluk karşıtı etki gösteriyor. Aynı zamanda yüksek biyoyararlanım oranıyla cilt tarafından kolayca emiliyor ve tüm gücünü açığa çıkarıyor.

  The Organic Pharmacy Stabilised C Vitamini serum 689 TL

  Serum, cilde sıkılık ve aydınlık sağlarken aynı zamanda kırışıklık karşıtı bakım yapıyor. Yüzde 91 organik cilt bakım serumunun içeriğinde yer alan greyfurt yağı ve cadı fındığı C vitamini serumunu benzerlerinin aksine derinlemesine etki sağlıyor. Lekeli ve olgun ciltlerin en büyük dostu olan C vitamini, cilt tonu düzenlenmesinde ve donuk cildi aydınlatma konusunda da önemli rol oynuyor.

  - Advertisement -
  Murad Altın-C Vitamini içeren leke ve renk eşitsizliğinde etkili aydınlatıcı serum 1.369 TL

  Formülündeki altın ile sabitlenmiş C vitamini ve glikolik asit kompleksi; daha aydınlık, daha ışıltılı bir cilt görünümü için hiperpigmentasyon ve düzensiz cilt tonu gibi problemleri önlemeye yardımcı oluyor. Formülündeki Vita-C Komplex, L-Ascorbic Acid’in etkinliğini artırmayı destekliyor. Glikolik asit, mat cilt yüzeyini temizliyor ve C vitamininin cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesinin yolunu açıyor. Çift tüplü ambalajı ile her kullanımda yoğun C vitamini ve glikolik asit bir arada ulaşıyor.

  Avon Anew Vitamin C canlandırıcı serum 89,99 TL

  Yüzde 10 saf C vitamini ile geliştirilen Anew Vitamin C Canlandırıcı serum, içeriğindeki C vitamini ile kolajen oluşumunu destekliyor, okside edici maddeleri nötralize ediyor ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek oluyor. C vitamini sayesinde cilde daha aydınlık bir görünüm kazandırılması hedefleniyor.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz